Profile cover photo
Profile photo
Донецьке ОУЛМГ
9 followers -
Донецьке обласне управління лісового та мисливського господарства
Донецьке обласне управління лісового та мисливського господарства

9 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Працівники апарату Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства долучились до осінньої посадки лісу#.
Так, в Лиманському лісництві ДП «Лиманський лісгосп» у 8 виділі 123 кварталу було здійснено лісовідновлення жолудями дуба звичайного на площі 0,8 га.
PhotoPhotoPhoto
12.11.2018
3 Photos - View album

ОГОЛОШЕННЯ
Відповідно до статті 23 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), Донецьке обласне управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»:
- головного спеціаліста-аудитора Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства;
- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, організаційної та інформаційної роботи.
Строк подання документів до 23 жовтня 2018 року. Умови проведення конкурсу за посиланням:

https://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6604720422017654691

https://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6604720422017654694

Post has attachment

Post has attachment
На Донеччині проведені масштабні тактико-спеціальні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в лісах.

16 травня2018року у м. Лимані, на території Лиманського лісгоспу відбулися спільні тактико-спеціальні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в лісах. В навчаннях були задіяні особовий склад та техніка Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління ДСНС України у Донецькій області, співробітники Національної поліції, ПАТ “Укрзалізниці”, Центра безпеки громадян у м. Лиман, медицини катастроф та підрозділи піротехнічної служби ДСНС.

Відео проведення масштабних тактико-спеціальних навчань з ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в лісах розміщено за посиланням:
https://www.facebook.com/DonetskLES/

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.05.2018
7 Photos - View album

Post has attachment
У СВІТІ ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ

Сьогодні, 21 березня, у світі відзначають Міжнародний день лісів. Він офіційно започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 2012 року. Щороку Міжнародний день лісів проходить під різними галсами. У 2018 році він відбувається під гаслом «Ліси та населені пункти».

Україна також відзначає цей день різними акціями. Традиційно 21 березня стартує Всеукраїнська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до Дня довкілля (цього року – 21 квітня).
PhotoPhotoPhoto
21.03.2018
3 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Державні лісогосподарські підприємства розпочинають реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи запроваджені з метою зменшення шкоди для навколишнього середовища.
Громадяни можуть купувати ялинки прямо в державних лісгоспах. Це буде значно дешевше, ніж на ялинкових базарах. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових точках, майданчиках, ярмарках і ринках обласних, районних центрів та інших населених пунктів.
Кожен може сам вирішувати, яку ялинку він встановить вдома на новорічні свята – живу чи штучну. Окрім того, низка лісгоспів реалізує живі ялинки у горщиках.
Зазначимо, що до 2014 року маркування новорічних ялинок проводилося бирками, які виготовлялися з пластику. Враховуючи необхідності здешевлення процесу маркування новорічних ялинок, а також на виконання урядових рішень щодо організації роботи в умовах максимальної економії державних коштів, було знайдено значно вигіднішу альтернативу биркам – самоклейні етикетки. Це дозволило майже в три рази скоротити витрати на маркування ялинок – з 1,75 грн за бирку до 0,63 грн за самоклейну етикетку.
При цьому слід зауважити, що самоклейні етикетки виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так як вони повністю руйнуються при спробі їх розклеювання. На думку експертів, саме завдяки використанню самоклейних етикеток, які за ціною значно доступніші ніж бирки, тіньовий ринок новорічних ялинок зменшився майже в два рази.
Самоклейні етикетки містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки, яка прикріплена до ялинки, на сайті http://www.ukrforest.com. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня – це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.

Сподіваємося на свідомість громадян при придбанні ялинок та просимо при виборі новорічних ялинок звертати увагу на наявність самоклейної етикетки. Про факти зловживання або виявленні порушення просимо повідомляти до органів Національної поліції та Донецького ОУЛМГ (050-060-46-65).
Застосування штрафних санкцій до лісопорушників
І. Відповідно до додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 665 «Такса для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу підприємствами, установами, організаціями та громадянами незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев і чагарників до ступеня припинення росту» відшкодовується шкода за незаконне вирубування хвойних дерев віком до 41 року в грудні-січні:
діаметр дерева у корі біля шийки кореня розмір шкоди
до 10 см 399,27 грн
10,1-14 см 703,50 грн
14,1-18 см 1806,24 грн
Примітка: зазначені такси в основному застосовуються державною лісовою охороною Держлісагентства.
ІІ. Розмір шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд внаслідок незаконного вирубування хвойних дерев у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду (постанова КМУ від 24.07.2013 № 541) складає:
діаметр дерева у корі біля шийки кореня розмір шкоди
степова зона інші зони
до 10 см 279 грн 246 грн
10,1-14 см 480 грн 429 грн
14,1-18 см 1221 грн 1122 грн
ІІІ. Розмір шкоди, заподіяної зеленим насадженням незаконним вирубуванням хвойних дерев у межах міст та інших населених пунктів (постанова КМУ від 08.04.1999 № 559) складає:
діаметр дерева у корі біля шийки кореня розмір шкоди
До 10 см 1152 грн
10,1-14 см 1500 грн
14,1-18 см 1852 грн
Крім того, згідно зі статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення лісопорушникисплачують ще й штраф за незаконну рубку хвойних дерев у розмірі від п’яти до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85-170 грн), а посадові особи від семи до дванадцяти неоподаткованих мінімумів (119-204 грн).
Статтею 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу» визначено, що незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяла істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах – карається штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів (5100-8500 грн) доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Та сама дія, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, - карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Запрошуємо на відпочинок до еколого-пізнавальної стежки "Лісове намисто" Ямпільського лісництва, Лиманського лісгоспу, Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства (Донецька область, Лиманський р-н, смт.Ямпіль, вул.Хвойна, тел.(050)965-12-63)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.09.2017
54 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded