Profile cover photo
Profile photo
Pearson IOKI
41 followers -
We are always learning
We are always learning

41 followers
About
Posts

Post has attachment
Pearson IOKI po raz kolejny na PPB. Poznańskie Praktyki Badawcze to czerpiące z najlepszych brytyjskich wzorców warsztaty, promujące współpracę pomiędzy środowiskiem naukowym a firmami i instytucjami. Warsztaty oparte są na założeniach Industrial Mathemathics – dziedziny badań wywodzącej się z Oxfordu. Ich celem jest usprawnianie procesów, produktów i usług w firmach i instytucjach z wykorzystaniem narzędzi matematycznych i informatycznych. W tym roku, ekspertem ze strony naszej firmy został Bartosz Gołek, Senior Software Developer, proponując studentom temat: 'Porównanie wydajności wzorców projektowych na potrzeby generowania raportów zbiorczych'. Zapraszamy zainteresowanych do udziału w projekcie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak planować rozwój kariery? Jaką ścieżkę wybrać? Z jakich szkoleń korzystać i dlaczego warto się rozwijać zgodnie z naszym motto ALWAYS LEARNING? O tym wszystkim rozmawialiśmy na Career Development Workshop. Było inspirująco, jak zawsze w Pearson IOKI 😉 Kolejny powód by do nas dołączyć :)
Więcej na stronie: https://ioki.pl/praca/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może płatna praktyka w zespole DIGITAL PRODUCT SUPPORT? Alpaca Team z Pearson IOKI, czyli nasi ekperci ds. wspierania użytkowników produktów cyfrowych, zapraszają! Na aplikacje czekamy do 10.09. adres: rekrutacja.ioki@pearson.com Więcej, jak zwykle na stronie: https://ioki.pl/job/658/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do zespołu Pearson IOKI poszukiwany Moodle Support Specialist.
Zainteresowanych zachęcamy do aplikowania, adres: rekrutacja.ioki@pearson.com, więcej info na: https://lnkd.in/g5SWhnc

Polecamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na blogu Pearson IOKI znajdziecie wpis naszej Senior QA Specjalist - Dominiki Jędrzejczak o przygodzie z Protractorem i walce o lepsze, bardziej wydajne testy. Polecamy! https://ioki.pl/przygoda-z-protractorem-2/
Dorzucamy też fotkę z jej szkolenia dla zespołu QA. Świetnie mieć takich ludzi na pokładzie:)
- - - - -
On our blog Dominika Jędrzejczak - Senior QA Specialist at Pearson IOKI writes about the adventure with Protractor and a constant fight for better and more efficient testing. https://ioki.pl/przygoda-z-protractorem-2/
We add a photo taken lately at her training for our QA team. It is great to have such people on board:)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś komunikatywną, dobrze zorganizowaną energiczną osobą? Masz doświadczenie w dziale administracji lub chcesz je zdobyć? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/łaś - tak, aplikuj już teraz!
- - - - -
Do you enjoy working with people? Are you a communicative, well-organized and energetic person? Do you have any experience in the administration office or are you willing to gain some? If you have responded yes to all those question, do not hesitate to send us your application!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W poprzedni poniedziałek mieliśmy okazję gościć na Wydziale Anglistyki UAM. Nasi specjaliści z działu Content Development, Gosia i Mateusz, zostali zaproszeni do przedstawienia studentom II roku studiów magisterskich Filologii Angielskiej swojej pracy w Pearson IOKI. A wszystko w ramach zajęć z Przedsiębiorczości. Jak przekonali się słuchacze, praca związana z rozwojem treści platform e-learningowych jest bardzo ciekawą opcją dla osób poszukujących alternatywy dla nauczania języka angielskiego w szkole. Tymczasem, u nas już w przyszłym tygodniu Assessment dla zainteresowanych płatnymi praktykami w tym właśnie dziale!

- - - - -

Last Monday we had the opportunity to appear at the Adam Mickiewicz University Faculty of English. Our Content Development specialists, Gosia and Mateusz, were invited to present their work at Pearson IOKI to 2nd MA students of English Philology as part of a course in entrepreneurship. As the listeners found out, the work related to content development for e-learning platforms is a very interesting opportunity for those seeking an alternative to teaching English at school. Meanwhile, Assessment for those interested in paid internship in content development will begin next week.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lubisz programować?
Masz status studenta i otwartą głowę?
Jesteś ciekaw jak wygląda rozwijanie skalowalnego produktu w zespole scrumowym?

Wyślij CV do 07. kwietnia na adres: rekrutacja.ioki@pearson.com
Więcej informacji: https://ioki.pl/job/make-it-program-stazowy/

Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A co powiecie na PŁATNE PRAKTYKI W DZIALE CONTENT CREATION Pearson IOKI. Brzmi dobrze, prawda? Jeśli interesuje Was zdobywanie doświadczenia w branży e-learningowej, czekamy na Wasze zgłoszenia. Aplikacje przyjmujemy do końca marca. Zapraszamy i powodzenia!
- - - - -
What do you think of paid internship on the position of Content Creation Specialist at Pearson IOKI? Sounds nice, doesn't it? If you are interested in gaining valuable experience in the e-learning industry, we are waiting for your application. Come and join us!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded