Profile cover photo
Profile photo
Fadel Plus. Nakonieczny A.
About
Posts

Post has attachment
Szafa do pokoju dziecięcego? A może do przedpokoju? Dla nas to nie problem! Zaprojektujemy co tylko sobie Państwo wymarzą! Działamy kompleksowo, błyskawicznie, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Na stronie internetowej: http://fadelplus.pl/kontakt/ znajdą Państwo dane kontaktowe. Do usłyszenia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kupili Państwo mieszkanie? A może chcą Państwo całkowicie zmienić wystrój swojego domu? Firma Fadel się poleca! Dołożymy wszelkich starań, aby zaprojektować meble, które przypadną Państwu do gustu! Na stronie internetowej: http://fadelplus.pl/oferta/ znajdą Państwo dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo małą łazienkę? Od lat pokazujemy naszym Klientom, że małe pomieszczenia też można urządzić ze smakiem! Wystarczy skontaktować się ze specjalistami! Na stronie internetowej: http://fadelplus.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kuchnia cała w bieli? A może w czerni? Dla nas to żaden problem! Zaprojektujemy meble Państwa marzeń! To dla nas przyjemność! Na stronie internetowej: http://fadelplus.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają dla nas Państwo nietypową realizację? To świetnie, ponieważ kochamy wyzwania! Takie projekty to dla nas możliwość artystycznego rozwoju i spełniania swoich pasji! Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://fadelplus.pl/oferta/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta jest skierowana do osób, które mają nietuzinkowy gust. Jesteśmy pewni, że wybierając ekipę z Fadel Plus, będą Państwo mogli przez długie lata cieszyć się pięknymi i funkcjonalnymi meblami! A goście będą umierać z zazdrości! Na stronie internetowej: http://fadelplus.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo wolny pokój? A może by zagospodarować puste pomieszczenie w Państwa mieszkaniu? Uważamy, że garderoba będzie idealnym wyjściem! Są Państwo zainteresowani? Zatem zachęcamy do współpracy. Na stronie internetowej: http://fadelplus.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chrapka na nową łazienkę? Jeśli to od dłuższego czasu był obiekt Państwa marzeń, to dlaczego by nie zdecydować się właśnie teraz na nowe meble? W końcu raz się żyje! Dlatego serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy z naszymi profesjonalistami. Wspólnie dobierzemy dla Państwa idealne meble. Na stronie internetowej: http://fadelplus.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak to profesjonaliści, ekipa z Fadel Plus również działa kompleksowo. Dlatego jeśli urządzają Państwo kuchnię marzeń i chcą Państwo, aby była ona zabudowana… z przyjemnością pomożemy Państwu dobrać i zorganizować odpowiedni sprzęt AGD pod zabudowę. Decydując się na współpracę z nami, nie będą musieli Państwo o nic się martwić. Na stronie internetowej: http://fadelplus.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie muszą się Państwo znać na zagospodarowywaniu wnętrz. My jesteśmy od tego, aby Państwu pomóc! Warto nam zaufać, ponieważ mamy na koncie setki realizacji! Na stronie internetowej: http://fadelplus.pl/ zamieściliśmy więcej informacji, zatem zachęcamy do lektury.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded