Profile cover photo
Profile photo
Dentysta Bianco - Dental Clinic - Gabinet Dentystyczny
2 followers -
Dentysta Warszawa Wilanów - Klinika Bianco
Dentysta Warszawa Wilanów - Klinika Bianco

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Zimą króluje biel! Dlatego też nic w tym dziwnego, że każdy z nas marzy o śnieżnobiałym uśmiechu 😉 Umów się na wizytę do BIANCO Dental Clinic! Nasz specjalista ds. higieny podczas zabiegu profesjonalnego oczyszczania zębów usunie kamień i osad nazębny, przywracając naturalną biel zębów 😊
https://bit.ly/2K1PF2F
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Bianco Dental Clinic zajmujemy się odtwarzaniem brakujących zębów, przywracając prawidłową estetykę uśmiechu oraz funkcję żucia. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom pacjentów. Najwyższą jakość prac estetycznych zapewnia nam współpraca z wieloma renomowanymi laboratoriami w Polsce i w USA. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.
Add a comment...

Post has attachment
Nawet dobry stan uzębienia nie zwalnia z dokładnego szczotkowania i nitkowania zębów. W przestrzeniach między zębowych, które są wyjątkowo trudne do oczyszczenia, gromadzi się wiele gatunków bakterii. Z czasem mogą spowodować wiele szkód – w tym stany zapalne dziąseł, zmiany próchnicowe oraz paradontozę. Aby utrzymać swoje zęby w dobrej kondycji należy szczególnie dbać o higienę jamy ustnej, a także pamiętać o wizytach kontrolnych w gabinecie stomatologicznym.
https://bit.ly/2K1PF2F
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele kobiet będących w ciąży unika gabinetów stomatologicznych, co jest zupełnie bezzasadne. Zdecydowanie groźniejszy dla płodu jest stres spowodowany infekcją zęba lub powikłania przy braku leczenia! Kobiety w ciąży bez obaw mogą usuwać kamień nazębny, leczyć próchnicę, a nawet dokonać ekstrakcji zęba. Obecne środki znieczulające są bezpieczne zarówno dla matki, jak i płodu 😊
https://bit.ly/2zPj8vu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aż 98% Polaków boryka się z chorobami przyzębia! Dlatego też warto zwrócić uwagę na ilość spożywanego cukru. Dlaczego? Ponieważ ma on zasadniczy wpływ na choroby przyzębia oraz na próchnicę. W naszej klinice BIANCO oferujemy szeroki zakres zabiegów periodontologicznych – zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.
https://bit.ly/2kndG97
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Implanty stomatologiczne używane są w celu uzupełnienia braków w naturalnym uzębieniu. Zakładane są przez doświadczonych stomatologów z odpowiednimi kwalifikacjami. Jak wygląda wszczepienie implantu stomatologicznego? Dowiecie się czytając nasz najnowszy wpis w poradniku – zachęcamy do lektury!
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, że niektóre zęby przez swoje niefortunne umiejscowienie w jamie ustnej mogą uniemożliwić przeprowadzenie leczenia kanałowego – jeśli jest niezbędne? Wówczas koniecznością jest ekstracja, czyli zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu zęba z zębodołu. W BIANCO DENTAL CLINIC wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie dzięki szerokiej gamie dostępnych znieczuleń.
https://bit.ly/2IEtQFy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jama ustna składa się nie tylko z zębów czy języka, ale także przyzębia, czyli zespołu tkanek, które otaczają i unieruchamiają zęby. Niedostateczna lub nieprawidłowa higiena jamy ustnej może doprowadzić do chorób przyzębia. Leczeniem tego typu schorzeń zajmuje się periodontolog. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą periodontologii.
https://bit.ly/2kndG97
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Powierzchniowe, przewodowe, nasiękowe, komputerowe lub wziewne – w BIANCO Dental Clinic dysponujemy szeroką gamą technik znieczuleń, dzięki którym możemy bezboleśnie przeprowadzić pacjenta przez długie i skomplikowane leczenie. Rodzaj znieczulenia dopasowujemy po indywidualnej rozmowie, zapoznając się z oczekiwaniami, obawami i preferencjami pacjenta 😊
https://bit.ly/2KOKALt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kto z nas nie używa zębów do rwania nici, otwierania zafoliowanych produktów czy podważania zatrzasków od wszelkiego rodzaju pudełek ?? My jednak przypominamy, iż nasze zęby to nie narzędzia! Tego typu czynności grożą nie tylko przedostaniem się drobnoustrojów do jamy ustnej, ale także ukruszeniem zębów czy pęknięciem szkliwa. Sprawdź stan swoich zębów zapisując się na wizytę do BIANCO DENTAL CLINIC.
https://bit.ly/2BbHnnH
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded