Profile cover photo
Profile photo
Jajolux-bis Sp. z o.o. Grupa producentów
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy. Jajka luksusowe, ściółkowe, świeże, wielozbożowe lub super smaczne. Opis każdego z rodzajów oraz ilość w opakowaniu znajdą Państwo w zakładce „Produkty”: http://jajolux.com.pl/products/produkty-jajolux/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grupa Producentów Jajolux już od wielu lat dostarcza swoim Klientom najwyższej jakości jaja kurze. W ciągu 40 lat naszej działalności zdążyliśmy zostać ekspertami w tej dziedzinie, jednak w dalszym ciągu stawiamy na rozwój i poszerzanie wiedzy. Dzięki temu oferujemy Państwu wyłącznie jajka najsmaczniejsze i najświeższe. Zapraszamy na naszą stronę, aby poznać istotne szczegóły na ten temat: http://jajolux.com.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy wiele interesujących artykułów. O dioksynach w jajach, badaniach nad obecnością antybiotyków oraz jajach GMO – wszystkie treści zawarte są na naszej stronie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tą ciekawą lekturą: http://jajolux.com.pl/materialy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu jaja o wyjątkowym smaku! Tylko bardzo dobre żywienie kur – zbilansowana dieta i odpowiednie mieszanki paszowe zapewniają wysoką jakość i znakomity smak naszych jaj. Dodatkowo zapewniamy transport, dzięki czemu mają Państwo pewność terminowej dostawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: http://jajolux.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jaja są obecnie w czołówce produktów dietetycznych, a ich regularne spożywanie niesie ze sobą wiele korzyści. Instytut Żywności i Żywienia umieścił je w tej samej grupie niezbędnych składników diety, co nasiona strączkowe i ryby. Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z materiałem „Wartości prozdrowotne jaj. Temat zawsze aktualny”, zamieszczonym na naszej stronie: http://jajolux.com.pl/wartosci-prozdrowotne-jaja-temat-zawsze-aktualny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, iż Jajolux wszystkie zamówione produkty dowiezie do Klienta. Dbamy o jakość naszych jaj również po opuszczeniu fermy, dlatego zrezygnowaliśmy z pośredników i osobiście transportujemy zamówiony towar. Nasz dowóz, to również gwarancja punktualności dostaw. Szczegóły oferty zamieściliśmy na stronie: http://jajolux.com.pl/transport/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące jaj? Specjalnie dla Was na stronie: http://jajolux.com.pl/ dostępne są ciekawostki, dzięki którym znacznie poszerzycie swoją wiedzę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Add a comment...

Jeśli chcielibyście zakupić wysokiej jakości jaja – skontaktujcie się z nami! Na nasze produkty zdecydowało się już wielu Klientów, którzy chętnie regularnie korzystają z naszych usług. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://jajolux.com.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Grupa Producentów Jajolux, to expert w dziedzinie produkcji najwyższej jakości jaj. Czterdziestoletnie doświadczenie i praktyka pozwala nam dzielić się fachową wiedzą i rzetelnymi radami. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo blog „Aktualności”, a w nim wiele ciekawych informacji: http://jajolux.com.pl/blog/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doskonale wiemy jak profesjonalnie prowadzić fermę. Ponadto o jajkach wiemy dosłownie wszystko! Lata ciężkiej pracy pozwoliły nam zyskać szeroką wiedzę, ale i bezcenne doświadczenie. Przekonajcie się sami! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://jajolux.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded