Profile cover photo
Profile photo
Firma "DELFIN" Piotr Dołkowski
About
Posts

Post has attachment
Nowa kolorystyka kasy Nano E - na lato. Funkcjonalność bardzo dobra i gabaryty również. Cena 1500 zł brutto przed odliczeniem z Urzędu Skarbowego. Można do niej podłączyć terminal kart płatniczych.
Photo
Photo
20.04.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zgodnie z przepisami firmy nie powinny wystawiać faktur ręcznych na drukach. Mamy tani program do wystawiania faktur bez prowadzenia gospodarki magazynowej. Jest WF-Fakturka firmy Asseco. Koszt programu wynosi 150 zł netto. Umożliwia generowanie pliku JPK FA przydatnego dla księgowości oraz generowanie pliku z fakturami do zaimportowania w programach księgowych WF-Kaper i WF-Fakir. Więcej informacji udzielam telefonicznie lub w siedzibie Firmy Delfin w Płońsku przy ul. Ogrodowej 1 B. Zapraszam.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kasa fiskalna NANO E jest bardzo dobra dla zakładu naprawy pojazdów gdyż ma wodoodporna klawiaturę, jest mała oraz ma podświetlaną klawiaturę. Oczywiście ma jeszcze wiele innych zalet o których mogę opowiedzieć w siedzibie firmy na ul. Ogrodowej w Płońsku lub telefonicznie. Do kasy może dołączony terminal kart płatniczych za 0 złotych opłat przez 12 m-cy.
Photo
Photo
11.04.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Mała i poręczna kasa fiskalna NANO E z dużymi możliwościami, posiada "szybkie klawisze" na których możemy zaprogramować raport dobowy, raport miesięczny lub sprzedaż towarów. Ma pojemny akumulator i klawisze silikonowe - chronią przed zalaniem. Kasa jest polskiej produkcji, zgodna z najnowszymi przepisami podatkowymi, prosta w obsłudze i programowaniu. Więcej informacji pod numerem telefonu 604 541 712 lub 23 662 76 16
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy chcesz mieć w swoim sklepie lub zakładzie usługowym pierwszy terminal płatniczy bez opłat i prowizji przez 12 miesięcy?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dużo moich klientów pyta ostatnio o JPK_VAT, który będą musieli wysyłać od 1.01.2018 bez wezwania na serwery Urzędu Skarbowego. Pytają czy muszą wysyłać? Jak mają to zrobić i od kiedy? Jeżeli Państwa księgowość prowadzi Biuro Rachunkowe to ono wysyła Wasz plik JPK_VAT. Natomiast jeżeli księgowość prowadzą Państwo sami to możecie skorzystać z darmowej aplikacji Ministerstwa Finansów (na razie jest to arkusz kalkulacyjny do wpisywania faktur zakupu i sprzedaży) lub skorzystać z programu do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Wybór programu powinien być uzależniony od programu w którym wystawiacie faktury aby ich nie przepisywać tylko zaimportować do programu księgowego. Na przykład jeżeli faktury są wystawiane w programie WF-MAG to programem księgowym powinien być WF-KAPER, który bez problemu zaimportuje wystawione faktury.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skanery kodów kreskowych sprawiają że obsługa klienta jest szybsza przez natychmiastowe znalezienie kupowanego towaru. Warunkiem jest oznakowanie towarów kodami kreskowymi i przyporządkowanie kodów towarom w programie sprzedażowym. Doskonałym programem do obsługi sklepu jest Small Business który współpracuje z drukarką fiskalną tworząc z komputera stanowisko sprzedaży lub z kasą fiskalną do której przesyła towary z kodami i cenami a na koniec dnia pobiera dane o sprzedaży uaktualniając stany w magazynie. Do końca listopada ręczny skaner laserowy QS Lite USB w promocyjnej cenie 290 zł brutto. Posiadam również skanery ręczne bezprzewodowe. Więcej informacji udzielam telefonicznie 604 541 712. Zapraszam.
Photo
Photo
05.11.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Gdy masz sklep spożywczy i chcesz prowadzić gospodarkę magazynową, samodzielnie zmieniać ceny w kasie fiskalnej, dodawać nowe towary wraz z kodami kreskowymi, w każdej chwili mieć wgląd do stanu magazynowego, szybko wykonać remanent - mamy gotowe rozwiązanie dla Ciebie.
W zależności od ilości towarów polecam kasę fiskalną Soleo Plus E (do 20 tys), Sento Lan E (do 16 tys) lub NEXT (najlepsza bo bez ograniczeń) oraz program Small Business w którym tworzymy magazyn i towary. Komputer z programem SB łączymy z kasą i przesyłamy do niej zaprogramowane towary z kodami kreskowymi, cenami oraz z barkodami (towary o tej samej nazwie lecz innych kodach kreskowych - np. jogurty owocowe).
Sprzedaż prowadzimy na kasie fiskalnej która umożliwia podgląd pozycji paragonu, ich skasowanie, przesłanie kwoty zapłaty za paragon na terminal płatniczy. W wybranych odstępach czasu komputer łączy się z kasą i pobiera z niej wystawione paragony (do których później można wystawić fakturę) oraz zdejmuje sprzedany towar ze stanu magazynowego. W kazdej chwili (po pobraniu aktualnej sprzedaży) wiemy ile jest towaru w sklepie, co sprzedaje się najlepiej oraz wartość całego towaru w sklepie. Przeprowadzenie remanentu jest bardzo proste (gdy dbamy o prawidłowe stany magazynowe) i trwa ok 1 godziny.
Do wielu zalet programu należy możliwość wczytania faktury przesłanej elektronicznie oraz wysyłania swoich zamówień do dostawców. Dodatkowych informacji udzielam telefonicznie pod numerem 604 541 712
PhotoPhotoPhoto
22.10.2017
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E - idealna dla średniego sklepu z kopia elektroniczną i 14 klawiszami programowalnymi za jedyne 1700 zł brutto. Kasa bardzo dobrze współpracuje z programami magazynowymi. Z komputerem można ją połączyć przez kabel RS lub sieciowo. Można do kasy podłączyć terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych, wagę .... Zapraszam
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kasa fiskalna Mała Plus E w promocyjnej cenie 1450 zł brutto do końca października. Kasa jest z kopią elektroniczną.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded