Profile cover photo
Profile photo
Bandura Jarosław, lek. wet. Spec. chirurg. Całodobowa lecznica dla zwierząt
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Zabiegi chirurgii weterynaryjnej wykonywane są w całodobowej Lecznicy Chylonia.  Do takich zabiegów należą antykoncepcja chirurgiczna – sterylizacja i kastracja, oraz wszelkie inne operacje związane z chorobą zwierzęcia lub jego obrażeniami powypadkowymi. Więcej informacji o naszej lecznicy znajdą Państwo na stronie http://lecznicachylonia.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Gdyni oferuje szereg zabiegów profilaktycznych takich jak: szczepienie psów i kotów, odrobaczanie, zwalczanie pasożytów i wiele innych usług. W stałej sprzedaży posiadamy bogatą gamę artykułów dla zwierząt oraz pokarmów. Wykonujemy chipowanie oraz paszporty dla psów. Więcej informacji o lecznicy znajdą Państwo na stronie http://lecznicachylonia.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lecznica weterynaryjna w Gdyni oferuje szereg różnych zabiegów i badań, aby nasi pacjenci byli zdrowi. O zęby też trzeba dbać. Czy wiecie Państwo, że zęby stałe wyrastają szczeniętom w okresie między 3 a 6 miesiącem życia. W tym okresie szczenię potrzebuje czegoś do żucia i gryzienia, dlatego zapewnij psu gryzaki: laną piłkę z bardzo twardej gumy lub sprężystą gumową kość. Twój pupil będzie interesował się przeznaczonymi dla niego zabawkami tym bardziej, im bardziej będziesz się z nim nimi bawił. Więcej informacjo o lecznicy weterynaryjnej znajdą Państwo na stronie http://lecznicachylonia.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W całodobowej klinice weterynaryjnej w Gdyni oferujemy szeroki zakres usług profilaktycznych takich jak: szczepienie psów, kotów, fretek i królików, odrobaczanie i antykoncepcję zwierząt oraz zwalczanie pasożytów. Więcej informacji o lecznicy znajdą Państwo na stronie http://lecznicachylonia.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W klinice weterynaryjnej w Gdyni zajmujemy się zwierzętami, które ucierpiały w wypadku. Nasza pomoc dotyczy: wyprowadzania psa ze wstrząsu i opatrzenie ran. Następnym krokiem jest diagnostyka obrazowa pozwalająca na ocenę obrażeń wewnętrznych. Po udzieleniu pierwszej pomocy i ustabilizowaniu stanu zdrowia zwierzęcia odsyłamy je do domu, ale w następnych dniach monitorujemy jego stan zdrowia. Nasza lecznica weterynaryjna jest całodobowa i zawsze podejmiemy się leczenia http://lecznicachylonia.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet weterynaryjny w Gdyni oferuje zwierzętom odrobaczanie. Szczególnie ważne jest dla zwierząt, które na stałe mieszkają w domu i mają kontakt z dziećmi i osobami starszymi. Psy i koty powinno się odrobaczać co 3 miesiące. Odrobaczanie dotyczy również innych zwierząt takich, jak ptaki, króliki i inne. Zapraszamy do naszego gabinetu weterynaryjnego już dziś http://lecznicachylonia.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W gabinecie weterynaryjnym Lecznica Chylonia funkcjonuje całodobowa klinika weterynaryjna w Gdyni. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie i praktykę weterynaryjną, przez co nie boją się podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań. Są zawsze uśmiechnięci i z pasją podchodzą do każdego pacjenta. Specjalizujemy się w chirurgii weterynaryjnej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki. Więcej informacji o naszym gabinecie weterynaryjnym znajdą Państwo na stronie: http://lecznicachylonia.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet weterynaryjny w Gdyni zajmuje się również chorobami uszu u psów i kotów. Choroby te najczęściej występują u naszych pupili. Dlatego tak ważne jest dbanie o ich czystość. Chorobom uszu można zapobiec. Wystarczy je regularne czyścić raz w tygodniu przy pomocy specjalnych preparatów. W lecznicy nauczymy Państwa jak to robić, aby zabieg nie był dla zwierzęcia stresujący http://lecznicachylonia.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
U zwierząt z nadwagą lub otyłością wzrasta ryzyko wystąpienia chorób kości i stawów, układu krążenia, układu oddechowego, cukrzycy oraz schorzeń wątroby. Ponadto nadwaga lub otyłość znacząco skracają długość życia. Jak odchudzić kota, gdy okaże się, że posiada on za dużą masę ciała dowiedzą się Państwo podczas wizyty w naszej lecznicy weterynaryjnej: http://lecznicachylonia.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najbardziej niebezpieczne choroby, które dotykają koty to panleukopenia oraz koci katar. Są one niestety śmiertelne, więc każdy kot powinien zostać na nie zaszczepiony. Gdy nasz zwierzak wychodzi z domu, choćby okazjonalnie, warto pomyśleć o innych szczepieniach. Kot może zarazić się również wścieklizną oraz kocią białaczką, czyli FeLV. Wścieklizna jest roznoszona przez wiele różnych zwierząt i  stanowi śmiertelne zagrożenie nie tylko dla naszego pupila, ale także dla nas. Kocią białaczką zwierzę może się zarazić od pcheł, które uprzednio pasożytowały na zarażonym kocie. Ważna jest profilaktyka i badanie zwierząt, dlatego zapraszamy do nas: http://lecznicachylonia.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded