Profile cover photo
Profile photo
Grewit
2 followers -
Keď sa sny stávajú skutočnosťou.
Keď sa sny stávajú skutočnosťou.

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Náš prvý svadobný klip :-)
Add a comment...

Post has attachment
Mike Swing - Mor ho!
Točenie klipu s týmto charizmatickým umelcom bolo viac než zábavou. Klip sa točil na rozličných miestach a taktiež z rôznorodými "hercami". Malé dievčatko, sexy dievča, stará pani či starší pán z ulice. To všetko si môžete pozrieť v našom klipe.
#mikeswing   #csmatalent  
Add a comment...

Post has attachment
Pravidelne každý rok sa koná v Kysuckom Novom Meste súťaž v hasičskom športe. Tento rok bol už 20. ročník tejto súťaže o pohár starostu mesta KNM a taktiež 135. výročie založenia Dobrovoľného Hasičského Zboru. Súťaž sa konala pri SPŠ KNM. 

Súťažilo sa v kategóriach muži, ženy a deti. Okrem samotného športu ste mohli vidieť aj hasičský veterán Tatra. Našou úlohou bolo kompletné zabezpečenie tejto akcie. O ozvučenie športového podujatia sme sa postarali bez najmenších problémov, počas celého priebehu ste si mohli vypočuť širokú škálu žánrov pre všetky vekové kategórie. Nechýbal ani náš fotograf a kameraman.
http://grewit.sk/blog/77-hasicska-sutaz-2013-knm
#hasici   #fotograf   #ozvucenie   #dhz  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dostali sme pozvanie na krst nového clubu v Čadci - SIXX club, ktorý krstil Rytmus. Do clubu sa prišlo zabaviť neuveriteľné množstvo ľudí. Atmosféra bola vynikajúca a všetci sa bavili celú noc.
http://grewit.sk/blog/112-open-party-sixx
#kameraman   #fotograf   #clublife   #cadca  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Fotenie najkrajšej DJ na Slovensku, ktorá sa za posledný rok neuveriteľne zviditeľnila, bolo skvelé. Prirodzene krásna Sue sa nemusela ani líčiť a taktiež my sme nemuseli retušovať jej fotky. Tie na našom webe sú priamo skopírované z fotoaparátu.
http://grewit.sk/blog/132-laydee-sue-promo-fotky
#fotografia   #photography   #photohrapher  
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded