Profile cover photo
Profile photo
Eskandari Industrial Group (EIG)
23 followers -
دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی
دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی

23 followers
About
Posts

Post has attachment
دستگاه جوجه کشی خانگی 96 تایی

دستگاه جوجه کشی خانگی 96 تایی ایزی باتور 2 نسخه پیشرفته تر و بزرگتر ماشین جوجه کشی خانگی کوچک 48 تایی دانست. این محصول جوجه کشی خانگی همچون نسخه کوچکتر خود هوشمند و اتوماتیک می باشد و در دسته دستگاه های جوجه کشی خانگی گروه صنعتی اسکندری قرار می گیرد.

#دستگاه_جوجه_کشی
#دستگاه_جوجه_کشی_خانگی
#ایزی_باتور_2
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11/7/18
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
حتما شما نیز جزو کسانی هستید که به تازگی ها کلمه جوجه کشی مصنوعی به گوشتان خورده است. در این نوشته میخواهیم به بررسی موضوع طریقه جوجه کشی از تخم های نطفه دار بپردازیم.

برای جوجه کشی مصنوعی از دستگاه های جوجه کشی استفاده می کنند. این دستگاه ها در اندازه ها و ظرفیت های مختلفی طراحی و ساخته می شوند و هم از نوع خانگی و هم از نوع صنعتی آن موجود می باشد.

#جوجه_کشی
#فیلم_جوجه_کشی

Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
ارسطو ۴۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ثبت کرده است که زنان یونانی جهت گرم نگه داشتن تخم مرغ ها، آنها را زیر سینه های خود نگه می داشتند.
طی جنگ جهانی دوم یک مجله بریتانیایی خبر از اختراع اولین دستگاه جوجه کشی می دهد ، که جزئیات آن شامل یک جعبه چوبی، آب گرم و یک پرده بود، و روش کار آن بدین صورت بود که ابتدا کمی آب گرم درون جعبه ریخته و سپس با قرار دادن یک پارچه با کمی فاصله بر روی آب و گذاشتن تخم ها روی پارچه و بستن محفظه عملیات جوجه کشی شروع می شد.#دستگاه_جوجه_کشی
#تاریخچه
#تاریخچه_جوجه_کشی
#ماشین_جوجه_کشی
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
بدنه دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند

اگر بخواهیم دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند را از لحاظ بدنه بررسی کنیم باید عرض کنیم که همانند سایر قطعات به کار رفته در دستگاه ، نحوه ساخت بدنه این دستگاه نیز دارای مزایا و معایب خاص خود است. نقطه قوت این شرکت در ساخت بدنه این است که خم کاری و برش کاری بدنه را به نحو مناسبی انجام می دهد.

اگر به بدنه دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند توجه کنید ، به این مساله پی خواهید برد که بدنه دستگاه ها بدون خط و خش هستند و با سلیقه خاصی خم کاری و برش کاری شده اند. از لحاظ کارشناسی نمی توان ایراد خاصی به مونتاژ و پیچ کاری بدنه دستگاه های جوجه کشی این شرکت گرفت.
اما ایراد کلاسیک بدنه دستگاه های جوجه کشی شرکت بلدرچین دماوند دوجداره بودن آن ها است که در وسط آن ها را از یونولیت به عنوان عایق استفاده شده است. بنده به عنوان شخصی که برای سالیان متمادی در این صنعت فعالیت کرده ام به یونولیت اعتقادی ندارم. علاوه بر این پس از دو سه دوره جوجه کشی وسط این دو دیواره پر از آلودگی و باکتری می شود که با جریان هوا وارد دستگاه می شوند. وسط این دو جداره مکان مناسبی برای رشد و نمو انواع آلودگی و باکتری است.
دستگاه جوجه کشی به دلیل داشتن دمای حدود ۳۷ درجه سانتی گراد و رطوبت ۵۰ تا ۶۰ درصد مکان مناسبی برای رشد انواع میکروب و باکتری است که در یونولیت بین دو جداره زندگی می کنند. گاهی اوقات مشاهده می شود که بین دو جداره دچار کپک زدگی می شود که فیلم ها و عکس های آن که توسط مشتریان بلدرچین دماوند گرفته شده است در اینترنت موجود است. هنگامی که دستگاه فعال است و هوا از روزنه ها وارد دستگاه می شود این آلودگی ها و میکروب ها را نیز با خود وارد دستگاه می کند. به نظر بنده این روش برای ساخت بدنه دستگاه جوجه کشی اشتباه است و بهتر است شرکت بلدرچین دماوند آن را اصلاح کند.

به عنوان شخصی که برای سال های طولانی در صنعت دستگاه های جوجه کشی فعالیت کرده ام ، بر این عقیده هستم که شرکت بلدرچین دماوند با زیبایی و ظرافت خاصی بدنه دستگاه های جوجه کشی را خم کاری و برش کاری می کند. همچنین ورق های به کار رفته در بدنه دستگاه های بلدرچین دماوند از جنس گالوانیزه ایرانی باکیفیت هستند که برای دستگاه های جوجه کشی بسیار مناسبند. اما دوجداره بودن بدنه آن ها و این که بیش از ۱۰ سال که از تاسیس این شرکت می گذرد ، از این روش برای عایق کردن دستگاه استفاده می کنند ، زیاد با آن موافق نیستم و به نظرم یک نقطه ضعف اساسی برای دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند است.
البته این شرکت اوایل شاسی دستگاه ها را با چوب می ساخت که یک فاجعه بود. اما در حال حاضر یا از ورق ضخیم استفاده می کند و یا از شاسی پروفیلی و آهنی برای استحکام بدنه استفاده می کند که کار خوبی است اما به هر حال دوجداره بودن آن یک نقطه ضعف اساسی برای بدنه محسوب می شود.

استفاده از بدنه فلزی و ماده که برای عایق توسط شرکت بلدرچین دماوند استفاده می شود روشی قدیمی است و فکر می کنم که به یک ریکاوری و تغییر احتیاج دارد. به نظرم بهتر است که دست اندرکاران شرکت بلدرچین دماوند استاندارد تولید دستگاه های خود را بالا ببرند اما این استراتژی بیش از ۱۰ سال است که توسط شرکت بلدرچین دماوند اتخاذ شده تا دستگاه ها با قیمت پایین تری به دست مصرف کننده برسند. با بکارگیری این استراتژی دستگاه با کیفیت متوسط و به صورت ارزان و اکونومی به دست مصرف کننده می رسند. اما به نظر بنده چون این شرکت توانایی ساخت دستگاه های قدرتمندتر را با دارد بهتر است تا حدودی سطح تولید دستگاه ها را ارتقا دهد.

#دستگاه_جوجه_کشی_بلدچین_دماوند
#بلدرچین_دماوند
#بدنه_دستگاه_های_جوجه_کشی
#جوجه_کشی
#دستگاه_جوجه_کشی

http://bit.ly/2zKgveW

Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded