Profile cover photo
Profile photo
Barbora Drąsutytė
602 followers
602 followers
About
Barbora's interests
View all
Barbora's posts

Post has attachment
Gražus šiandien buvo saulėtekis :)

Post has attachment
Ar jau planuojatės vasarą? Neeilinis pasiūlymas turintiems ar pažįstantiems 8-16 m. vaikų - "Išvežk vaiką savaitei į mišką ir parsivežk su tiek neįkainojamos patirties, kad visiem metam į priekį užteks". Arba tiesiog - skautų stovyklos neskautams :) Gera proga "paragauti" skautiškos vasaros :)

http://skautaineskautams.lt/2015-stovyklos

Post has attachment
"Renkuosi mokyti!" skelbia 6-tosios laidos atranką.
 RM Ieško aktyvių, iniciatyvių žmonių, norinčių išbandyti save dirbant patį prasmingiausią ir įdomiausią - mokytojo darbą. Kviečiami žmonės, kurie nori dalintis ir tobulėti, prisiimti atsakomybę ir atnešti naujų idėjų. Ieškomi tie, kuriems rūpi vaikai, jų kasdiena ir jų ateitis. Didelis bonusas - galimybė prisijungti prie jaunų, iniciatyvių žmonių bendruomenės, kurioje yra vertinamas kūrybiškumas, entuziazmas ir profesionalumas.
Tai buvo vienas geriausių pasirinkimų gyvenime. Subalansuota ne kiekvienam, bet pasiryžusiems - tokia dozė patirties, kurios už jokios pinigus nenusipirksi, kad dar ilgai sapnuojasi :)

Visiems, kas šviečia ar šviečiasi :-) Padirbėjo +Vytautas Miežys ir co „Renkuosi mokyti!" linki kitokių mokslo metų!

Post has attachment
Salama :)

Post has attachment

Post has attachment
Jei kas ieško vasaros poilsio 8-15 metų vaikams ir jaunimui :)

Post has attachment
Šiemet mano 2% keliauja RM'ui. Nes tiksliai žinau, kam ir kodėl tos paramos reikia, nes programa nori ir turi turėti ateitį. Nes tai yra ne tik keturiasdešimt entuziastingų mokytojų, kurie kitais metais pradės ar tęs darbą mokykloje, bet ir visi jauni žmonės, su kuriais šie mokytojai susidurs. Kviečiu prisidėti.

Post has attachment
Vasario 22-toji - skautų Įkūrėjo diena.
Scout and proud!

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded