Profile cover photo
Profile photo
atiyeafarinan iranian
4 followers -
موسسه آتیه آفرینان ایرانیان بزرگترین مجموعه اخذ اقامت،تابعیت،کاریابی،اعزام دانشجو و ویزای تحصیلی https://atiyeafarinan.com
موسسه آتیه آفرینان ایرانیان بزرگترین مجموعه اخذ اقامت،تابعیت،کاریابی،اعزام دانشجو و ویزای تحصیلی https://atiyeafarinan.com

4 followers
About
Posts

Post has attachment

ویزای همراه کشور نیوزلند

امروزه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کشور نیوزلند به دنبال اخذ ویزای همراه کشور نیوزلند برای اعضای خانواده خود هستند و در مورد شرایط اخذ اقامت همراه در کنار شخص متقاضی سوالاتی می پرسند . ورود به کشور نیوزلند از طریق ویزای همراه کشور نیوزلند در تک تک راه های مهاجرت به نیوزلند باید بررسی شود و اینکه قوانین مهاجرتی نیوزلند در راه هایی مانند تحصیل در نیوزلند ، کار در نیوزلند ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت در نیوزلند ، تولد فرزند در نیوزلند و ازدواج در نیوزلند ، امکان اخذ ویزای همراه کشور نیوزلند وجود دارد یا خیر.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به نیوزلند شرکت آتیه آفرینان ایرانیان توصیه می کند نگاهی به مقاله ” مهاجرت به نیوزلند ” بیاندازید.

جهت اخذ ویزای همراه نیوزلند اگر شخص اقامت دائم نیوزلند را داشته باشد ، می تواند از داخل کشور نیوزلند حمایت مالی خود را نسبت به شخص همراه اعلام کند ولی اگر فرد اصلی اقامت دائم را نداشته باشد باید در کشور مبداء اسناد مالی را به سفارت نیوزلند ارائه دهد . در غیر این صورت فرد می تواند با ارائه نامه قرارداد کاری در این کشور ( به شرط داشتن حداقل حقوق ) حمایت مالی خود را از همسر ارائه دهد .

لازم است بدانید که اگر شخص در کشور نیوزلند اقامت دارد باید محل سکونت خود را در برای دو نفر یا به تعداد اعضای خانواده محیا کند ، اینکه به تعداد هر کدام از اعضای خانواده چه متراژی مناسب هست از جمله نکاتی است که باید هر سال در زمان اقدام جهت ویزای همراه نیوزلند از سفارت نیوزلند باید سوال کرد .

ویزای همراه نیوزلند با ویزای شخص متقاضی یکسان خواهد بود و کاملاً در شرایط یکسان با زمان مشابه می توان هر دو ویزا را دریافت کرد ، به عنوان مثال اگر شخصی در کشور نیوزلند دانشجو باشد ، به میزانی که شخص دانشجو ویزایش اعتبار دارد ، ویزای همراه وی نیز اعتبار خواهد داشت. سن فرزندان برای اخذ ویزای همراه کشور نیوزلند باید کمتر از ۱۸ سال باشد ، اما در بعضی از ویزا های سرمایه گذاری در نیوزلند امکان اخذ اقامت برای ویزای همراه نیوزلند تا سن ۲۲ سال در صورت وابسته بودن به خانواده و مجرد بودن و همچنین دانشجو بودن می تواند مدارکی دال بر وابسته بودن فرزند بالای ۱۸ سال نسبت به خانواده شود.

در مقاله ” تحصیل در نیوزلند ” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در نیوزلند اطلاعات کسب کنید .

ویزای همراه کشور نیوزلند

ویزای همراه کشور نیوزلند

قابل توجه است که اگر فرزند بالای ۱۶ سال نیاز به داشتن مهارت زبان انگلیسی دارد و این که شخص همراه توانایی در صحبت کردن و مصاحبه با افسر ویزا داشته باشد کفایت می کند اما اگر فرزند مدرک زبان اخذ کند در این پرونده بسیار ارزشمند و تاثیر گذار خواهد بود.

در حال حاضر بیشتر افراد متقاضی مهاجرت به نیوزلند در سه مرحله تحصیل ، کار و سرمایه گذاری به فکر اخذ ویزای همراه نیوزلند هستند ، در این مرحله پیشنهاد می شود به عنوان یک ویزای دانشجویی ، به عبارتی با دو پذیرش دانشگاه وارد این کشور شد اما باید در نظر داشت که ویزای کار امکان اخذ اقامت در این کشور را به همراه شخص ارائه خواهد داد.در زمینه سرمایه گذاری در نیوزلند باید دقت کرد که امکان اخذ ویزای همراه نیوزلند امکان پذیر می باشد و همراهان می توانند در کنار شخص اصلی باشند ولی باید توجه کرد که در فرم ها اسامی و علت همراهی اعضای خانواده را ذکر کرد.
ویزای همراه کشور نیوزلند – مدارک اخذ ویزای همراه کشور نیوزلند برای بردن همسر

مدارک اخذ ویزای همراه کشور نیوزلند برای بردن همسر به شرح زیر می باشد :

ازدواج فرد باید واقعی باشد و اسنادی مبنی بر پایدار بودن و قدیمی بودن این رابطه وجود داشته باشد.
بعد از ازدواج فرد باید با شریک زندگی خود حتماً زندگی کند و اسنادی مبنی بر زندگی مشترک در یک مکان داشته باشد.
همسر شخص متقاضی باید از نظر جسمی و روانی در سلامت کامل باشد.
شخص فرد باید از نظر مالی از همسر خود حمایت کند و اسناد مالی مبنی بر حمایت مالی به سفارت ارائه دهد.
برخی از شرایط خاص که در صورت امکان سفارت آن را بپذیرد.

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در نیوزلند ، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در نیوزلند ” است .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021
https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%86%db%8c%d9%88%d8%b2%d9%84%d9%86%d8%af/
Add a comment...

Post has attachment

ویزای همراه کشور مجارستان

یکی از سوالات مهمی که در خصوص مهاجرت به کشور مجارستان مطرح می شود اخذ ویزای همراه کشور مجارستان می باشد . وقتی فرد متاهل است و قصد دارد از راه های مختلف از قبیل تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و غیره به کشور مجارستان مهاجرت کند برای او این امکان وجود دارد که برای خانواده خود با رعایت شرایط اخذ ویزای همراه کشور مجارستان ویزای همراه دریافت کند . ویزای همراه مجارستان شامل همسر و فرزند زیر ۱۸ سال می باشد و همچنین ویزای الحاق خانواده مجارستان به فرد اجازه خواهد داد که در این کشور بتواند اجازه کار اخذ نماید تا به اقامت برسد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت و تابعیت مجارستان مقاله ” اقامت در مجارستان ” را مطالعه بفرمایید .

ویزای همراه کشور مجارستان – شرایط اخذ ویزای همراه در کشور مجارستان

اگر فرد همسر، پارتنر ثبت شده، فرزند زیر سن قانونی مجرد یک تبعه مجارستانی یا پدر، مادر یا سرپرست قانونی یک تبعه زیر سن قانونی و مجرد مجارستانی ( و نه تبعه یکی از کشورهای اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اتحادیه اروپا یا سوئیس ) باشد، تا زمانی که آن فردی که به واسطه رابطه اش با وی ، می خواهد به او ملحق شود، در مجارستان زندگی می کند اجازه اقامت خواهد داشت.

هر فردی که قصد پیوستن به یکی از اعضای خانواده خود را دارد، باید برای گرفتن اجازه اقامت و به منظور و هدف دورهم آوردن دوباره خانواده در مجارستان، درخواست دهد.شرایطی که برای دور هم آوردن مجدد خانواده وجود دارد عبارتند از :

اجازه اقامت
محل کافی زندگی برای فرد ( و این مسیله توسط سفارت مجارستان یا کنسولگری ای که درخواست را بررسی می کند، قضاوت خواهد شد)
منابع مالی کافی برای تامین هزینه ها ( این مورد نیز توسط مقامات مجارستانی مورد ارزیابی قرار می گیرد)

همانطور که در بالا گفته شد یک ویزای خانوادگی ، به عنوان یک ویزای همراه و یا الحاق خانواده شناخته می شود، اجازه می دهد تا همسر و فرزندان وابسته ساکن یا مجارستانی به شخص ساکن در مجارستان بپیوندند. شهروند یا ساکن باید چندین قطعه اطلاعات برای درخواست دعوت نامه الحاق خانواده ارسال کنند و سپس اعضای خانواده باید نامه دعوت را همراه با چندین اسناد اضافی ارسال نمایند . در صورت داشتن شرایط خاص برای الحاق خانواده فرد می تواند با توجه به وضعیت همسر خود به کشور مجارستان سفر کند . وقتی فردی شهروند اتحادیه اروپا و یا سوئیس است فقط با داشتن یک گذرنامه معتبر یا کارت شناسایی می تواند برای ورود به مجارستان اقدام کند و فرد باید در دفتر ثبت نام ساکنان ظرف مدت ۳ ماه پس از ورود به کشور مجارستان ثبت نام کند . اما اگر فرد عضو کشورهای اتحادیه اروپا و یا کشور سوئیس نباشد و تابعیت او از دیگر کشورها می باشد باید قبل از سفر خود و الحاق به خانواده درخواست ویزا بسته به ملیت خود بدهند و پس از آن کارت اقامت خود را از از اداره بیگانه در منطقه ای که در کشور مجارستان زندگی می کنند، دریافت خواهند کرد.

لازم است در مورد شرایط جدید اخذ ویزای همراه کشور مجارستان بدانید که فردی که به دنبال اخذ ویزای همراه مجارستان است باید زیر بطن ویزای توریستی وارد این کشور شده و از همان بدو ورود نمی تواند ویزای بلند مدت را دریافت کند و مدت ویزای او به صورت ۳ ماهه یا ۶ماهه و یا ۹ ماهه می باشد تا اینکه فرد همراه از طرق دیگری مانند کاریابی/ ثبت شرکت/ سرمایه گذاری/ خرید اوراق قرضه / کارافرینی و … بتواتد برای اقامت بلند مدت و در آخر اقامت دائم اقدام کند . برای یک فرد خارجی که دارای ویزای وابسته (همراه) می باشد یافتن کار و استخدامی بسیار آسان است و سپس می تواند به راحتی با ویزای وابسته به عنوان مجوز اقامت کاری، فعالیت کند.
ویزای همراه کشور مجارستان – شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای همسر مجارستانی و پارتنرهای مدنی

اگر فردی قصد الحاق به همسر خود را دارد ( چه با وی ازدواج کرده و چه پارتنر مدنی وی است) و می خواهد درخواست صدور ویزای ازدواج را بدهد، هر دو می بایست بالای ۱۸ سال بوده و مهارت های اساسی زبان مجارستانی را داشته باشند، مگر در حالتیکه همسر در یکی از دسته های زیر قرار بگیرد:

کارت آبی اتحادیه اروپا را داشته باشد ( EU Blue Card)
به عنوان یک محقق در مجارستان حضور داشته باشد
فرد فوق العاده شایسته ای باشد
خود-اشتغالی داشته باشد.

در مقاله ” مهاجرت به مجارستان ” به طور مفصل درباره شرایط مهاجرت به مجارستان اطلاعات کسب کنید .

ویزای همراه کشور مجارستان

ویزای همراه کشور مجارستان

در چنین شرایطی هیچ محدویت سنی ای وجود نداشته و هیچ نیازی به صحبت کردن به زبان مجارستانی جهت درخواست ویزای همسر، نیست.اگر مجوز ویزای اقامت خویشاوند فرد ، به عنوان یک دانشجو، کارمند یا یک فردی که خود-اشتغال است تایید شده باشد، زمانی که فرد با یکدیگر ازدواج کرده یا پارتنر مدنی هم هستند، مادامی که سایر شرایط مورد نیاز برای ویزای همسر را داشته و قصد ماندن در مجارستان را برای بیش از یک سال دارند، اجازه اقامت دارند. اگر پس از این که همسر مجوز اقامت را گرفت و با هم ازدواج کردند، ممکن است نیاز باشد برای پذیرش تا زمانی که همسر اجازه اقامت دو ساله را اخذ نماید،صبر کند. لازم به ذکر است که ویزای ازدواج مجارستان بر مبنای ملحق شدن دوباره خانواده به یکدیگر در صورتی که ازدواج اجباری باشد، صادر نمی شود.
ویزای همراه کشور مجارستان – شرایط ویزا همراه برای کودکان در کشور مجارستان

کودکان زیر ۱۶ سال می توانند بدون هیچ شرایطی زیر مجموعه والدین خود قرار بگیرند اما اگر کودک بین ۱۶ تا ۱۸ ساله باشد و ازدواج نکرده یا طلاق گرفته و یا بیوه باشد، باید به زبان مجارستانی مسلط باشد یا بتواند به راحتی به مجارستانی صحبت کند و با فرهنگ مجارستانی عجین شده باشند (که این وضعیت توسط سفارت / کنسولگری مجارستان مورد رسیدگی قرار می گیرد) که می تواند جهت دریافت مجوز اقامت برای الحاق خانواده در مجارستان اقدام کند اما اگر والدین یک کارت آبی، یک مجوز اقامت یا مجوز اقامت برای اهداف انسانی داشته باشند، الزامات بالا اعمال نمی گردد.
ویزای همراه کشور مجارستان – مدارک مورد نیاز جهت ویزای همراه مجارستان برای خانواده های دانشجویان

مدارک مورد نیاز جهت ویزای همراه مجارستان برای خانواده های دانشجویان به شرح زیر می باشد :

اصل پاسپورت با حداقل ۸ ماه اعتبار خروج
۳ قطعه عکس ۴×۶ رنگی پاسپورتی
گواهی تعهد پرداخت هزینه مسافرت توسط همسر یا قیم در سربرگ با مهر و امضاء
گواهی موجودی و یا پرینت حساب بانکی همسر یا قیم
گواهی اشتغال به کار همسر یا قیم در سربرگ با مهر و امضاء
ترجمه روزنامه رسمی شرکت محل کار پدر یا قیم و یا ترجمه جواز کسب پدر یا قیم
کپی تمام صفحات شناسنامه پدر
کپی پاسپورت صفحات اول و اعتبار و ویزاهای کشورهای مختلف طی سه سال گذشته متقاضی
ترجمه شناسنامه مادر دانشجو در صورتی که مادر متقاضی ویزا باشد.
ترجمه سند ملکی پدر یا قیم و یا ترجمه مبایعه نامه ملک متعلق به قیم همراه با اصل مبایعه نامه یا قولنامه جهت رؤیت و تطابق با اصل توسط سفارت مجارستان

شرکت آتیه آفرینان ایرانیان به شما پیشنهاد می کند برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ” تحصیل در مجارستان ” را مطالعه فرمایید .

بیمه مسافرتی به طول مدت ویزای درخواستی
پرداخت هزینه ویزای همراه
گواهی ثبت نام یا اشتغال به تحصیل دانشجو در مجارستان(در صورتیکه دانشجو در مجارستان مشغول به تحصیل باشد)
کپی قرارداد اجاره نامه منزل دانشجو در مجارستان تمامی صفحات و یا خوابگاه (در صورتی که دانشجو در مجارستان مشغول به تحصیل باشد)
کپی صفحات پاسپورت ، ویزا و اقامت دانشجو(در صورتیکه دانشجو در مجارستان مشغول به تحصیل باشد)
رزرو بلیط رفت(OK) و برگشت ((Open با تاریخ یک ماه پس از ارائه مدارک به سفارت
فرم تکمیل شده و تایپ شده سفارت همراه با امضاء متقاضی(مطابق با امضای صفحه اول پاسپورت متقاضی)
رزرو هتل در مجارستان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021

https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86/
Add a comment...

Post has attachment
ویزای همراه کشور مالزی

یکی از موضوعات در هنگام اخذ تمامی ویزاها و راه های اقامت مالزی ، اخذ ویزای همراه کشور مالزی می باشد . قوانین بین المللی و قوانین مهاجرتی کشور مالزی طوری است که با داشتن مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای همراه کشور مالزی و همچنین با داشتن شرایط این نوع ویزا می توانند از مزایای اقامت کشور مالزی بهره مند شوند . یکی از مزایای اخذ ویزای همراه کشور مالزی این است که شخص همراه در کنار خانواده خود از تمام حقوق شهروندی کشور مالزی برخوردار می شود . همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال به عنوان همراه فرد متفاضی اقامت در کشور مالزی محسوب می شود اما در برخی از راه های اخذ اقامت ، ویزای همراه شامل والدین شخص متقاضی هم می شود . مثلا شخص متقاضی خانه دوم در مالزی اجازه این که پدر و مادر خود را در این کشور در کنار خود داشته باشد امکان پذیر است . بنابراین افراد زیر شامل اخذ ویزای همراه کشور مالزی خواهند شد :

در مقاله ” اقامت در مالزی ” به طور مفصل درباره شرایط اقامت و تابعیت مالزی اطلاعات کسب کنید .

همسر قانونی فرد اصلی ( در صورت تائید گواهی ازدواج توسط سفارت مالزی )
کودکان زیر ۱۸ سال ( در صورت تائید گواهی تولد توسط سفارت )
پدر و مادر اصلی شخص متقاضی (لازم به ذکر است که این ویزای همراه مالزی شامل پدر خوانده و مادر خوانده نخواهد شد)
ویزای همراه مالزی در خصوص فرزندانی که هنوز متولد نشده ­اند و در رحم مادر هستند نیز صادر می ­شود و هیچ محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

برای صدور ویزای همراه کشور مالزی تنها دو هفته وقت نیاز است تا با بررسی مدارک هویتی از جمله پاسپورت های متقاضیان ویزای همراه مالزی و شخص اصلی و همچنین اثبات رابطه اعضای خانواده ( گواهی تولد برای فرزندان و گواهی ازدواج برای همسر که مورد تائید سفارت مالزی در کشور مبداء قرار گرفته است ) شخص متقاضی ویزای همراه کشور مالزی می تواند درخواست خود را ثبت کند .اخذ ویزای همراه مالزی از طریق ویزای دانشجویی تحت هیچ شرایطی شامل دانشجویان دوره های زبان یا دوره های تحصیلات کارشناسی نخواهد شد و تنها در سه مقطع کارشناسی ارشد ، دکترا ، دکترای تحصصی امکان اخذ ویزای همراه کشور مالزی از نظر ویزای دانشجویی وجود دارد .

شخص متقاضی می تواند برای ویزای همراه کشور مالزی از ویزای تحصیلی دوره زبان در این کشور وارد شود و همراه وی بتواند با ویزای دوره زبان تحصیلی به هدف مقصود خود دست یابد ، البته افراد همراه که از این راه وارد این کشور شدند می توانند این نوع ویزا را به ویزای کار و دیگر ویزا ها در مالزی تبدیل کنند . در حال حاضر بهترین و شاید مناسب ترین راهی که امکان اخذ ویزای همراه کشور مالزی را برای متقاضیان مهاجرت وجود دارد ، ویزای کار در مالزی خواهد بود .

ویزای همراه مالزی از نظر زمان و مدت اعتبار تماماً تابع ویزای شخص اصلی خواهد بود ، اینکه چه مقدار شخص اصلی متقاضی مهاجرت به مالزی در این کشور اقامت دارد به همان مقدار شخص همراه نیز در کنار متقاضی اعتبار خواهد بود .با اخذ ویزای همراه کشور مالزی می توان در این کشور اقدام به تحصیل و کار و یا سرمایه گذاری به صورت جداگانه نسبت به شخص اصلی کرد . فرد همراه با اخذ ویزای همراه مالزی بخواهد طرق اقامتی مالزی را خود در پیش بگیرد امری اختیاری و تحت اختیار صاحب ویزای همراه مالزی می باشد .
ویزای همراه کشور مالزی – شرایط اخذ ویزای همراه کشور مالزی

ویزای همراه مالزی تنها به اشخاصی تعلق می­گیرد که تمایل دارند تحصیلات خود را در کشور مالزی ادامه داده و درمدت زمان تحصیل همسر و فرزندان آن­ها نیز در کشور مالزی اقامت داشته باشند. همسر و فرزندانی که سن آن ­ها کمتر از سن قانونی است به همراه یکی از والدین متقاضی می ­توانند ویزای همراه مالزی را دریافت کنند.
ویزای همراه کشور مالزی

ویزای همراه کشور مالزی

شما می توانید برای مهاجرت به مالزی مقاله ای تحت عنوان ” مهاجرت به مالزی ” را مطالعه فرمایید .

اخذ ویزای همراه کشور مالزی دارای شرایط ویژه ­ای می باشد که باید از سوی متقاضیان در نظر گرفته شود. به­ عنوان مثال یکی از شرایط اخذ ویزای همراه کشور مالزی این است که فرد متقاضی در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا به تحصیل در دانشگاه ­های مالزی تحصیل کند و دانشجویانی که در دوره کارشناسی در کشور مالزی تحصیل می­ کنند امکان دریافت ویزای همراه کشور مالزی را ندارند.
ویزای همراه کشور مالزی – مراحل اخذ ویزای همراه کشور مالزی

مراحل اخذ ویزای همراه کشور مالزی به شرح زیر می باشد :

اخذ ویزای سوشیال و سفر به مالزی

اصل و کپی نامه پذیرش در دانشگاه یا نامه اشتغال به تحصیل
اصل پاسپورت دانشجو و اصل پاسپورت همراهان
کپی همه صفحات پاسپورت دانشجو و همراهان ( هر کدام دو نسخه)
عکس رنگی با زمینه آبی و سایز پاسپورت ۴ قطعه همراهان و ۴ قطعه دانشجو
تحویل مدارک زیر به دانشگاه محل تحصیل شخصی که قرار است فرد همراه وی باشد .
تکمیل فرمهای مخصوص ویزای همراه (در دانشگاه موجود می باشند)
نامه نسبیت
هزینه درخواست ویزای همراه

بعد از تحویل مدارک به دانشگاه مورد نظر، ۲ ماه بعد ویزای همراه صادر می شود و تاریخ اتمام ویزای همراه با تاریخ اتمام ویزای دانشجو یکسان است و برای تمدید مجدد، دانشجو می تواند زمان تمدید ویزای خود، پاسپورت همراهان را نیز تحویل دانشگاه دهد و ویزای آنها را برای سال بعد هم تمدید کند. مدت اعتبار پاسپورت جهت تحویل به دانشگاه و دریافت ویزای همراه ، حداقل یک سال و نیم است .

اگر تمایل به داشتن اطلاعاتی در زمینه تحصیل در کشور مالزی دارید می توانید مقاله ” تحصیل در مالزی ” را مطالعه نمایید.

مراحل دریافت نامه نسبیت در کشور مالزی به شرح زیر می باشد :

برای دریافت نامه نسبیت باید به سفارت ایران در مالزی مراجعه کرد و یک ساعت بعد نامه نسبیت را دریافت کرد :

ارائه اصل شناسنامه دانشجو و همراهان
ارائه اصل پاسپورت دانشجو و همراهان
ارائه اصل کارت ملی دانشجو و همراهان
ارائه کپی سند ازدواج برای متقاضیانی که متأهل هستند.

نکته : مدارک مورد نیاز برای دریافت نامه نسبیت نیازی به ترجمه ندارند .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021

https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85%d8%a7%d9%84%d8%b2%db%8c/
Add a comment...

Post has attachment

ویزای همراه کشور کانادا

سالانه بسیاری از افراد ، از طریق روش های مختلف مانند تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و غیره به کشور کانادا مهاجرت می کنند و متقاضیان برای اقدام هر یک از روش ها با مسائلی مواجه می شوند که مهمترین مسئله برای افراد متاهل امکان بردن همراه همزمان با خود یا پس از ورود به این کشور و اخذ ویزای همراه کشور کانادا می باشد . از این رو سیاست های مهاجرتی سخاوتمندانه کشور کانادا این امکان را برای متقاضیان فراهم آورده است تا همسر و فرزندان زیر سن قانونی خود را جهت کار یا تحصیل در کانادا به همراه ببرند ، صرف نظر از این که این مدت چند ماه یا چند سال طول می کشد . این قوانین حتی اجازه کار و ادامه تحصیل را به همسر و فرزندان متقاضی داده تا دغدغه ها برای تحصیل در مهاجرت به حداقل برسد . در ضمن سن قانونی برای فرزندانی که می توانند زیر مجموعه ویزای همراه کشور کانادا باشند در استان های مختلف این کشور متفاوت می باشد به طوری که سن قانونی در استان های آلبرتا ، منیتوبا ، آنتاریو ، جزیره پرنس ادوارد ، کبک و ساسکاچوآن ، ۱۸ سالگی و در ایالت های بریتیش کلمبیا ، نیوبرانزویک ، نیوفاندلند و لابرادور ، سرزمین های شمال غربی ، نوا اسکوتیا ، نوتاووت و یوکان ، ۱۹ سالگی می باشد .

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در کانادا ، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در کانادا ” است .

ویزای همراه کشور کانادا – شرایط ویزای همراه در کشور کانادا برای فرزندان

فرزندان کوچکی که قبلاً با حداقل یکی از والدین خود که مجاز به تحصیل یا کار در کانادا بوده اند زندگی می کرده اند نیازی به اجازه تحصیل برای حضور در مدرسه را ندارند. با این حال، به محض اینکه فرزند به سن قانونی در استان محل سکونت خود برسد، باید برای ادامه تحصیل در کانادا اجازه مطالعاتی دریافت کند . اما جهت تحصیل فرزندان در کشور کانادا برای فردی در کشور خود و در کانادا به عنوان کاستودین معرفی شود که بالای ۱۹ سال باشد و مسولیت محصل را به عهده بگیرد. جهت تحصیل فرزندان در مدارس کانادا و دریافت ویزای تحصیلی مدرسه در کانادا باید فرزند از نظر پزشکی سالم باشد و از نظر مالی هم والدین توان حمایت را داشته باشند. اگر فرزند قصد تحصیل در استان کبک را دارد باید نامه CAQ داشته باشد.

فرزندانی که از خارج از کانادا در خواست استادی پرمیت می کنند

اگر یکی از پدر یا مادر متقاضی ویزا کار یا ویزای تحصیل یا اقامت دائم یا پاسپورت کانادایی داشته باشند فرزندان آنها زمانی که در کانادا باشند می توانند بدون داشتن استادی پریمت تحصیل کنند. لازم به ذکر است که فرزندانی که در خاک کانادا هستند الزامی به داشتن نامه پذیرش نیز ندارند.

فرزندان که در مرز درخواست استادی پرمیت می کنند

فرزندان باید از قبل درخواست نامه معرفی را جهت اخذ ویزا بدهند و پاسخ مثبت دریافت کرده باشند. حتی در صورت نداشتن این نامه به دلیل این که مرز جز خاک کانادا محسوب می شود و در صورتی که او مشکل خاص دیگری نداشته باشد و شرایط دیگر را داشته باشد ویزا ویزیت برای فرزند صادر خواهد کرد و او می تواند وارد خاک کانادا شود.

فرزندانی که در داخل کانادا درخواست استادی پرمیت می کنند

فرزندانی که در خاک کانادا هستند برای تحصیل در کانادا نیاز به استادی پریمت ندارند و می توانند برای تمدید استادی پریمت درخواست دهند یا اینکه ویزای ویزیت خود را تمدید کنند . البته باید مقدمات لازم برای تحصیل آنها فراهم باشد و از نظر پزشکی و سلامت فرزند مشکلی نباشد .

یکی از روش های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می باشد شما می توانید در مقالات دیگر به طور مفصل درباره راه های دیگر ” مهاجرت به کانادا ” اطلاعات کسب کنید .

اگر یکی از والدین دارای ویزای کار یا تحصیل باشند معمولا ویزای فرزند تا آخر مهلت پاسپورت او یا به مدت طول مدت ویزای تحصیل یا کار پدر یا مادر خواهد بود اما در صورتی که والدین ویزا تحصیل یا کار نداشته باشند معمولا ویزای تحصیل در مدرسه یک ساله می باشد که سال به سال قابل تمدید است.به طور کلی می توان موارد گفته شده را در جدول زیر خلاصه کرد :
اگر فرزند: مستندات مورد نیاز مجوز تحصیل مورد نیاز است
شهروند کانادایی باشد پاسپورت، کارت شهروندی یا گواهی تولد نه
ساکن دائم کانادا باشد سوابق اسکان، تایید اقامت دائم یا کارت اقامت دائم نه
از یک ملت خارجی باشد که همراه با والدینش در وضعیت توریست می باشد مهر روی پاسپورت فرزند یا روی پاسپورت پدر و ماردر که فرزند به عنوان دختر یا پسر آنها ذکر شده است. بله
تنها یا همراه با والدینش باشد که ساکن موقت هستند و یک مجوز تحصیل و یا کار دارند. پاسپورت فرزند یا پاسپورت والدین که فرزند در آن ذکر شده باشد. فرزند ممکن است سابقه ی توریستی داشته باشد. والدین باید مجوز کار یا تحصیل داشته باشند. نه
یک متقاضی پناهنده همراه با والدین یا بدون آنها باشد. تعیین نامه ی واجد شرایط بودن از سازمان مهاجرت، پنهاهندگی و شهروندی کانادا (IRCC). پاسپورت فرزند یا فرزند در پاسپورت والدین ذکر شده باشد یا هر نوع سند سفر یا هویت موجود. همچنین باید دارای یک سند منقضی شده ی IRCC باشد. نه
در کانادا باشد ولی وضعیت اقامتی اش مشخص نشده باشد. پاسپورت فرزند یا فرزند در پاسپورت والدین ذکر شده باشد یا هر نوع سند سفر یا هویت موجود. همچنین باید دارای یک سند منقضی شده ی IRCC باشد. نه

توجه: فرزند هنگام ورود به کانادا ممکن است هم سابقه توریستی و هم مجوز تحصیل داشته باشد که در این صورت بدون مجوز تحصیل در صورتی که سابقه توریستی یا مهر ورود به کانادا در پاسپورتش باشد نیز مجاز به تحصیل در کانادا می باشد .
ویزای همراه کانادا

ویزای همراه کانادا
ویزای همراه کشور کانادا – رویه اقدام ویزای همراه کشور کانادا

دانشجو و افراد تحت تکفل او می توانند به صورت همزمان تقاضای ویزای خود را ارائه کنند یا دانشجو تا زمان دریافت ویزای تحصیلی منتظر بماند، و در آن هنگام برای وابستگان همراهش ارائه درخواست کند . اطلاعات مربوط به تمام اعضای خانواده که همراه دانشجو به کانادا خواهند آمد، باید در زمان ارائه درخواست پذیرش تحصیلی آماده و فراهم شود . به منظور دریافت تاییدیه پذیرش، دانشجو و اعضای خانواده او باید اثبات کنند که بودجه کافی برای تامین مخارج خود در کانادا را دارند. همچنین ممکن است از متقاضیان خواسته شود تا تحت معاینات پزشکی قرار گرفته و گواهی ترخیص کالا به پلیس ارائه دهند.
ویزای همراه کشور کانادا – راه های اخذ ویزای همراه کشور کانادا

از دو طریق می ‌توان برای ویزای همراه کشور کانادا اقدام کرد:

ویزای توریستی کانادا یا ویزای اقامت موقت کانادا : در این نوع ویزا که همزمان با درخواست ویزای تحصیلی جهت تحصیل در دانشگاه و یا مدرسه ، والدین دانش آموز و یا دانشجو می‌ توانند ویزای همراه کانادا را با اعتباری ۶ ماهه کنند . همچنین در صورتی که یکی از والدین دارای ویزای کار یا تحصیل در کانادا باشد، فرزندان آنها برای دریافت ویزای تحصیلی نیازی به ارائه نامه قبولی از مدارس را ندارند و می توانند بدون مشکل برای ویزای کانادا درخواست کنند.
ویزای اجازه کار در کشور کانادا : اگر متقاضی در یکی از دانشگاه ‌ها و یا کالج‌ های معتبر کانادا به صورت تمام وقت پذیرفته شده باشد یا در حین تحصیل باشد، همسر وی می ‌تواند برای ویزای کار اقدام کند. این ویزا به همسر متقاضی این اجازه را خواهد داد که به صورت تمام ‌وقت و بدون نیاز به دریافت مجوز در کانادا به کار یا تحصیل بپردازد . برای این نوع ویزا هم می ‌توان همزمان با درخواست ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرد و یا پس از پذیرش تحصیلی و استقرار یکی از زوجین در کانادا برای همسر وی اقدام درخواست ویزای اجازه کار داده شود.شرایط این مجوز این گونه است که دانشجو به صورت تمام وقت تحصیل کرده و یک مجوز تحصیلی از گزینه های زیر داشته باشد:

یک موسسه آموزش عالی دولتی
یک موسسه آموزش عالی خصوصی که تحت قوانین و مقررات مشابه با یک موسسه دولتی فعالیت کند و نیمی از بودجه فعالیت خود را از دولت دریافت کند
یک موسسه خصوصی با مجوز استانی برای اعطای مدرک

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در کانادا می توانید مقاله ” تحصیل در کانادا ” را مطالعه فرمایید .

این مجوز کار آزاد به دارنده آن اجازه می دهد تا برای هر کارفرمایی در کانادا کار کند و نیاز به یک پیشنهاد کار یا یک تاییدیه از وزارت کار نیست . لازم به ذکر است که این مجوز کار آزاد ممکن است برخی مشاغل خاص (همانند مشاغل در مدارس یا بیمارستان ها) را شامل نشود مگر اینکه آزمایشات پزشکی ارائه گردد .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021

https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7/
Add a comment...


ویزای همراه کشور قبرس

اغلب دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور قبرس را دارند علاقه مند به اخذ ویزای همراه کشور قبرس هستند که این موضوع برای دانشجویان متاهل بسیار حائز اهمیت است . از نظر حقوقی افراد وابسته یعنی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال ( همچنین در برخی اوقات پدر و مادر وابسته به شخص) به عنوان همراه می توانند در کنار شخص حضور فیزیکی و اقامت قانونی داشته باشند . طبق قوانین اداره مهاجرت کشور قبرس ، همراهان دانشجو نمی توانند در زمان تحصیل متقاضی ویزای همراه قبرس و یا اقامت را دریافت کنند . در واقع قوانینی و حتی اجباری برای صدور ویزای همراه وجود ندارد . به طور کلی کشور قبرس قانونی را در خصوص ویزای همراه برای دانشجویان متقاضی تحصیل در کشور قبرس تعیین نکرده است اما در صورتی که خانواده متقاضی در زمان تحصیل وی تمایل به حضور در قبرس را داشته باشند می توانند از طریق ویزای توریستی کشور قبرس اقدام کنند البته این نوع ویزا کوتاه مدت می باشد و امکان تمدید اقامت وجود ندارد و معمولا برای درخواست اول ویزای همراه کشور قبرس ، مجوز ۳ ماهه و یا کمتر صادر می شود و درصورت درخواست مجدد احتمال صدور مجوز برای زمان بیشتر وجود دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت و تابعیت قبرس مقاله ” اقامت در قبرس ” را مطالعه بفرمایید .

توصیه می شود که دانشجویان متاهل برای همسر و حتی فرزندان خود درخواست پذیرش دهند. معمولأ درخواست پذیرش خانواده برای دوره آموزش زبان انجام می شود و در زمان اقامت همه اعضای خانواده در هر شرایط سنی می توانند در قبرس زبان انگلیسی را آموزش ببینند . ثبت نام در دوره های زبان انگلیسی در کشور قبرس برای دو هفته تا یک سال امکانپذیر می باشد و اغلب کالجهای بین المللی دوره های آمادگی امتحان آیلتس را نیز به صورت تخصصی ارائه می کنند. لذا امکان اخذ ویزای همراه قبرس برای خانوده دانشجویان متأهل وجود ندارد و آنها بایستی از طریق ثبت نام در دوره های زبان و ویزای توریستی در قبرس اقامت داشته باشند. البته توصیه می شود به جای اخذ ویزای همراه کشور قبرس ، از طریق ویزای آموزش دوره زبان انگلیسی اقدام شود .
ویزای همراه قبرس

ویزای همراه قبرس

شرکت آتیه آفرینان ایرانیان به شما پیشنهاد می کند برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ” تحصیل در قبرس ” را مطالعه فرمایید .

در صورتی که همراهان دانشجو از طریق ویزای توریستی در قبرس اقدام کنند، نمی توانند از بیمه درمانی استفاده کنند و قوانین اقامتی دانشجویان و یا افراد مقیم این کشور برای این افراد اجرا نمی شود . تنها در صورتی اخذ ویزای همراه قبرس برای خانواده متقاضی امکانپذیر می باشد که اقامت شخص اصلی از طریق استخدام و یا کارآفرینی ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد. لذا دانشجو در صورت تأهل نمی تواند برای ویزای همراه همسر و فرزندان خود اقدام کند و امکان اخذ ویزای همراه برای خانواده وابسته وی وجود ندارد.

شما می توانید برای مهاجرت به قبرس مقاله ای تحت عنوان ” مهاجرت به قبرس ” را مطالعه فرمایید .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021

https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%82%d8%a8%d8%b1%d8%b3/

Add a comment...

Post has attachment

ویزای همراه کشور فنلاند

همان طور که می دانید راه های مختلفی برای اخذ اقامت در کشور فنلاند وجود دارد . اخذ ویزای همراه کشور فنلاند نیز دارای شرایط خاصی می باشد که به موجب آن افراد متقاضی می توانند به اعضای خانواده خود که در کشور فنلاند اقامت دارند ملحق شوند . برای اخذ ویزای همراه فنلاند ، شرایطی وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم .

در مقاله ای تحت عنوان ” تحصیل در فنلاند ” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در فنلاند توضیح دادیم .

ویزای همراه کشور فنلاند – اخذ ویزای همراه کشور فنلاند برای همسر

افرادی که همسر آنها در کشور فنلاند دارای مجوز اقامت و یا تابعیت این کشور هستند ، به‌ سادگی می‌ توانند نسبت به دریافت ویزای همراه کشور فنلاند اقدام کنند و اجازه اقامت در کشور فنلاند را به دست بیاورند. آن دسته از افرادی که با همسر خود همجنس نیز هستند می توانند به‌ راحتی نسبت به دریافت ویزای همراه فنلاند اقدام کنند و مجوز اقامت در کشور فنلاند برای آنها صادر خواهد شد. البته یکی از شرایط اخذ ویزای همراه در فنلاند برای این دسته از افراد این می باشد که ازدواج آنها به‌ صورت رسمی ثبت شده باشد. دریافت ویزای همراه در فنلاند برای همسر بسیار ساده و آسان بوده و متقاضیان به‌ سادگی می‌توانند ویزای همراه فنلاند را دریافت کنند.

اما اگر متقاضی دریافت ویزای همراه فنلاند همسر غیر رسمی فردی باشد که تابعیت فنلاند را دریافت کرده این امکان برای او فراهم خواهد بود که به ‌سادگی و از طریق پیوند خانوادگی ویزای همراه فنلاند را دریافت کرده و به همسر خود که در فنلاند اقامت دارد ملحق شود. البته لازم به ذکر است که چنانچه به مدت ۲ سال با همسر خود به ‌صورت مشترک زندگی کرده باشند و یا دارای فرزندی مشترک با همسر خود باشند می ‌توانند به ‌سادگی ویزای همراه کشور فنلاند را دریافت کرده و مجوز اقامت در فنلاند برای آنها صادر خواهد شد.

یکی دیگر از شرایط اخذ ویزای همراه در فنلاند از طریق ازدواج ، داشتن دلیل محکم برای درخواست اقامت فنلاند می باشد و متقاضیانی که با دلیل دو سال زندگی مشترک درخواست اقامت فنلاند را دارند باید در نظر داشته باشند که در صورت اثبات این مسئله مجوز اقامت فنلاند برای آنها صادر خواهد شد. قرارداد اجاره مسکن یکی از مدارکی می باشد که در صورت زندگی مشترک با همسر خود می‌ توان ارائه داد، البته در این قرارداد باید نام مرد و همسرش ثبت شده باشد. اما متقاضیانی که در دو کشور مجزا زندگی کنند نمی ‌توانند این موضوع را به ‌عنوان یکی از شرایط اخذ ویزای همراه در فنلاند به شمار آورد زیرا متقاضیان باید یک کشور را انتخاب کرده و زندگی مشترکی را با یکدیگر داشته باشند و مدارک لازم برای اثبات ازدواج خود را داشته باشند. در چنین شرایطی که متقاضی دریافت ویزای همراه کشور فنلاند می ‌توانند در صورت دریافت پاسخ مثبت از دولت فنلاند بدون هیچ محدودیتی در کشور فنلاند به کار مشغول باشند. در صورتی که متقاضیان اخذ ویزای همراه کشور فنلاند مجوز کار در فنلاند را دریافت کرده باشند امکان کار در کشور فنلاند برای آ‌نها وجود خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به فنلاند شرکت آتیه آفرینان ایرانیان توصیه می کند نگاهی به مقاله ” مهاجرت به فنلاند ” بیاندازید.

ویزای همراه فنلاند

ویزای همراه فنلاند
ویزای همراه کشور فنلاند – شرایط اخذ ویزای همراه کشور فنلاند از طریق پیوستن به خانواده

متقاضیانی که درخواست اخذ ویزای همراه در فنلاند را دارند در صورتی می‌ توانند اقامت فنلاند را از طریق پیوند خانوادگی دریافت کنند که همسر او بر اساس قوانین حمایتی بین ‌المللی در کشور فنلاند اقامت داشته باشد. همسر غیر رسمی فردی که در کشور فنلاند از طریق پناهندگی اقامت دریافت کرده می‌تواند بر اساس پیوند خانوادگی ویزای همراه در فنلاند را دریافت کند. درصورتی که همسر فرد مقیم فنلاند در مدت ۳ ‌ماه تعیین شده نتواند نسبت به دریافت اقامت فنلاند اقدام کند این امکان برای وی وجود دارد که برای ملحق شدن به همسر خود برای دریافت ویزای همراه فنلاند مراجعه کرده و درخواست اقامت در فنلاند را مطرح کند که در این صورت فردی که تقاضای اخذ ویزای همراه فنلاند را دارد باید علت تأخیر بیشتر از ۳ ماهه خود را در تقاضانامه به‌ صورت شفافی توضیح دهد.

افراد متقاضی اخذ ویزای همراه در کشور فنلاند پس از مدتی می ‌توانند برای ملحق شدن به خانواده خود درخواست دهند اما در این زمان باید پیش‌ شرط درآمد کافی برای آنها مطرح خواهد شد. همچنین چنانچه متقاضیان دریافت ویزای همراه فنلاند پس از ورود همسر به فنلاند ازدواج خود را رسمی کرده باشند باید پیش ‌شرط داشتن درآمد کافی برای امرار معاش در فنلاند را در نظر داشته باشند. البته اگر منافع کودک در خطر باشد و یا دلایلی خاص و ویژه وجود داشته باشد این احتمال وجود دارد که پیش‌شرط داشتن درآمد کافی برای امرار معاش در فنلاند در نظر گرفته نشود و فرد متقاضی بتواند به‌ راحتی ویزای همراه کشور فنلاند را دریافت کند.
ویزای همراه کشور فنلاند – شرایط اخذ ویزای همراه کشور فنلاند از طریق پناهندگی

همسر برخی از متقاضیانی که از طریق پناهندگی ، اقامت کشور فنلاند را دریافت کردند ، با شرط درآمد مکفی می توانند برای دریافت ویزای همراه کشور فنلاند اقدام کنند . گاهی اوقات نیز می ‌توان با توجه به شرایط ویژه ‌ای که وجود دارد و یا منافع کودک درخطر باشد می‌توان از شرط تأمین هزینه کافی برای امرار معاش چشم‌ پوشی کرده و ویزای همراه در فنلاند را درخواست کرد . لازم به ذکر است که چنانچه فرد متقاضی پیش از سال ۲۰۱۶ میلادی از طریق پناهندگی اقامت فنلاند را دریافت کرده باشد همسر وی می ‌تواند ویزای همراه فنلاند را دریافت کرده و وارد کشور فنلاند شود ولی اگر فرد مقیم فنلاند پس از تاریخ ۱/۷/۲۰۱۶ از طریق پناهندگی وارد کشور فنلاند شود همسر او موظف می باشد ۳ ماه پس از زمانی که همسرش جواب تقاضای خود را از سوی دولت فنلاند دریافت کرده نسبت به اخذ ویزای همراه فنلاند اقدام کرده و درخواست اجازه اقامت فنلاند را مطرح کند . تاریخ دقیق از زمانی محاسبه می شود که فرد متقاضی اقامت فنلاند نامه اداری درخواست خود را دریافت کرده است .

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در فنلاند ، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در فنلاند ” است .

ویزای همراه کشور فنلاند – اخذ ویزای همراه در کشور فنلاند برای دوستان

افرادی که تحت عنوان دوست قصد اخذ ویزای همراه فنلاند را دارند باید در نظر داشته باشند که بر اساس قوانین کشور فنلاند ، اخذ ویزای همراه فنلاند و یا اقامت این کشور برای آن ‌ها امکان پذیر نمی باشد و بر اساس قوانین موجود در کشور فنلاند ویزای همراه و اقامت کشور فنلاند تنها برای اعضای خانواده اعطا خواهد شد و دوستان به ‌عنوان اعضای خانواده شناخته نمی ‌شوند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021

https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%81%d9%86%d9%84%d8%a7%d9%86%d8%af/

Add a comment...

Post has attachment
ویزای همراه کشور فرانسه

اخذ ویزای همراه کشور فرانسه برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در فرانسه را دارند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد . ویزای همراه کشور فرانسه به خانواده وابسته دانشجو مانند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال اعطا می شود . قوانین اخذ ویزای همراه کشور فرانسه با اخذ ویزای سایر کشورهای اروپایی متفاوت است . همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی می توانند به عنوان همراه در کشور فرانسه اقامت داشته باشند .

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در فرانسه ، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در فرانسه ” است .

ویزای همراه کشور فرانسه – شرایط اخذ ویزای همراه کشور فرانسه

جهت درخواست ویزای همراه کشور فرانسه ، متقاضی اصلی می بایست حداقل مجوز اقامت یک ساله در کشور فرانسه را داشته باشد و علاوه بر این ، فرد اصلی می بایست برای پرداخت هزینه های زندگی اعضای خانواده ، درآمد کافی در فرانسه و یا حساب بانکی به مبلغ کافی داشته باشد. در صورتی که متقاضی اصلی دانشجو باشد و قبل از اخذ ویزای تحصیلی همسر و فرزند داشته باشد در صورتی می تواند برای اخذ اقامت خانواده خود اقدام کند که پس انداز کافی برای پرداخت هزینه هر یک از اعضای خانواده به مدت حداقل یک سال را داشته باشد.

متقاضی برای الحاق خانواده خود می بایست مسکن مناسب داشته باشد و یا تهیه کند . متقاضی می بایست به اداره OFII و یا ادارات امور صنفی و اجتماعی DDASS که اداره خدمات پزشکی و اجتماعی است جهت بررسی شرایط و اثبات تمکن مالی مراجعه کنند. فرد همراه می بایست یک ویزای طولانی مدت از کنسولگری یا سفارت فرانسه در کشور محل اقامت خود اخذ کند که این اقامت برای یک سال معتبر می باشد . فرد متقاضی اخذ ویزای همراه کشور فرانسه می بایست ظرف ۳ ماه از صدور ویزای همراه وارد فرانسه شود و ظرف ۲ ماه از زمان ورود به شعبه محلی OFII (اداره مهاجرت فرانسه) مراجعه و ثبت نام کند. اگر فرد قصد اقامت بیش از یک سال را داشته باشد می بایست پایان سال کارت اقامت خود را تمدید کند .

جهت اخذ ویزای همراه کشور فرانسه می بایست سند ازدواج خود را به کنسولگر نشان داد. اگر همسر در فرانسه درخواست پناهندگی داده باشد و درخواست وی مورد تأیید واقع شود ، فرد می تواند برای پیوستن به همسر خود به همراه فرزندان وابسته زیر سن ۱۹ سال از کنسولگری فرانسه در کشور خود درخواست ویزا کند و در صورتی که اقامت یک ساله در فرانسه داشته باشد قانونا در صورتی که ۶ ماه از سال در کشور فرانسه حضور فیزیکی داشته باشد و تمامی شرایط اولیه برای سالهای بعد اثبات شود می تواند اقامت خود را تمدید کند .
ویزای همراه کشور فرانسه

ویزای همراه کشور فرانسه

یکی از روش های مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل می باشد شما می توانید در مقالات دیگر به طور مفصل درباره راه های دیگر ” مهاجرت به فرانسه ” اطلاعات کسب کنید .

با توجه به سختگیری سفارت فرانسه برای صدور ویزای همراه در سال های اخیر توصیه می شود همزمان با ویزای دانشجو، ویزای همراه درخواست نشود و درخواست ویزای همراه حداقل با یک ماه فاصله زمانی از تاریخ صدور ویزای دانشجو پس از اخذ کارت بیمه و کارت اقامت دانشجویی انجام شود. البته در مواردی بهتر است برای همسر متقاضی نیز پذیرش تحصیلی صادر شود و ویزای تحصیلی درخواست شود. علاوه بر اینکه دانشجو می بایست در زمان درخواست ویزای دانشجویی از سفارت فرانسه باید مبلغ کافی برای تأمین هزینه تحصیل و زندگی حداقل یک سال را در حساب بانکی خود اثبات کند ، همراه وی نیز می بایست این تمکن مالی را در زمان درخواست ویزا اثبات نماید. تحصیل در دانشگاههای دولتی فرانسه تقریبا رایگان می باشد و به همین علت دانشجویان زیادی علاقمند به تحصیل در فرانسه هستند که اغلب دانشجویان متأهل می باشند لذا درخواست ویزای همراه بسیار زیاد است.
ویزای همراه کشور فرانسه – مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای همراه کشور فرانسه

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای همراه کشور فرانسه به شرح زیر می باشد :

فرم تکمیل شده درخواست ویزای بلند مدت
دو قطعه عکس پاسپورتی فرد متقاضی جهت اخذ ویزای همراه کشور فرانسه
ارائه نامه تمکن مالی از بانک جهت اخذ ویزای همراه کشور فرانسه
ارائه سند ازدواج
ترجمه شناسنامه تمام متقاضیان اخذ ویزای همراه کشور فرانسه
ارائه کپی مدارک اقامتی متقاضی اصلی در کشور فرانسه

در مقاله ای تحت عنوان ” تحصیل در فرانسه ” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در فرانسه توضیح دادیم .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021


https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87/
Photo
Add a comment...

Post has attachment

ویزای همراه کشور سوئیس

کشور سوئیس ، کشوری دارای رفاه و امنیت بالا برای زندگی می باشد که از لحاظ کیفیت زندگی در رتبه دوم قرار دارد . بسیاری از افراد سالانه از روش های مختلفی مانند تحصیل ، کار ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری و غیره به کشور سوئیس مهاجرت می کنند . متقاضیان برای اقدام در هر یک از روش ها با مسائلی از جمله امکان بردن همراه افراد متاهل همزمان با خود یا پس از ورود به این کشور و اخذ ویزای همراه کشور سوئیس مواجه می شوند . این مقاله با همت همکاران گروه آتیه آفرینان ایرانیان به موضوع ویزای همراه کشور سوئیس اختصاص داده شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به سوئیس شرکت آتیه آفرینان ایرانیان توصیه می کند نگاهی به مقاله ” مهاجرت به سوئیس ” بیاندازید.

با وجود محدودیت های به وجود آمده ، تمامی شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا می توانند به راحتی در این کشور زندگی کنند و به تحصیل و کار بپردازند و در صورتی که این افراد بخواهند برای بیش از ۳ ماه در این کشور اقامت کنند نیاز به دریافت مجوز اقامت می باشند اما متقاضیان کشورهای عضو غیر اتحادیه اروپا برای ورود به کشور سوئیس به ویزا نیازمند می باشند.

اگر فردی شهروند یک کشور غیر اتحادیه اروپا و عضو خانواده فردی باشد که دارای مجوز تحصیل در کشور سوئیس است می تواند برای مدتی که متقاضی در این کشور اقامت دارد ، از طریق اخذ ویزای همراه در کشور سوئیس مجوز اقامت دریافت نماید .لازم به ذکر است که امکان اخذ ویزای همراه سوئیس هم از ابتدا و هم پس از ورود متقاضی اصلی وجود دارد . شانس ویزا برای همراهان متقاضی بسته به مقطع تحصیلی متفاوت بوده به طوری که در مقاطع بالا مانند فوق لیسانس و دکترا ، شانس دریافت ویزای همراه سوئیس بیشتر خواهد بود. در صورتی که مجوز اقامت فرد اصلی در کشور سوئیس بیش از ۶ ماه باشد ، امتیازاتی مانند امکان اخذ مجوز کار نیز به خانواده وی اعطا می شود . همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال، خانواده متقاضی محسوب شده و فرزند بالای ۲۱ سال در مواردی خاص در صورتی که اثبات نماید تحت حمایت مالی پدر یا مادر خود است می تواند زیر مجموعه قرار گیرد و می تواند ویزای همراه کشور سوئیس را دریافت کند .
ویزای همراه کشور سوئیس

ویزای همراه کشور سوئیس

شایان به ذکر است که فرد کارآفرین می تواند همزمان با درخواست ویزای خود برای خانواده و همراهان خود نیز درخواست کند . اگر متقاضی اصلی در کشور سوئیس باشد می تواند برای الحاق خانواده خود در خواست کند و برای اخذ ویزای همراه سوئیس اقدام کند. فرد متقاضی که تمایل دارد برای الحاق خانواده درخواست کند باید به عنوان کارآفرین در اداره مالیات این کشور ثبت نام کرده و شماره هویت سوئیسی داشته باشد.

در مقاله ” تحصیل در سوئیس ” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در سوئیس اطلاعات کسب کنید .

ویزای همراه کشور سوئیس – مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای همراه در کشور سوئیس

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای همراه در کشور سوئیس به شرح زیر می باشد :

ارائه کپی واضح از صفحات پاسپورت همراه
ارائه کپی از سند ازدواج (برای همسر متقاضی اصلی)
ارائه کپی از شناسنامه و مدارک شناسایی فرد متقاضی جهت اخذ ویزای همراه کشور سوئیس
عکس فرد متقاضی چهت اخذ ویزای همراه کشور سوئیس
ارائه گواهی تولد (برای فرزندان زیر ۱۸ سال) فرد متقاضی جهت اخذ ویزای همراه کشور سوئیس
ارائه گواهی تایید برای اثبات زندگی متقاضی اصلی در کشور سوئیس (این گواهی برای مواردی است که فرد به صورت همزمان برای ویزای همراه درخواست نکند)
ارائه گواهی اثبات تمکن مالی برای ورود به کشور سوئیس

برای اقامت و تابعیت در سوئیس روش های متفاوتی وجود دارد شرکت آتیه آفرینان به شما توصیه می کند برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ” اقامت در سوئیس ” را مطالعه فرمایید .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021

https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%b3/

Add a comment...

Post has attachment

ویزای همراه کشور سوئد

تحصیل در دانشگاه های کشور سوئد مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است زیرا سیستم آموزشی این کشور بسیار پیشرفته و دانشگاه های آن بسیار معتبر می باشد . تحصیل در کشور سوئد تا سال ۲۰۱۱ میلادی برای همه فارغ از ملیت رایگان بود اما از آن تاریخ به بعد فقط دانشجویان ساکن کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشور سوئیس می توانند به صورت رایگان در دانشگاه های سوئد مشغول به تحصیل شوند اما سایر دانشجویان از جمله ایرانی ها باید حتما شهریه تحصیل در دانشگاه های سوئد را بپردازند . اما با این حال تحصیل در سوئد همچنان متقاضیان زیادی دارد زیرا دولت کشور سوئد ، دانشگاه ها و برخی از سازمان ها ، کمک هزینه هایی را برای تحصیل در کشور سوئد در نظر گرفته اند . یکی از دغدغه های مهم افرادی که متاهل و دارای فرزند هستند و قصد دارند برای ادامه تحصیل به کشور سوئد مهاجرت کنند ، شرایط اخذ ویزای همراه کشور سوئد می باشد زیرا آنها می خواهند بدانند که آیا در صورت اقامت تحصیلی می توانند اعضای خانواده خود را همراه خود ببرند یا نه .

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در سوئد ، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در سوئد ” است .

ویزای همراه کشور سوئد – شرایط اخذ ویزای همراه جهت تحصیل در کشور سوئد

فردی که از طرف یکی از دانشگاه ها و مراکز تحصیلی در کشور سوئد پذیرفته شده باشد و ویزای تحصیلی کشور سوئد را دریافت کرده باشد می تواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را همراه خودش به کشور سوئد ببرد . اعضای خانواده این فرد می توانند ویزای همراه جهت تحصیل در کشور سوئد را دریافت کنند و برای مدتی که عضو خانواده شان مقیم کشور سوئد می باشد ، اجازه اقامت را دریافت کنند . در صورتی که این مجوز بیش از ۶ ماه اعتبار داشته باشد ، همسر فردی که در کشور سوئد تحصیل می کند ، می تواند در این کشور مشغول به کار شود . همچنین همسر و فرزندان فردی که ۴ سال در مقطع دکترا در کشور سوئد تحصیل می کند می توانند اقامت دائم کشور سوئد را اخذ کنند .

لازم به ذکر است که گاهی اوقات فردی که در کشور سوئد تحصیل می کند پس از پایان دوره تحصیل خود قصد دارد همچنان ادامه تحصیل دهد و باید مجوز اقامت خود را تمدید کند، در این صورت اگر اعضای خانواده وی نیز در کنار او در کشور سوئد زندگی کنند آنها نیز باید مجوز اقامت خود را تمدید کنند . تمدید مجوز می تواند به صورت آنلاین انجام شود .
ویزای همراه کشور سوئد

ویزای همراه کشور سوئد

در مقاله ” مهاجرت به سوئد ” به طور مفصل درباره شرایط مهاجرت به سوئد اطلاعات کسب کنید .

ویزای همراه کشور سوئد – مدارک لازم برای اخذ ویزای همراه در کشور سوئد

مدارک لازم برای اخذ ویزای همراه در کشور سوئد به شرح زیر می باشد :

کپی صفحات پاسپورت فرد متقاضی جهت اخذ ویزای همراه در کشور سوئد
اسناد و مدارک مانند بیانیه بانک، برای اثبات این که دارای توانایی کافی می باشد (به انگلیسی)
ارائه یک کپی از گواهی ازدواج یا معادل (برای زوج های متاهل)
اسناد و مدارک که نشان می دهد، فرد در کشور خود در یک منزل با هم زندگی کرده اند مانند یک گواهی رجیستری جمعیت، قرارداد اجاره مشترک یا اثبات خرید خانه مشترک.
یک نامه کوتاه از شخص در سوئد که در آن تایید می کند که فرد در سوئد زندگی می کند، اگر فرد در یک زمان برای یک مجوز درخواست نمی کند.

شرکت آتیه آفرینان ایرانیان به شما پیشنهاد می کند برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ” تحصیل در سوئد ” را مطالعه فرمایید .

برای دریافت ویزا در کشور سوئد اگر فرزندان زیر ۱۸ سال باشند و بخواهند با فرد به کشور سوئد مهاجرت می کنند، باید کپی پاسپورت، گواهی تولد کودک و اظهارات بانکی که ثابت می کند، ترتیبات برای حمایت از کودک وجود دارد را ارائه داده شود .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021

https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%b3%d9%88%d8%a6%d8%af/
Add a comment...

Post has attachment
ویزای همراه کشور دانمارک

کشور دانمارک از جمله کشورهایی می باشد که در سال ها اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل در حوزه اسکاندیناوی قرار گرفته است . مهاجرت به کشور دانمارک از طریق راه های مختلف امکان پذیر می باشد که یکی از بهترین و محبوب ترین راه ها ، مهاجرت تحصیلی به کشور دانمارک می باشد . امکان بردن همراه برای متقاضیان تحصیل در کشور دانمارک وجود دارد . برای اخذ ویزای همراه کشور دانمارک ، فرد متقاضی می تواند از همان ابتدا برای ویزای همراه اقدام کند به شرط این که بتواند تمکن مالی قابل ملاحظه ای را به سفارت دانمارک ارائه دهد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در دانمارک می توانید مقاله ” تحصیل در دانمارک ” را مطالعه فرمایید .

برای بالا بردن شانس اخذ ویزای همراه کشور دانمارک ، توصیه می شود در ابتدا ویزای نفر اصلی اخذ شود و سپس برای ویزای خانواده و همراه اقدام شود زیرا بعد از اخذ ویزای نفر اصلی و پس از ورود وی به خاک کشور دانمارک برای شخص اصلی کارت اقامت صادر می شود و بر آن اساس فرد می تواند برای پیوست خانواده خود اقدام کند . لذا همراه در کشور دانمارک با فاصله کمی می تواند به نفر اصلی ملحق شود .

ویزای همراه دانشجویی دانمارک و ویزای همسر دانشجو دانمارک به دارندگان کمک می کند تا همراه، شریک زندگی و فرزندان وابسته مجرد زیر ۱۸ سال که با آنها زندگی می کنند، وارد کشور دانمارک شوند و کارت سبز دانمارک را اخذ کنند . ویزای وابسته به دانش آموزان دانمارک نیز برای همسران و فرزندان متعهد متقاضی زیر ۱۸ ساله دارنده مدارک تحصیلی دانمارک می باشد که می خواهند با همسر یا والدین خود به کشور همراه شوند. بنابراین دارندگان اجازه تحصیل می توانند همسر خود، شریک ثبت نام شده یا همسر زندگی مشترک خود، و همچنین هر کودک زیر ۱۸ ساله که در خانه با آنها زندگی می کنند، به خود به همراه ببرند و وابستگان واجد شرایط مجوز اقامت دریافت کنند .
ویزای همراه کشور دانمارک – دریافت ویزای همسر دانشجو دانمارک

دارندگان ویزای دانشجویی ، دارای اجازه اقامت برای تحصیل در دانمارک هستند. علاوه بر آن، امکان آوردن بستگان نزدیک نیز میسر می باشد و افراد واجد شرایط این ویزا، همسران و فرزندگان وابسته مجرد زیر ۱۸ سال هستند . این همراهان همچنین واجد شرایط اجازه اقامت و تابعیت دانمارک را دارند. مزایای ویزای همسر دانشجو دانمارک به این صورت است که همسر شرعی یا شریک زندگی با این ویزا اجازه کار تمام وقت برای کل دوره تا زمان اعتبار ویزا دارند.زمانی که همسر قانونی تاییدیه کارت سبز ویزای وابسته را دریافت کند و همسرش دارنده گرین کارت دانمارک و ساکن آن باشد، می تواند در آنجا کار کند.
ویزای همراه کشور دانمارک

ویزای همراه کشور دانمارک

یکی از روش های مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل می باشد شما می توانید در مقالات دیگر به طور مفصل درباره راه های دیگر ” مهاجرت به دانمارک ” اطلاعات کسب کنید .

ویزای همراه کشور دانمارک – مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای همراه در کشور دانمارک

مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای همراه در کشور دانمارک به شرح زیر می باشد :

گذرنامه معتبر با اعتبار حداقل ۱ سال
همسران باید گواهی ازدواج ارائه دهند
شریک ثبت نام شده و همکاران باید اسناد مربوطه برای اثبات رابطه خود را ارائه دهند
اگر همراهان ، فرزندان وابسته به حامی مالی می باشند سن آنها نباید بیش از ۱۸ سال باشد
گواهی تولد کودکان باید ارسال شود
اعضای خانواده فرد باید در صورت لزوم بتوانند از خودشان حمایت کنند
سند محل زندگی در کشور دانمارک

در مقاله ” اقامت در دانمارک ” به طور مفصل درباره شرایط اقامت و تابعیت دانمارک اطلاعات کسب کنید .

ویزای همراه کشور دانمارک – هزینه های ویزای همراه در کشور دانمارک

هزینه های ویزای همراه در کشور دانمارک به صورت زیر است :

DKK 64404 در سال برای همسران یا همسران زندگی مشترک
۱۶۱۰۴ DKK در سال برای هر کودک و والدین متاهل یا همسر
۱۹۴۲۸ DKK در سال برای هر کودک و والدین تک تک
۲۰۶۰ دلار جهت هزینه ویزای همراه دانمارک برای هر متقاضی وابسته

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

آدرس:تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد ۲۷
شعبه دو :شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین فرحزادی ،نبش کوچه جهاد،پلاک 105،واحد 3
تلفن دفتر: 72207-021
فکس: 22275151-021

https://atiyeafarinan.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b1%da%a9/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded