Profile cover photo
Profile photo
AutomatykaOnline.pl
5 followers -
Archiwalna strona w google+
Archiwalna strona w google+

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Dokładne, czyste, bezpieczne i obniżające koszty– na targach TAROPAK 2018 w Poznaniu igus zaprezentuje aż 50 tysięcy produktów, które można wykorzystać w konstrukcjach maszyn, dedykowanych branży pakującej, rozlewniczej i spożywczej.
#Taropak #igus #łożyska #motionplastic #robotyka
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli użytkownik decyduje się na nową technologię lub nowe urządzenie, powinny być one łatwe w obsłudze i przygotowane nie tylko z myślą o obecnych, ale i przyszłych wyzwaniach. Takie wymagania spełnia plaforma PLCnext Technology, która umożliwia programistom programowanie w ich ulubionych językach, podczas gdy kod języka wysokiego poziomu jest przetwarzany synchronicznie w czasie rzeczywistym. Ta technologia ma także wiele innych zalet.
#PhoenixContact #Automatyka
Add a comment...

Post has attachment
W dniach 11-13 września w Bielsku-Białej odbyły się największe targi branży elektroenergetycznej – Energetab 2018. Na ponad 30 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, 700 wystawców z całego świata zaprezentowało najnowocześniejsze urządzenia, aparatury i technologie dla energetyki. Schneider Electric pokazał premierowo nowy wyłącznik Masterpact MTZ.
#schneider #schneiderelectric #enregetab #energetyka
Add a comment...

Post has attachment
W ramach globalnego zaangażowania w automatyzację zakładów produkcyjnych w 2017 r. firma Parker Hannifin wprowadziła do sterowników maszyn standard inteligentnej łączności pneumatycznych wysp zaworowych w postaci modułów IO-Link. Umożliwiają one szybką zabudowę w zaworach z oferty Parker.
#Parker #iolink #automatyka
Add a comment...

Post has attachment
50 studentów spośród licznych aplikacji – tylu młodych inżynierów znalazło zatrudnienie na praktykach i stażach w ramach programu praktyk, które B&R organizuje corocznie. Edycja 2018 właśnie dobiega końca.
#staże #Automatyka
Add a comment...

Post has attachment
Czy da się przewidywać awarie maszyn? Przynajmniej w niektórych jej aspektach? Okazuje się, że tak. I to w dość łatwy sposób.
#Turck #Awaria #Automatyka #monitoring
Add a comment...

Post has attachment
Kurtyny świetlne GuardShield firmy Rockwell Automation wykorzystują innowacyjną technologię nadajnik-odbiornik do zabezpieczenia zrobotyzowanych gniazd produkcyjnych i innych niebezpiecznych urządzeń.
#rockwell #bezpieczeństwo #GuardShield #kurtynybezpieczeństwa
Add a comment...

Post has attachment
Dnia 27 września 2018 r. w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie odbędzie się VI edycja wydarzenia, które po raz pierwszy zagości na Podkarpaciu. Poprzednie edycje realizowane w innych regionach, cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły łącznie ponad 700 uczestników.
#Astat #RSIiA
Add a comment...

Post has attachment
Na tegorocznych targach Energetab w Bielsku-Białej igus zaprezentuje całą gamę swoich rozwiązań technologicznych pod hasłem przewodnim „Bezpieczeństwo gwarantowane!”. Wśród nowości zobaczyć będzie można m.in. system bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących.
#igus #energetab #bezpieczenstwo
Add a comment...

Post has attachment
Nowy Przemysł Expo to hybrydowe wydarzenie – cykl dyskusji, spotkań, prezentacji i pokazów z udziałem menedżerów największych firm przemysłowych, ludzi nauki i twórców startupów – które odbędzie się 26–28 września br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Nie zabraknie Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP, który merytorycznie wspiera organizatora, Grupę PTWP, w zakresie tematyki dotyczącej automatyzacji i robotyzacji.
#NowyprzemysłExpo #automatyzacja #robotyzacja #PIAP #Patronat
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded