Profile cover photo
Profile photo
Firefly Media
About
Firefly Media's posts

Post has attachment
Na konci minulého roku jsme zajistili webovou prezentaci pro rodinu s chovatelskou stanicí entlebušských salašnických psů.

I na takto jednodušší a nízkorozpočtové weby vždy nasazujeme redakční systém v plné palbě, který zároveň nabízíme i nadnárodním firmám

Naši zákazníci tedy vždy dostanou odladěný systém, který je vychytaný po všech směrech. Zákazníci navíc nemusí čekat na provedení změn, vše si mohou sami upravovat v přehledné administraci. Ve výsledku to oběma stranám šetří čas a zákazníkům i peníze.

Web Chovatelské stanice Od bílé bavlnky naleznete na adrese: http://www.entlebusskypes.cz/
Photo

Post has attachment
Na nový web společnosti N&F Marketing Group jsme nasadili náš redakční systém a doprogramovali nástroje ušité na míru. Ať slouží!

Rozpohybovaný web naleznete na http://www.nfmarketing.cz/, verzi pro zahraniční klientelu na http://www.nfmarketing.com/
Photo

Post has attachment
V létě jsme pro Adry vytvořili nový internetový obchod s dětským oblečením. Oblečení je vyrobeno z kvalitních materiálů a je k dostání za rozumné ceny.

E-shop najdete na adrese: http://adry.cz/

Obchodu přejeme mnoho úspěchů a hlavně spoustu spokojených dětí v novém oblečení! :-)
Photo

Post has attachment
Na začátku roku jsme předělali náš projekt zaměřený na státní vlajky, na který jsme ostudně šest let nesáhli. Nasadili jsme nový redakční systém, použili nové technologie a hlavně jsme po několika letech odkládání spustili kvízovou soutěž a aktualizovali data. Také jsme web přeložili do dalších jazyků, počet se vyšplhal již na krásně kulatých 13.

Web najdete na adrese http://www.statnivlajky.cz/
kvíz si můžete zahrát na http://www.statnivlajky.cz/kviz
a nově také vlajky států USA na http://usa.statnivlajky.cz/

Na tento projekt máme samé pozitivní ohlasy a doufáme, že to tak zůstane i v budoucnu! V záloze máme ještě jeden nepředstavený web s vlajkami, poté si ale od nich zase na pár let odpočineme. :-)
Photo

Post has attachment
Tento týden jsme pro BerTriko.cz dokončili nový internetový obchod.

Při tvorbě webových stránek si vždy plně uvědomujeme to, že web má zákazníkovi především vydělávat peníze. U internetových obchodů to platí dvojnásob. U BerTrika jsme vsadili na jednoduchý čistý design a pokusili se vyřešit objednávkový proces tak, aby návštěvníkům nekladl v cestě žádné překážky.

Obchodu přejeme do startu hodně štěstí a vytrvalost.
Vidět spokojené zákazníky je pro nás největší odměna! :-)

E-shop najdete na adrese: http://www.bertriko.cz/
Photo

Post has attachment
Minulý měsíc jsme dokončili nový pracovní portál JenPráce s inzercí zdarma a jednoduchým vkládáním inzerátů.

Web najdete na adrese: http://www.jenprace.cz/
Photo

Post has attachment
Minulý týden jsme pro nového mobilního operátora ViralMobil dokončili webovou prezentaci včetně e-shopu pro objednávky SIM karet.

Web najdete na adrese: http://www.viralmobil.cz/

Služba byla propagována skrze video od ViralBrothers. Jistě si dokážete představit jakou masivní návštěvnost dokáže takové video od kluků vyprodukovat. To web ustál i v největším náporu naprosto v pořádku a stránky byly návštěvníkům zobrazovány s okamžitou reakcí.
Možná vám v některých dalších příspěvcích ukážeme, jak se na něco takového lze připravit a předejít výpadkům. Web běží na klasickém hostingu za pár korun, žádný VPS ani dedikovaný server nebyl potřeba.
Photo

Post has attachment
Tento týden jsme spustili předělávku soutěže Nejlepší pes.

Zachování původních dat a jiné technické problémy spojené s převodem nebyla vůbec žádná legrace, ale výsledek stojí rozhodně za to. Web má nový svěží design a načítá se až 120× rychleji.

Celá příprava byla značně náročná, ale o finální převod se postaral jediný skript, který David spustil doma u snídaně, jak můžete vidět na přiložené momentce. :-)

Soutěž najdete na adrese http://www.nejlepsipes.cz/
Photo

Post has attachment
Nedávno jsme dokončili rozsáhlejší internetový obchod s kamerami. V nabídce jich je přes 250.

E-shop najdete na adrese: http://www.efeel.eu/
Photo

Post has attachment
Pro společnost Media Leaders jsme dnes dokončili malý internetový obchod s kamerami do auta od firmy DOD. E-shop najdete na adrese:

http://www.dod-tec.sk/
Photo
Wait while more posts are being loaded