Profile

Cover photo
Fundacja im. Andrzeja Grubby
91,086 views
AboutPostsPhotos

Stream

Pinned
 
X MEMORIAŁ ANDRZEJA GRUBBY 2016
FINAŁ OGÓLNOPOLSKI

Komunikat koncowy:
http://docs.andrzejgrubba.com/2016_komunikat.pdf

Wyniki:
http://docs.andrzejgrubba.com/2016_wyniki.pdf
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa warmińsko-mazurskiego
10.05.2016, Lidzbark Warmiński

I miejsce
SP 4 Działdowo
(Mateusz Rutkowski, Bartosz Zera, Jan Marciniak)

II miejsce
SP 1 Pisanica
(Arkadiusz Kucharski, Marcel Rutkowski, Dominik Markowski)

III miejsce
Kat. SP 1 Olsztyn
(Szymon Woźniak, Jaś Marcinkowski, Mikołaj Malicki)

Najlepsza zawodniczka - Gabriela Ziarko (SP 9 Ełk)
Najlepszy zawodnik - Mateusz Rutkowski (SP 4 Działdowo)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa kujawsko-pomorskiego
19.04.2016, Laskowice

I miejsce
SP Sępólno Krajeńskie
(Stanisław Lemański, Klara Lemańska, Antoni Janikowski)

II miejsce
ZS Łasin
(Piotr Błachnio, Jacek Zawadzki, Kacper Malinowski)

III miejsce
SP 4 Chełmno
(Agnieszka Piłat, Roksana Kocoń, Mateusz Jagodziński)

Najlepsza zawodniczka - Piłat Agnieszka (SP 4 Chełmno)
Najlepszy zawodnik - Lemański Stanisław (SP 1 Sępólno Krajeńskie)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa zachodniopomorskiego
18.04.2016, Trzebiatów

I miejsce
SP Gryfice
(Szymon Nowy, Antoni Rachwał, Igor Ostaszewski)

II miejsce
SP 1 Międzyzdroje
(Julia Bartkiewicz, Anna Buca, Laura Kober)

III miejsce
SP Racimierz
(Wanessa Merta, Grzegorz Kowalewski, Oskar Olek)

Najlepsza zawodniczka - Laura Kober (SP 1 Międzyzdroje)
Najlepszy zawodnik - Szymon Nowy (SP 3 Gryfice)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa opolskiego
14.04.2016, Niemodlin

I miejsce
SP 3 Nysa I
(Szymon Rogoziński, Hubert Baziak, Jakub Kurowski)

II miejsce
SP 3 Nysa II
(Tomasz Ciastoń, Kamil Citoński, Piotr Wójcik)

III miejsce
SP Stradunia
(Konrad Biskup, Błażej Szczepanek, Dominik Staś)

Najlepsza zawodniczka - Hanna Niedworok (SP Brynica)
Najlepszy zawodnik - Szymon Rogoziński (SP 3 Nysa)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa lubuskiego
12.04.2016, Drzonków

I miejsce
SP Słońsk
(Filip Lewaszkiewicz, Bartosz Dybka, Amelia Wiącek, Mateusz Kowalski)

II miejsce
SP Drzonków
(Filip Krzywniak, Szymon Sergiej, Ola Pożniak, Damian Danowski)

II miejsce
SP Świebodzin
(Mateusz Żelęgowski, Igor Franc, Oskar Dawidowicz)

Najlepsza zawodniczka - Amelia Wiącek (SP Słońsk)
Najlepszy zawodnik - Filip Lewaszkiewicz (SP Słońsk)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje miasta Sopotu
12.05.2016, Sopot

I miejsce
SSP 8
(Maksymilian Alot, Nadia Ziółek, Marta Słomińska)

II miejsce
SSP 1
(Maciej Okoński, Tymian Struzik, Patryk Garnczek, Kasjan Szczerbicki)

III miejsce
SSP 7
(Tomasz Truszkowski, Julia Zając, Filip Orlikowski)

Najlepsza zawodniczka - Nadia Ziółek (SSP 8 Sopot)
Najlepszy zawodnik - Maksymilian Alot (SSP 8)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa pomorskiego
16.05.2016, Kwidzyn

I miejsce
SP 28 Gdynia
(Julia Zoltkowska, Maciej Lecki, Maciej Niewiadomski)

II miejsce
SP 1 Gniew
(Patryk Kwiatkowski, Maksymilian Pek, Marta Dzwonkowska)

III miejsce
SP 1 Otlowiec im A. Grubby
(Radowslaw Kopecki, Sylwester Smela, Weronika Czajkowska)

Najlepsza zawodniczka - Oliwia Nakonieczna (SP Otlowiec)
Najlepszy zawodnik - Patryk Kwiatkowski (SP Gniew)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa śląskiego
15.04.2016, Bytom

I miejsce
SP 3 Dąbrowa Górnicza
(Oliwer Gwizdon, Adrian Bogacz, Maksymilian Gwizdon)

II miejsce
ZS Mysłowice
(Mateusz Hahma, Faustyna Cieślik, Weronika Gasz)

III miejsce
SP 3 Tarnowskie Góry
(Juliusz Gulba, Mateusz Kasperczyk, Maria Gulba)

Najlepsza zawodniczka - Faustyna Cieślik (ZS Mysłowice)
Najlepszy zawodnik - Oliwer Gwizdon (SP nr 3 Dąbrowa Górnicza)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa podlaskiego
21.04.2016, Białystok

I miejsce
SP 49 Białystok I
(Aleksandra Jarkowska, Alicja Jarkowska, Hubert Piątek)

II miejsce
SP 49 Białystok II
(Jacek Borowski, Cyprian Małyszko, Jakub Dubieniecki)

III miejsce
SP Piątnica
(Kacper Tarnacki, Dariusz Weremczuk, Mikołaj Tarnacki)

Najlepsza zawodniczka - Aleksandra Jarkowska (SP 49 Białystok)
Najlepszy zawodnik - Hubert Piątek (SP 49 Białystok)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa mazowieckiego
20.04.2016, Jeżewo

I miejsce
SP 20 Płock
(Kajetan Kuchniewski, Julia Czubakowska, Wiktor Smolicki)

II miejsce
SP Wiśniewo
(Jakub Tomczykowski, Filip Chmielewski, Jakub Olkowski)

III miejsce
SP Gostynin
(Anna Pawłowska, Jakub Farys, Wiktor Staliński)

Najlepsza zawodniczka - Julia Czubakowska(SP 20 Płock)
Najlepszy  zawodnik - Kajetan Kuchniewski (SP 20 Płock)
 ·  Translate
1
 
Eliminacje województwa dolnośląskiego
13.04.2016, Brzeg Dolny

I miejsce
SP Gierałtowiec I
(Szymon Sej, Michał Czech, Aleksandra Breś)

II miejsce
SP 6 Brzeg Dolny
(Aleksandra Wiśniewska, Wiktoria Riwoń, Karo Kalisz)

III miejsce
SP Gierałtowiec II
(Marek Machacz, Aleksandra Mróz, Karol Winiarski)

Najlepsza zawodniczka - Aleksandra Wiśniewska (SP 6 Brzeg Dolny)
Najlepszy zawodnik - Szymon Sej (SP Gierałtowiec)
 ·  Translate
1
Story
Introduction

Rok założenia - 2007

Cele Fundacji:

  • propagowanie i krzewienie wartości etycznych sportu, zwłaszcza związanych z ideą fair play
  • inspirowanie i wspieranie działań na rzecz wychowania młodzieży przez sport
  • promowanie i upowszechnianie aktywności sportowej, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży 

Fundacja  jest organizatorem Memoriału Andrzeja Grubby w formie ogólnopolskich zawodów tenisa stołowego dzieci szkół podstawowych. 

Przesłaniem imprezy jest uczczenie pamięci najwybitniejszego polskiego tenisisty stołowego.

Finał ogólnopolski rozgrywany jest rokrocznie w czerwcu w Hali 100-lecia Sopotu.

Contact Information
Contact info
Mobile
+49 505 978 268
Email