Profile

Cover photo
Dawid Majer
Worked at Samsung Group
5 followers|6,282 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

Dawid Majer

Shared publicly  - 
 
reviewed:
MDP Detektywi
Marcelińska 54, 60-354 Poznań
Detektyw jak dla mnie brzmi trochę tajemniczo i mistycznie. Dlatego długo się zastanawiałem, czy dobrze robię zgłaszając się z moją sprawą. Niestety już kilka lat temu założyłem spółkę, wtedy byłem jeszcze niedoświadczony i można powiedzieć dałem się zwieść swojemu wspólnikowi - później zniknął z pieniędzmi które włożyłem. Zgłosiłem się aby go odszukali, muszę powiedzieć, że w niecały miesiąc już wiedziałem gdzie jest i co robi. Na razie jeszcze obserwujemy i zbieramy materiały, jednak jak już będzie wystarczająco dowodów, zgłosimy sprawę dalej. Dzięki MDp detektywi!
Quality Excellent
1
Add a comment...

Dawid Majer

Shared publicly  - 
 
Tak tak słuchajcie!
1
Add a comment...
Have him in circles
5 people
prashanth c's profile photo
Hazel Bass's profile photo

Dawid Majer

Shared publicly  - 
 
reviewed:
Nic dodać nic ująć. Firma dobrze wykonuje swoją pracę i trzymają się terminów dla mnie to najważniejsze, nie lubię kiedy ktoś mówi, że należy zrobić to, to i to koszt będzie wynosił x pln, do odbioru za x dni. A później się okazuje, że jednak zajmie to kilka dni dłużej i będzie kosztowało kilka razy więcej :) autodom to profesjonaliści z odpowiednim podejściem do tematu jak również do klientów, dlatego polecam ich usługi.
Quality Excellent
1
Add a comment...

Dawid Majer

Shared publicly  - 
 
Jedno z ładniejszych zdjęć jakie ostatnio znalazłem, w Polsce akurat mróz więc pasuje :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
People
Have him in circles
5 people
prashanth c's profile photo
Hazel Bass's profile photo
Work
Employment
  • Samsung Group
Story
Tagline
Z nautry podróżnikiem, z zamiłowania programistą. Intrested in new technology, games and internet! I love to live!
Basic Information
Gender
Male
Pan z Pomocy Drogowej, który po mnie podjechał dokładnie wiedział co robi. Kompletnie się nie znam na samochodach więc kiedy zepsuł się w trasie wezwałem pomoc drogową. Nie trwało to bardzo długo, obyło się bez holowania i bez problemów. Cena też bardzo rozsądna za usługę.
Public - 2 weeks ago
reviewed 2 weeks ago
Dla mnie znaczenie ma po pierwsze szybkość, po drugie cena. A tutaj i jedno i drugie idzie w parze. Kierowca przyjechał w ciągu 15 minut od mojego telefonu. Polecam.
Public - 7 months ago
reviewed 7 months ago
Faktycznie pomiędzy 2012 a 2013 były idealne - mam nadzieję, ze teraz również takie są :)
Public - a year ago
reviewed a year ago
Tak jestem tam średnio raz do roku. Jeżeli chodzi o miejsce na spacer to idealnie jest. W Letni czy wiosenny dzień, spokojnie można przyjechać do naszego nowego zoo i 4 godziny pochodzić patrząc na śliczne zwierzaki! Jedzenie można zabrać własne i po drodze zrobić sobie piknik. Jeżeli jesteś w Poznaniu musisz wpaść!
Appeal: ExcellentFacilities: ExcellentService: Very good
Public - a year ago
reviewed a year ago
10 reviews
Map
Map
Map
Samochód po wymianie opon jeździ jak nowy. Właśnie w tym momencie najlepiej czuć różnicę w prowadzeniu na oponach letnich i zimowych. Co do warsztatu to sprawa została załatwiona naprawdę szybko, nie byłem również ignorowany jak to zdarzało się w innych miejscach. Na plus również wyważanie robione na profesjonalnej maszynie, jak w przyszłości będę w okolicy to pewnie wpadnę.
Quality: ExcellentAppeal: Very goodService: Very good
Public - a year ago
reviewed a year ago
Lubię konkretne firma a ludzie w Forcie właśnie tacy są. Każdy mówi na czym mu najbardziej zależy i działamy, bez zbędnego bajerowania. Najgorzej jak ktoś zaczyna właśnie rozmowę w taki sposób, musiałem podziękować innej firmie i dobrze bo trafiłem na fort. Cena mieszkania była przyzwoita a do tego pomogli przy kredycie, pozytyw się należy, polecam
Public - a year ago
reviewed a year ago
Na 5! Każdy poznaniak powinien zobaczyć! Armia Poznań, takie poświęcenie zostawiliśmy Niemcom swoje miasto, żeby iść bronić Warszawy razem z armią Pomorze. Nie udało się ostatecznie, rozumiem i popieram tą decyzję. Muzeum pełne sprzętu i historii, czas honoru i bohaterów!
Appeal: ExcellentFacilities: ExcellentService: Excellent
Public - a year ago
reviewed a year ago