Profile cover photo
Profile photo
KARAFERYA RESTAURANT
About
Posts

Alaçatı’da Bir Lezzet Bahçesi: KARAFERYA
En gözde tatil yerlerinden olan Alaçatı’da farklı bir konsept ve menüyle Karaferya Restaurant adı altında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Taş duvarların çevrelediği geleneksel bir Alaçatı bahçesinin zerafetle buluştuğu Karaferya Restaurant; Ege ve Dünya mutfaklarından seçilen en özel lezzetleri ve butik şarapları damak tadına önem verenlerle buluşturuyor.
Yeditepe Üniversitesi Gastronomi mezunu olan Mert Yoncacılar ve Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık bölümü mezunu Hüseyin Yoncacılar gibi iki tecrübeli isim tarafından işletiliyor. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübeleri Karaferya Restaurant çatısı altında birleştirdik. Damak tadına önem veren ve farklı lezzetler arayanların karşısına yepyeni sunumlarla çıktık.
Duru ve romantik bahçesimizle Türkiye’deki en iyi on bahçe sıralamasında yer alan işletmemizde, tarihi Alaçatı taşlarının arasından sızan o loş müzik sizi alıp başka diyarlara götürüyor. Işığın ve gölgenin begonvil dalları üzerindeki dansına tanıklık etmek istiyorsanız Karaferya Restaurant tam size göre.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded