Manau, jog šis straipsnis yra mūsų valstybės skurdo ženklas. Ir net ne finansinio skurdo, kažkokio kitokio - nežinau koks tinkamas žodis būtų tai apibūdinti.

Esu skridęs viename reise su "vienu iš trijų" aukščiausių valstybės pareigūnų Lufthansa FRA-VNO economy klasėje. Tas valstybės pareigūnas "connectinosi" iš Vašingtono į Vilnių po susitikimo su JAV pirmuoju asmeniu. THIS IS IT. Į susitikimą su JAV prezidentu po 9 val. segmento intercontinental economy. Absurdas. Ir pinigai čia ne prie ko. Tam pačiam segmente pusę verslo klasės buvo užpildę Lietuvos europarlamentarai, che che che.

Taupymas nelaiku ir ne vietoje. 

P.S. Aišku, galima diskutuoti, ar intra-european verta ministrams skraidyti business class iki 2 val. segmentuose, kaip aprašyta šiuo atveju. Tačiau, dedu šitą linką kaip pavyzdį, kokią reakciją tai sukelia. Juolab, kad skristi C klase gali būti įvairių priežasčių. Manau, kad normalu, jog tokio tipo kelionės suplanuojamos prieš vieną ar porą dienų, o būna, jog tiesiog vežėjai būna uždarę "economy" pardavimus ar tiesiog fiziškai "economy" nebebūna vietų.
Shared publiclyView activity