Profile cover photo
Profile photo
Modrej Beroun
5 followers -
bluegrass, country, folk, festival, klubový večer
bluegrass, country, folk, festival, klubový večer

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Čtvrtý ročník hudebního setkání Modrej Beroun startuje v sobotu 30. května 2015 ve 14 hod. na letní terase penzionu a restaunrantu U Štiky v Berouně - Závodí.

Zahájení a závěr hudebního setkání si vzali za své již známé berounské kapely Modrolit a Po sezóně. Ovšem ostatní vystupující budou mít U Štiky svoji premiéru. Asi je zbytečné představovat hvězdu loňské soutěže X Factor Lukáše Grünera, ale zřejmě ho poprvé uvidíme a uslyšíme na jednom pódiu se svým tátou Čendou a hudebním sdružením EKG-M. A pokud Vás zajímá jak hraje a zpívá "Dougles v sukni" rozhodně si nenechte ujít vynikající plzeňský bluegrass v podání Frýda & Company. Pod značkou Apple se nebude jednat o prezentaci známé elektroniky, ale spíš půjde o pokus překonat rekord v počtu vystupujících na pódiu a tak doufáme, že zvukař "Kráťa" si přiveze dostatek kabelů :-). Mimikry (napodobenina živého organismu jako ochrana před předátory) kutnohorských Brzdařů mají mnoho podob, ale proslýchá se, že se nám snad představí ve své luxusní bluegrassové sestavě. Důvodem  zřejmě bude přítomnost legendární skupiny Blanket s fenomenálném blugrassovým textařem Petrem Kůsem ... a zdá se Vám to jméno v Berouně povědomé? .... no nechte se překvapit! A že opravdu půjde o vysokou hru, zřejmě potvrdí Blackjack, kapela ověnčená mnoha oceněními v Čechách i zahraničí.Časový rozvrh vystoupení najdete zde.

Celé odpoledne a večer bude případnou trudomyslnost posluchačů, kteří neuspějí v soutěžích či tombole, rozhánět laskavým a vtipným slovem Pepa Voda.

Pro ty, kdo chtějí mít jistotu, že stráví nezapomentulné sobotní odpoledne a večer, je zajištěn předprodej vstupenek v Městském nformačním centru Beroun nebo přímo U Štiky. Vstupné je 150,- Kč a pro děti do 15 let zdarma, takže je vezměte určitě sebou - terasa bude během produkce nekuřácká! O možnosti rezervace vstupenek a časovém plánu vystupujících se dozvíte více na našich stránkách.
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Již třetí ročník podzimního bluegrassového setkání Ozvěny Modrýho Berouna se stěhuje z ranče Málkov do větších prostor Sokolovny v Králově Dvoře u Berouna. Diváci si místo skotačení na žíněnkách či tělocvičném nářadí vychutnají úžasnou porci modrý muziky v podání kapel COP, ALBUM, NOVÁ SEKCE, BLUEGATE, MODROLIT, ŽZ, VEGET, TŘI V TRÁVĚ, FARMÁŘI a BLUE TIME. Program bude moderovat Pepa Voda, takže účinkující i diváci se rozhodně mají na co těšit. Po celou dobu 10ti hodinového hudebního maratonu se o občerstvení bude starat cateringová firma.
A pozor, klidně sebou vezměte i děti – prostory jsou nekuřácké!
Parkování je k dispozici, autobusová zastávka „U tří zvonků“ je 20 m od Sokolovny a nezapomeňte, že začínáme již od 14 hod. Oficiální konec se přepokládá o půlnoci a pro ty, kterým to nebude stačit, je připraven pravý noční bluegrassový jam. Takže karimatky sebou, prostory pro přespání jsou zajištěny.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded