Profile cover photo
Profile photo
Iran Azadi
467 followers
467 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
با وجود آنکه اروپا گفته است به برجام متعهد باقی خواهد ماند اما در عمل نه‌تنها شرکت‌های بزرگ اروپایی که شرکت‌های متوسط نیز مسیر خروج از ایران را در پیش گرفته‌اند. در همین رابطه مرکل در دیدارش از چین نیز تأکید کرد که مبادا سایر طرف‌ها به فکر پر کردن جای شرکت‌های اروپایی در ایران بیافتند آنچه به‌وضوح حکایت از حرکت مرکل در زمین آمریکا برای تشدید تحریم‌های نظام ولایت فقیه دارد.
Add a comment...

Post has attachment
شرکت‌های متوسط اروپایی در مسیر خروج از ایران؛ حرکت مرکل در زمین آمریکا
شرکت‌های متوسط اروپایی در مسیر خروج از ایران؛ حرکت مرکل در زمین آمریکا با وجود آنکه اروپا گفته است به برجام متعهد باقی خواهد ماند اما در عمل نه‌تنها شرکت‌های بزرگ اروپایی که شرکت‌های متوسط نیز مسیر خروج از ایران را در پیش گرفته‌اند. در همین رابطه مرکل در دی...
Add a comment...

Post has attachment
پسا برجام؛ وضعیتی که با خروج آمریکا از توافقنامه اتمی رقم خورد، نظام را در برابر شرایطی قرار داده است که در آن نه می‌تواند به اروپا اتکا کند و نه رو به روسیه و چین بیاورد؛ گسترش دخالت‌ها در منطقه نیز برایش هزینه‌ای فراوان خواهد داشت پس تنها یک راه در پیش رو دارد…
Add a comment...

Post has attachment
پسا برجام و محدودیت مانورهای نظام ایران؛ شتاب تحولات
پسا برجام و محدودیت مانورهای نظام ایران؛ شتاب تحولات پسا برجام؛ وضعیتی که با خروج آمریکا از توافقنامه اتمی رقم خورد، نظام را در برابر شرایطی قرار داده است که در آن نه می‌تواند به اروپا اتکا کند و نه رو به روسیه و چین بیاورد؛ گسترش دخالت‌ها در منطقه نیز برای...
Add a comment...

Post has attachment
آیا رژیم راه گریزی از بازگشت شتابان تحریم‌ها دارد ؟گفتگو ی شبکه تصویری ایران آزاد با مهندس اسماعیل محدث از فعالین سیاسی وحقوق بشری در ایتالیا هست . آقای محدث خروج آمریکا از برجام و عواقب آن برای رژیم و تحریم‌ها علیه مقامات و رژیم ولی فقیه را مورد بررسی قرارداده وبه سئوالات پاسخ میدهد.
Add a comment...

Post has attachment
آیا رژیم راه گریزی از بازگشت شتابان تحریم‌ها دارد؟گفتگو با اسماعیل محدث
آیا رژیم راه گریزی از بازگشت شتابان تحریم‌ها دارد؟گفتگو با اسماعیل محدث آیا رژیم راه گریزی از بازگشت شتابان تحریم‌ها دارد ؟گفتگو ی شبکه تصویری ایران آزاد با مهندس اسماعیل محدث از فعالین سیاسی وحقوق بشری در ایتالیا هست . آقای محدث خروج آمریکا از برجام و عواق...
Add a comment...

Post has attachment
نامه سرگشاده خانم شرافت زرینی مادر رامین حسین پناهی به خانم فدریکا موگرینی
خانم شرافت زرینی مادر رامین حسین پناهی طی نامه‌ی سرگشاده ای به خانم فدریکا موگرینی رئیس سیاست خارجی اتحادهی اروپا وی درخواست کرده است؛ که درملاقات و گفتگو، ازمقامات نظام ولایت فقیه خواهان لغو حکم اعدام فرزندش و بررسی پرونده او در یک دادگاه صالحه اروپایی، به شود.

متن نامه خانم شرافت زرینی به شرح زیر میباشد:

« قلب مرا هم روی میز مذاکره بگذارید.

این نامه یک مادر است از یک شهر کوچک در کردستان ایران، مادری که قلبش هر روز در تب و تاب است ، چرا که جگر گوشه اش ممکنست در زندانی در همین نزدیکی ها ، بعد از اتمام ماه رمضان اعدام شود. میدانید یعنی چه، از فکر این فاجعه بخود میلرزم و از کلمه اعدام نفرت دارم.

شنیدم خودتان مادر هستید و دو دختر دارید، پس میتوانید یک لحظه از سیاست فاصله بگیرید و بحرفم گوش دهید با جان دل گوش دهید.

من یک مادر دردمندم، از سی سال پیش درد را شناختم و سالها است که دربدر دنبال فرزندانم هستند، فرزندانی که از عدالت گفتند و برای بهبود اوضاع کوشیدند. ولی در اینجا همه چیز ممنوع است. ما در جهنم زندگی میکنیم و این روزها زندگی من به تمام معنا جهمنی است.

رامین حسین پناهی که حتما اسمش را شنیده اید و عکس اش را دیده اید، فرزند دلبند من است. او هر کاری کرده باشد ، نباید کشته شود. آیا این حرف ناحقی است که من میزنم. او یک فعال سیاسی است ، پرونده سازیها شده و اکنون در یک قدمی مرگ است.

من از شما میخواهم که این روزها که مشغول گفتگو با مقامات ایران هستید، یک خواست را به خواستهای دیگرتان اضافه کنید، لغو حکم رامین حسین پناهی و بررسی پرونده او در یک دادگاه صالحه اروپایی.

میخواهم با این نامه برای یک لحظه به زندگی و روح و روان مادری وصل شوید که دیگر قلبش توان تحمل این فاجعه را ندارد. این روزها من و فرزند دلبندم قلبمان بهم وصل است . من میدانم که برای فرزند کوچکم رامین این لحظات چقدر سخت است کابوس اعدام، و میخواهم شما هم لحظه ای به این احساس من نزدیک شوید و خودتان را جای من بگذارید و کاری کنید که این فاجعه اتفاق نیفتد، شما میتوانید و من صمیمانه از شما میخواهم این کار را بکنید. رسما و بطور جدی بخواهید رامین اعدام نشود.

با احترام شرافت زرینی مادر رامین حسین پناهی»

شایان ذکراست که پیش از این آقای حسین احمدی نیاز وکیل مدافع رامین حسین پناهی زندانی سیاسی محکوم به اعدام از ارسال پرونده رامین حسین پناهی به اداره اجرای احکام دادسرای سنندج خبر داده بود و عوامل قضائیه نظام حاکم ضمن ابلاغ حکم به رامین گفتند، که اجرای حکم بعد ازماه رمضان اجرا خواهد شد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
هک مانیتورهای فرودگاه مشهد با تصویرنمادین قیام دیماه هک که فرماندار خراسان درمصاحبه ی آنرا تاییدکرد

ساعت ۲۲ شب پنجشنبه ۳ خرداد ۹۷ مطالبی بر علیه نظام استبداد دینی وسپاه پاسداران بر روی مانیتورهای فرودگاه مشهد بنمایش گذاشته شد که نشان از هک این مانیتورها داشت.
https://fa.iranfreedom.org/%D9%87%DA%A9-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چهارمین روز اعتصاب سراسر رانندگان سنگین وکامیونداران روزجمعه چهارم خرداد ۹۷ درشهرهای مختلف کشور شروع شد
https://fa.iranfreedom.org/%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%86/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded