Profile cover photo
Profile photo
Tetova News
2,001 followers
2,001 followers
About
Tetova's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Një narcisist në Shtëpinë e Bardhë
Oliver Burkeman Duhet të flasim më hapur rreth sëmundjes mendore, apo është më mirë të heshtim? Kjo varet nga bregu i Atlantikut, në në të cilin jetojmë. Në Mbretërinë e Bashkuar, kreu i ardhshëm i shtetit (Princi Uilliam) ka mbështetur një fushatë të admir...

Post has attachment
Merkel pas samitti tё G7: SHBA nuk ёshtё mё partner i besueshёm
Samiti i G7 nё Sicili me sa duket ka lёnё gjurmё: kancelarja Merkel gjatё njё fjalimi nё Mynih u shpreh e zhgёnjyer. Ajo ka besim tek bashkёpunimi europian dhe shpreson para sё gjithash tek Franca. "Kohёt, kur ne mund tё mbёshteteshim tёrёsisht tek njeri-tj...

Post has attachment
Ajo që ka rëndësi nuk është ajo që mendojnë të tjerët, por ajo që ti mendon për veten. Duhet të bësh ekzaktësisht atë që është më e mira për ty dhe jetën tënde, jo atë që është më e mira për gjithë të tjerët.

Post has attachment
Korçari filmon të dashurën në seks dhe e shantazhon, por e gjen belaja
Një muaj pasi është ndarë nga e dashura e tij, një 21-vjeçar nga Korça e ka kërcënuar atë me publikimin e fotove nudo dhe skenave të nxehta gjatë marrëdhënieve seksuale mes tyre. Për të mos e bërë këtë, ai ka kërkuar prej saj pagimin e një shume prej 800 mi...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded