Profile cover photo
Profile photo
Dawid Lubas
65 followers
65 followers
About
Dawid's posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Cześć. Na jednej ze stron używam wtyczki Types (https://wordpress.org/plugins/types), dzięki której stworzyłem własny typ postu. Teraz mam dwa problemy w związku z tym.

Po pierwsze, w jaki sposób mogę za pomocą wyszukiwarki wyszukać treści, które są wpisane w custom fields stworzonych przy pomocy wtyczki Types.

Drugie pytanie, to jak zrobić formularz, który będzie służył do dodawania postów do tego stworzonego nowego typu. Chciałbym zrobić podstronę, na której będzie można dodać post bez zalogowania na konto, i później będzie to zatwierdzane w panelu.

Cześć,
Jestem w trakcie tworzenia nowej aplikacji na androida i zastanawiam się w tym momencie jak zrobić mapę google (łącznie z nawigacją) z moją własną przygotowaną wcześniej grafiką. Chodzi o to że chcę nałożyć na normalną mapę moją grafikę, i na tej grafice wyświetlać położenie z GPSa. Ma ktoś pomysł jak się za to zabrać?

Cześć,
Zauważyłem ostatnio, że gdy zainstalowałem disqusa do komentarzy, zmienił mi się język tekstu odpowiedzialnego za wyświetlenie liczny komentarzy, z wyłączonym disqusem jest normalnie "5 komentarzy" a po włączeniu zmienia się automatycznie na 5 comments. Jak sobie z tym poradzić? (ogólnie disqus jest w języku polskim, tylko ten tekst jest po angielsku)

Post has attachment
Cześć,
Upatrzyłem sobie taki oto szablon: http://thehappybit.com/demo/bigfoot/blog/
Wykorzystuje on czcionkę Source Sans Pro i po instalacji nie obsługuje polskich znaków. Sprawdziłem, że czcionka ogólnie polskie znaki jednak obsługuje. W Google Fonts, przy wyborze ext-latin są polskie znaki, również po pobraniu czcionki na dysk, też są polskie znaki. Problem w tym, że czcionkę w tym szablonie ustawia się w panelu. I za żadne skarby nie wiem jak sprawić żeby podmienić tą domyślną czcionkę na tą z polskimi znakami. Ma ktoś jakiś pomysł na to? Próbowałem na twardo w cssie dodać tą nową czcionkę i ustawić ją za pomocą !important ale i tak ładuje się ta ustawiona w panelu.

Post has attachment
Zapraszam do testowania mojej aplikacji, wyświetlającej listę premier serialowych na 7 dni do przodu. W temacie pisania pod androidem raczkuję, więc proszę o każdą opinię oraz sugestię.

Cześć, mam pytanie odnośnie komentarzy w WordPressie. W jaki sposób mogę wyświetlić liczbę komentarzy dla konkretnego postu lub strony? Chodzi mi o to, że potrzebuję wyświetlić sobie liczbę komentarzy przykładowo dla postów o id 50,51 i 52. Da się coś takiego zrobić?

Cześć,

Siedzę dzisiaj od rana nad jednym problemem z WP. Mianowicie dostaję white screena gdy chcę zmienić nazwę strony w linku w adresie (w edytorze strony, pod nazwą strony). Trochę informacji co już zrobiłem, wgrałem świeże pliki WP, świeże pliki szablonu, zmieniłem szablon na domyślny i bez poprawy, wyłączyłem wszystkie wtyczki, włączyłem debugowanie i raportowanie błędów, nie pokazuje nic. I nie wiem jak sobie z tym poradzić. Macie jakiś pomysł?

Panowie i Panie, potrzebuję pomocy. Mianowicie padły mi w panelu admina te wszystkie rozwijane menu. Jeśli najeżdżam na np STRONY to nie rozwija mi się podmenu. Tak samo w WIDGETY nie mogę rozwinąć nic. Co jest tego powodem i jak to naprawić? 

Jak rozwiązać problem przenoszenia strony na inny serwer wraz z wszystkimi galeriami? Mam kilka podstron ze standardowymi galeriami wordpressa. Da się jakoś wyeksportować te strony tak żeby nie trzeba było od nowa wgrywać i opisywać zdjęć na nowym serwerze?
Wait while more posts are being loaded