Profile cover photo
Profile photo
PRO ARTE s. c. biuro projektowe
54 followers
54 followers
About
PRO ARTE s. c. biuro projektowe's interests
PRO ARTE s. c. biuro projektowe's posts

Post has attachment
Czy istnieje architektura śląska? Familoki, osiedla patronackie, pałace magnatów, drewniane kościółki i wiejskie ceglane domy, śląski modernizm, bloki z wielkiej płyty? Jak nazwać ten zbiór tendencji pojawiający się na Górnym Śląsku przez wieki? Zapowiedź cyklu artykułów:

http://www.pro-arte.pl/aktualnosci/3785/projekty-domow-slask-czy-slask-ma-swoja-architekture-zapowiedz.xhtml

#Śląsk
#ArchitekturaŚląska
#Architektura
#Nikiszowiec
#familoki
#Moszna
#Pałace
#kościołydrewniane
#drewnianaarchitektura

Czy warto się sprzeciwiać? #Kancelaria #KOPER odpowiada:

Przed Wami kolejny newsletter Kancelarii KOPER, w którym adwokat Ewa Koper opisuje zagadnienia m.in. dotyczące skutków wniesienia sprzeciwu od wyroku nakazowego oraz wybrane orzecznictwo na temat wadliwości pomiarów prędkości dokonywanych policyjnymi "suszarkami" oraz odpowiedzialności gminy za upadek na "dziurawej" drodze.

http://www.pro-arte.pl/aktualnosci/3782/czy-warto-sie-sprzeciwiac-kancelaria-koper-odpowiada.xhtml

#prawo
#sprzeciw

Wiemy jak ważna jest odpowiedzialność w naszym fachu. Dlatego PRO-ARTE wybiera tylko sprawdzonych i renomowanych partnerów.

Rekomendujemy:

Efektywna technika grzewcza - #Viessmann.
http://www.hormann.pl/

Drzwi, napędy i bramy - #Hörmann.
http://www.hormann.pl/

Okna dachowe, rolety i markizy - #VELUX.
http://www.velux.pl/

Kompletny system ociepleń - Termo Organika.
https://termoorganika.pl/

Złącza ciesielskie - SIMPSON Strong-Tie:
http://strongtie.pl/

Materiały budowlane do suchej zabudowy - #Siniat.
http://www.siniat.pl/pl-PL/


Post has attachment
23.05.2017 przez trzy godziny mieliśmy przyjemność gościć na polu golfowym w Pszczynie. Gdzie stawialiśmy swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Wspaniałe wprowadzenie połączone z treningiem i podstawami wiedzy o golfie zaprezentowali nam tamtejsi instruktorzy: Kasia i jej wujek. Wspaniale spędziliśmy czas: ćwiczyliśmy na greenie uderzenia kończące, następnie full swingi na polu treningowym, na koniec rozegraliśmy dwie gry drużynowe (dwa dołki) systemem Texas. Rozgrywka zakończyła się sprawiedliwie - remisem, w samą porę przed potężną ulewą i burzą z gradobiciem.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.05.2017
24 Photos - View album

Post has attachment
MALIA - dom mieszkalny, niepodpiwniczony, wolnostojący z garażem w bryle budynku.

Nowoczesny, ale o klasycznej, niedrogiej w budowie bryle dom MALIA reprezentuje ciekawy typ budynków mieszkalnych, jednorodzinnych wolnostojących z doklejonym jednostanowiskowym garażem o symetrycznej i nieco obniżonej do kalenicy domu konstrukcji dachu. To pierwszy tego typu projekt w naszej kolekcji. Elewacja utrzymana jest odcieniach szarości, odpowiadających grafitowej dachówce, przełamanej jasnymi, naturalnymi elementami drewnianymi podbicia dachu i słupa wspierającego zadaszenie nad wejściem do domu i garażu.

MALIA liczy szesnaście pomieszczeń w tym garaż oraz kotłownię. W samym domu znajdziemy pięć pokoi. Jeden ponad trzydziestodwumetrowy salon, gabinet na parterze, mogący też pełnić funkcję pokoju gościnnego oraz trzy sypialnie na poddaszu. Na szczególną uwagę zasługują pomieszczenia pomocnicze, które gwarantują wymarzony komfort mieszkania. Są to: dwie garderoby, jedna przy wejściu na parterze i druga przy sypialni gospodarzy na poddaszu, pralnia z suszarnią na poddaszu oraz spiżarnia przy kuchni na parterze.

#dom
#projektdomu
#MALIA

Więcej:
http://www.pro-arte.pl/projekty-domow/972/malia

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10.05.2017
7 Photos - View album

Post has attachment

Ciepło, komfortowo, bezpiecznie i pięknie. Bramy garażowe i drzwi wejściowe firmy #Hörmann. Promocyjna oferta na rok 2017.

http://www.pro-arte.pl/aktualnosci/3775/cieplo-komfortowo-bezpiecznie-i-pieknie-bramy-garazowe-i-drzwi-wejsciowe-firmy-h-rmann.xhtml
Photo

Post has attachment

Post has attachment
W zbliżający się weekend zapraszamy na II Targi Budownictwa Drewnianego DREWDOM w Krakowie (Stowarzyszenie Dom Drewniany​) i 10. Targi Budowlane Silesia Building Expo w Sosnowcu (SIBEX - Targi Budowlane w Sosnowcu​). Na obu tych wydarzeniach mogą Państwo spotkać się z naszą ofertą i zobaczyć modele architektoniczne naszych domów.

Na stoiskach:
Arex-Domy Arkadiusz Cebrat​
Drewhome​

Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły:
http://budujzdrewna.pl/targi-drew-dom/ll-targi-budownictwa-drewnianego-21-23-kwietnia-2017-r
http://www.exposilesia.pl/sibex/14/0/pl/

#ExpoSilesia
#Drewdom
#targi
#Sibex

Post has attachment
Nowa aplikacja #Viessmanna - VICARE App

Aplikacja mobilna ViCare App stwarza nowe możliwości obsługi ogrzewania przez Internet. Graficzny interfejs użytkownika aplikacji #ViCare umożliwia całkowicie intuicyjne obsługiwanie. Automatyczne oszczędzanie energii System pomyślany jest do obsługi jednego urządzenia grzewczego. Jednym machnięciem palca wybiera się pożądaną temperaturę pomieszczenia, a jednym dotknięciem np. przełącza się z normalnego trybu ogrzewania na „Party” („Ciepło przez całą noc”).

http://www.pro-arte.pl/aktualnosci/3773/nowa-aplikacja-viessmanna-vicare-app.xhtml
Photo

Post has attachment
Właśnie otrzymaliśmy kolejne makiety architektoniczne od pracowni +F.H.U KORA. Tym razem na warsztat poszły dwa nowoczesne domy parterowe:
SANTANA http://www.pro-arte.pl/projekty-domow/911/santana
SANTA ROSA http://www.pro-arte.pl/projekty-domow/901/santa-rosa Który się Wam bardziej podoba? :)
#makiety
#domy
#projektydomów
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.04.2017
5 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded