Profile cover photo
Profile photo
Rewit Południe Sp. z o.o. Biuro Katowice
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom pragniemy złożyć najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i zawodowej satysfakcji. Niech święta będą czasem odpoczynku i refleksji nad kończącym się rokiem. Niech w te wyjątkowe dni nie zabraknie ciepła i radości w Państwa domach. http://rewitkatowice.pl/
Photo

Post has attachment
Jedną z naszych specjalizacji jest doradztwo podatkowe dla firm. Chcemy pokazać Klientom, jak usprawnić działalność zgodnie z najlepszymi światowymi wzorcami. W zakres naszych usług wchodzą m.in.: doradztwo bieżące w sprawie podstawowych zagadnień podatkowych, ekspertyzy podatkowe i rozliczenia podatkowe dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://rewitkatowice.pl/uslugi-doradcze/.
Photo

Post has attachment
Rewit zajmuje się nie tylko usługami audytorskimi i kadrowo-płacowymi, lecz także szkoleniem i udzielaniem informacji z tego zakresu. Na naszej stronie internetowej w dziale Publikacje http://rewitkatowice.pl/publikacje/ znajdą Państwo szczegółowe opracowania dotyczące wszelkich zmian w przepisach prawa. Materiały zawierają także porady dla osób, które prowadzą własną firmę. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami.
Photo

Post has attachment
W firmie Rewit Południe świadczymy m.in. kompleksowe usługi audytorskie. W zakres tych usług wchodzą również: wycena przedsiębiorstw, fachowe doradztwo w zakresie fuzji i przekształceń i przygotowanie prospektów emisyjnych. Przemawia za nami dwudziestoletnie doświadczenie, oraz autorskie rozwiązania w zakresie planowania i przeprowadzania audytu. W związku z tym możemy zagwarantować rzetelność przygotowanej przez nas opinii. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://rewitkatowice.pl/audyt/.

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo kim jest nasza firma Rewit Katowice? Jesteśmy podmiotem, który posiada uprawnienia do badań sprawozdań finansowych. W naszej ofercie przygotowaliśmy nie tylko badania sprawozdań finansowych oraz prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych - http://rewitkatowice.pl/o-nas/.
Photo

Post has attachment
Co ważne, nasz zespół firmy Rewit wypracował unikalny sposób realizacji usług rachunkowych, skierowanych dla naszych Klientów. Cechuje je między innymi: indywidualne podejście do każdego z Państwa, zastosowanie naszych autorskich rozwiązań w zakresie planowania oraz przeprowadzania usług księgowych - http://rewitkatowice.pl/.
Photo

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie przygotowaliśmy opracowania oraz komentarz, które są przewodnikiem po wszelkich zmianach w przepisach prawa, jak również dają wskazówki i porady dla osób prowadzących firmę - http://rewitkatowice.pl/publikacje/.

Post has attachment
Wiedzą Państwo, że jesteśmy podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych. Oferujemy naszym Klientom nie tylko badanie sprawozdań finansowych oraz prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, jak również obsługę kadrową i płacową pracowników - http://rewitkatowice.pl/o-nas/.

Post has attachment
W działaniu firmy, kierujemy się praktycznym podejściem pokazując naszym Klientom jak usprawnić działalność według najlepszych światowych wzorców. Skupiamy się na efekcie prac, a nie na teoretycznych rozważaniach: „We do it practically” - http://rewitkatowice.pl/uslugi-doradcze/.
Photo

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony, gdzie publikujemy oferty dotyczące pracy - http://rewitkatowice.pl/wspolpraca/. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu.
Wait while more posts are being loaded