Profile cover photo
Profile photo
Dentysta Bianco - Dental Clinic - Gabinet Dentystyczny
1 follower -
Dentysta Warszawa Wilanów - Klinika Bianco
Dentysta Warszawa Wilanów - Klinika Bianco

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Mleczaki nie wymagają leczenia - to jest MIT. Zęby mleczne są tak samo zagrożone próchnicą! Tylko stomatolog może stwierdzić, czy zęby nie zostały zaatakowane przez próchnicę. Zachęcamy dzieci do wizyty w BIANCO DENTAL CLINIC!
http://bit.ly/2BbHnnH
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ból zęba to bardzo uciążliwa dolegliwość, która nie tylko powoduje ogromny dyskomfort, lecz także potrafi paraliżować i uniemożliwiać wykonywanie codziennych czynności. Ból może mieć charakter pulsujący, kłujący czy uciskający oraz zróżnicowane natężenie. Jest on sygnałem, że w naszej jamie ustnej najprawdopodobniej powstał stan zapalny. Gdy tylko zauważymy niepokojące objawy, powinniśmy w pierwszej kolejności zapisać się na wizytę do gabinetu dentystycznego. Tymczasem w jaki sposób możemy poradzić sobie z bólem, czekając na konsultację ze specjalistą?
Add a comment...

Post has attachment
Witamy w nowym roku! Jakieś postanowienia na 2018? Z pewnością na każdej liście powinno znaleźć się "zadbanie o swoje zdrowie", a w szczególności zęby - bo nic tak nie podnosi poczucia własnej wartości, jak piękny i zdrowy uśmiech 😁 Zapraszamy do Bianco Dental Clinic na warszawskim Wilanowie! Umów się na wizytę już dziś 😊
Add a comment...

Post has attachment
Pełnych spokoju, radości i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz wspaniałego 2018 roku życzy zespół Bianco Dental Clinic! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Leczenie kanałowe kojarzy się niektórym z dużym bólem i koniecznością kilkukrotnego odwiedzania gabinetu dentystycznego. Nic zatem dziwnego, że dla wielu osób nieprzyjemna jest sama myśl o takim zabiegu. Na szczęście postęp techniki dentystycznej sprawił, że leczenie to nie musi być ani długotrwałe ani bolesne. Dzięki nowoczesnym narzędziom możliwe jest maksymalne ograniczenie dolegliwości fizycznych i psychicznych z nim związanych.
Add a comment...

Post has attachment
O piaskowaniu zębów każdy z nas słyszał niejednokrotnie, jednakże nie każdy wie, na czym dokładnie ono polega, i w jakim celu się je wykonuje. Jest to zabieg higienizacyjny, który pozwala na usunięcie płytki bakteryjnej gromadzącej się na powierzchni szkliwa. Pomaga również pozbyć się drobnych przebarwień i niewielkiej ilości kamienia.
Add a comment...

Post has attachment
Spożywanie zbyt kwaśnych potraw i napojów, mocne szczotkowanie zębów lub używanie twardych szczoteczek i oczywiście palenie papierosów – powodów nadwrażliwości zębów jest wiele. W takiej sytuacji ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej, a także wizyta w gabinecie stomatologicznym BIANCO DENTAL CLINIC 😊
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak jesteśmy w stanie poznać, iż pacjent, który nas odwiedza, jest nałogowym palaczem? Po stanie jego uzębienia… Nie ma wątpliwości, że palenie tytoniu wpływa negatywnie na stan jamy ustnej i zębów. Poniżej przedstawiamy najpowszechniejsze skutki tytoniowego nałogu dla naszego uzębienia.
Add a comment...

Post has attachment
Filmiki z przepisami na zdrowsze i bielsze zęby podbijają internet! Jednak znaczna większość tych porad umieszczana jest przez osoby, które ze stomatologią nie mają zbyt wiele wspólnego... Masz problem ze swoim uzębieniem? Umów się na wizytę w +Bianco Dental Clinic gdzie nasi specjaliści służą w pełni profesjonalną radą i odpowiednią pomocą!
https://goo.gl/wnud1y
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O własne uzębienie należy szczególnie dbać – przecież ząb to taki element ludzkiego ciała, który nie potrafi się sam zregenerować. Odpowiednia profilaktyka to wizyty kontrolne co 6 miesięcy lub niezwłoczne umówienie spotkania w przypadku niespodziewanego bólu zębów czy innych nagłych problemów w jamie ustnej. Zdarza się czasami tak (w szczególności w okresie jesiennym), że termin wizyty jest już dawno ustalony, a nas zaczyna rozkładać przeziębienie. Czy wówczas powinniśmy przyjść na umówioną konsultację dentystyczną?
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded