Profile cover photo
Profile photo
SHOPNERO
754 followers
754 followers
About
SHOPNERO's posts

Post has attachment
Propadl se váš web výrazně v návštěvnosti z vyhledávačů nebo na některá slova není vůbec dohledatelný? V tom případě byste si měli prověřit, jestli váš web není penalizován.

Penalizace webu vzniká tehdy, pokud jste se nedrželi některých doporučení pro webmastery, která vydal Google nebo jiný vyhledávač. V takovém případě je nutné ihned jednat, neboť náprava může trvat klidně i rok a během té doby přijdete o mnoho návštěvníků a tedy i potenciálních klientů.

Pokud si s tím nevíte rady, obraťte se raději na zkušené SEO specialisty, kteří vám web dají zase do pořádku.

www.shopnero.cz


#web #Google
Photo

Post has attachment
Hýčkejte si své zákazníky a ty váhající přesvědčte k nákupu právě u vás službami, které ocení. Nabídněte jim bezplatnou konzultaci, možnost nákupu na splátky nebo dodání zboží v den objednávky. Buďte o krok napřed vstřícným a vlídným přístupem ke svým zákazníkům. Čím více budete dávat, tím více se vám bude vracet. Svým zákazníkům můžete nabídnout mnohé, například věrnostní systémy, slevové systémy, reklamace nebo výměny.

https://www.shopnero.cz

#eshop #nakup #zbozi
Photo

Post has attachment
Potřebujete nový web, ale nemáte prostředky pro větší investice?

S námi můžete tento problém hodit za hlavu. Poskytujeme licenci systému také za poplatek, díky které se s náklady vlezete do tisícovky za měsíc.

Pokud nyní stále váháte a máte hlavu plnou otázek, ozvěte se nám na bezplatnou konzultaci, kde vám vše rádi vysvětlíme.

https://www.shopnero.cz/kontakt

#web
Photo

Post has attachment
Naše druhé kreativní zákoutí, tentokrát však našich nápaditých grafiků, kteří tvoří působivé weby, ale také bannery a jiné podoby propagace. :-)

https://www.shopnero.cz/

#grafika
Photo

Post has attachment
Prokázali jsme, že máme potřebné znalosti pro správu PPC kampaní a složili jsme certifikační zkoušky Google AdWords. A z toho vyplývá…že jsme se stali partnerem GOOGLE! :-)

Získání profilu nás stálo nemalé úsilí, ale největší odměnou jsou pro nás spokojení zákaznici, kteří jsou naší motivací k tomu být lepší a lepší.

V našem úsilí nepolevíme a těšíme se na další výzvy. :-)

Podívejte se na náš profil na stránce Google ➡ https://www.google.com/partners/?hl=cs#a_profile;idtf=7637200390.

#GooglePartner #Shopnero
Photo

Post has attachment
Určitě už jste zaznamenali, že Zboží.cz pracuje s novým xml feedem. Pokud se vám zboží správně neřadí do výpisu v příslušné kategorii na těchto stránkách, je potřeba napárovat kategorie v e-shopu na název kategorie ve Zboží.cz.

https://www.shopnero.cz/
Photo

Post has attachment
Kreativní zákoutí kreativců, kde se rodí nejen poutavé texty na vaše weby. :-)

https://www.shopnero.cz/
Photo

Post has attachment
Zákazníci bývají často vůči e-shopům nedůvěřivý, někteří se bojí podvodného nákupu a jiní zase nekvalitního zboží. Jak jako vlastník internetového obchodu přesvědčíte návštěvníky k tomu, aby u vás nakoupil bez obav? K tomu vám poslouží praktické TESTIMONIALS.

Pokládáte si nyní otázku, o co se vůbec jedná a jak vám v podnikání pomůže? Vše se dozvíte v našem článku ➡https://www.sabanero.cz/blog/seo/2016/08/05/proc-zakazniky-upozornovat-na-psani-referenci/.
Photo

Post has attachment
Mnohé e-shopy nemají kamenné prodejny a ani do budoucna o tom nezamýšlí. Možná opravdu není důvod, když je pomalu běžnou záležitostí dodání zboží do druhého dne. Některé internetové obchody jsou schopné dodat zboží dokonce i v den doručení.
A jak je na tom váš e-shop? Případně jako zákazníci máte jaké zkušenosti s dodací dobou vaší objednávky?
https://www.shopnero.cz/
Photo

Post has attachment
Přišel k nám na pohovor nový programátor. :-)
Photo
Wait while more posts are being loaded