Profile cover photo
Profile photo
Bag in box maszyny pakujące
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Siedziba producenta pakowarek BAG in BOX Wojciech Płocki mieści się w Lublinie, przy ul. Kleeberga 8. Pozostajemy w gotowości, aby udzielić Państwu wszelkich informacji z zakresu zaprezentowanej oferty, a także służyć fachowym doradztwem i wsparciem. Dane teleadresowe naszej firmy znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”: http://maszynypakujacelublin.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy mobilną maszynę pakującą – Wodoerkę. W przypadku klęski żywiołowej lub awarii wodociągowej, podłączona do wodociągowej sieci wody pitnej zapewni higieniczną dostawę 5-cio, 10-cio oraz 20-to litrowych worków z wodą: http://maszynypakujacelublin.pl/wodoerka/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejnym urządzeniem naszej produkcji, wykorzystującym technologię „bag in box”, jest półautomatyczna pakowarka 1.20. Jako maszyna przystosowana do pracy w ruchu ciągłym, idealnie sprawdzi się w zakładach przemysłu spożywczego. Informacje dotyczące m. in. wydajności opisywanego urządzenia zawarliśmy na stronie: http://maszynypakujacelublin.pl/pakowarka-bag-in-box-1-20/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tajemnicą sterylności i higienicznych warunków pakowania przy użyciu pakowarki 1.220 UC jest specjalna komora Ultra Clean, dzięki której przestrzeń pakująca odseparowana jest od powietrza hali produkcyjnej. Szczegółowa specyfikacja techniczna modelu zamieszczona została pod adresem: http://maszynypakujacelublin.pl/pakowarka-1-220-uc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby przybliżyć Państwu świat technologii „bag in box”, stworzyliśmy bloga, w którym znajdą Państwo szereg pomocnych artykułów, m. in. o sposobach na pakowanie i przechowywanie żywności, czy o wyzwaniach przy pakowaniu płynów, czekających na producentów żywności: http://maszynypakujacelublin.pl/blog/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do Państwa wyboru pozostawiamy następujące modele ładowarek i rozlewaczek w technologii „bag in box”: pakowarka 1.220 UC, 1.20, ASEPTA oraz Wodoerka. Każde z poszczególnych urządzeń szczegółowo opisaliśmy pod kątem zalet, wydajności, podając także specyfikację techniczną: http://maszynypakujacelublin.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pakowarki ASEPTA (modele 1000 oraz 5000) należą do najchętniej kupowanych urządzeń przez producentów żywności. Precyzyjnie wykonane ze stali nierdzewnej, a w miejscach styczności z pakowanym produktem z teflonu lub stali 316L, wykazują dużą bezawaryjność. Więcej na ten temat piszemy na naszym blogu: http://maszynypakujacelublin.pl/wpis-blog/pakowarka-asepta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Bag in Box Wojciech Płocki z Lublina, już ponad 20 lat wspiera przemysł spożywczy, oferując profesjonalne, specjalistyczne maszyny pakujące i rozlewaczki własnej produkcji. Sprzęt sygnowany naszą marką jest niezawodny i trwały, o czym piszemy na stronie: http://maszynypakujacelublin.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Maszyny pakujące bag in box, to idealne rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych, wytwarzających produkty płynne i półpłynne, takie jak oleje spożywcze, soki, wina, wody mineralne, czy koncentraty. Najwyższej jakości materiały oraz podzespoły najlepszych, renomowanych marek świadczą o niezawodności oferowanych urządzeń: http://maszynypakujacelublin.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pakowarki Asepta, dostępne w naszej ofercie obok innych produktów, to półautomatyczne urządzenia w systemie bag in box, o wydajności od 200 do 5000 litrów na godzinę. Opis kolejnych podzespołów maszyn z tej części oferty oraz pozostałe informacje zamieściliśmy pod adresem: http://maszynypakujacelublin.pl/asepta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded