Profile cover photo
Profile photo
Dr.ahmadinejad
About
Dr.ahmadinejad's posts

Post has attachment

🔹 هدایت گری، اصلاح گری و صیانت از حریم و حقوق اساسی #مردم نیز در حقیقت باید در چارچوب خدمتگزاری به مردم تعریف شود و الا همین عناوین انسانی نیز به ابزاری برای تحمیل مدیریت های #غیر_مردمی و #بی_عدالتی و تبعیض به جامعه تبدیل خواهد شد.
.
🔸 نقش مدیریت در زندگی فردی و اجتماعی بسیار مهم و تعیین کننده و بی‌بدیل است. روشن است که مدیریت تمام ابعاد وجودی فرد و جامعه را در بر می گیرد. بدون مدیریت صحیح و هدفمند هیچ آرمان و هدفی قابل تحقق نیست. مدیریت از خود انسانها شروع می شود و به جامعه سرایت می کند. مدیران صالح و اصلاح‌گران حقیقی و خدمتگزاران واقعی ابتدا در مدیریت ابعاد وجودی خودشان موفق بوده اند و سپس در جامعه کار مثبتی انجام داده‌اند.
.
🔹 اگر کسانی بر تمایلات و اراده و خواسته های خود مدیریت نداشته باشند و در برابر شیطان زانو بزنند چگونه می توانند جامعه را به سعادت برسانند. این افراد چگونه می توانند از حریم جامعه در برابر شیطان و شیطانیان صیانت کنند.
.
➕ دکتر احمدی نژاد در جمع مردم گرگان/ 25 شهریور ماه 95

#احمدی_نژاد
#مردم
#عدالت
#Ahmadinejad
Photo

Post has attachment

📢 ملت ایران ۹دی از آرمان‌های خود دفاع کرد
.
🔹 مردم در هر جا که لازم باشد به صحنه می‌آیند مانند روز نهم دی ماه که #ملت از آرمان ، ارزش و موجودیت خود دفاع کرد. ملت مانند اقیانوس عظیمی است که می‌آید و تمام آلودگی‌ها را محو می‌کند، این عظمت ملت #ایران است و خدا را شکر می‌کنیم که قطره‌ای از اقیانوس ملت ایران هستیم.
.
🔸 بدخواهان ملت ایران، بدخواهی می‌کنند، ذات بعضی از آنها بدخواهی است و خاصیت‌شان کینه‌ورزی ودشمنی است. برای دشمنی خود بهانه‌های گوناگون می‌آورند، اما علت اصلی این دشمنی‌ها #ایمان و #آگاهی مردم و همچنین با #اراده بودن ملت ایران است.
.
🔹 علت اصلی بدخواهی آنها بهانه‌های اعلام شده از طرف آنها نیست، یکی از دلایل بدخواهی آنها ایمان ، آگاهی و دوراندیشی و عمق فهم و معرفت ملت ایران است. ملت ایران جزو معدود ملت‌هایی است که دست شیطان را خوانده و اعتباری برای مستکبران قائل نیست.
.
🔸 بیش از ۳۳ سال است که ملت ایران در مقابل توطئه‌ها ایستاده است . دشمنان هرگز نتوانسته‌اند ملت ایران را دور بزنند. حتی با جنگ تحمیلی که زشت‌ترین کار تاریخ معاصر بود. همه جمع شدند و هرکار زشتی را توجیه کردند. باز هم نتوانستند ملت ایران را دور بزنند. زمان دفاع مقدس چقدر ستون پنجم دشمن کار می‌کرد، اما آنها نتوانستند ملت ایران را فریب دهند.
.
🔹 وقتی می‌بینند ملتی تصمیم گرفته پیشرفت کند، می‌گویند اگر بنا باشد ملت ایران با این سرعت پیشرفت کند، چند سال دیگر دست آنها به دامن ملت ایران هم نخواهد رسید. آنها می‌خواهند رشته موفقیت‌های علمی و فناوری ملت ایران را قطع کنند، اما آنها اشتباه می‌کنند، ملتی که خودش را پیدا کرده و ارزش ، موجودیت و ذخایر خود را می‌داند، تصمیم گرفته رو به جلو حرکت کند، آنها نمی‌توانند جلوی حرکت ملت ایران را بگیرند.
.
➕ ۹ دی ۱۳۹۱

#احمدی_نژاد
#در_امتداد_مسیر
#نه_دی
#ملت
#اراده
#Ahmadinejad
Photo

Post has attachment

◀ دکتر احمدی نژاد در جمع اساتید دانشگاه:
.
🔷 مسائل اجتماعی، مسائل سیاسی، تحولات را دوجور می توانیم نگاه کنیم. یک نگاهِ نقطه ای و مقطعی است و یکی نگاهِ فرآیندی است. هر دوی این لازم است. شما وقتی می خواهید یک مساله را حل کنید باید نگاهتان نقطه ای و متمرکز بر این باشد. ما امروز فلان مشکل رادر جامعه داریم. فلان کسری را داریم. باید بشناسیم؛ این نیاز را داریم باید بسازیم. باید متمرکز شویم و مساله را حل کنیم. فیزیک اش، شیمی اش و مکانیک اش را حل کنیم. منتها یک مقدار از این مسائل صنعتیِ صرف که می آییم بیرون که خودِ این ها هم نیاز به مقداری نگاه فرآیندی دارد، در حوزه های انسانی یک مقدار ما نیاز به نگاهِ تاریخی و فرایندی هم داشته باشیم و الا در پیچ و خم های زمان گم می شویم و خودمان را می بازیم. تاریخ بخشی از واقعیت است. قیچی اش کنیم، ریشه قطع شده است. مثل حافظه یک نفر است. تصادف می کند، حافظه اش را از دست می دهد، چه چیزی از او می ماند؟ به او بگوییم که تو حسنی، می گوید بله، یکی دیگر می گوید بابا تو اکبری! می گوید بله، اکبرم! کجا می خواهی بروی؟ نمی دانم. چه کسی هستی؟ نمیدانم! یک بچه ی پنج ساله می تواند به او القا کند تو این هستی، باید این جا بروی، اینطوری بروی. تاریخ مثلِ حافظه ی یک ملت است. نمی توانید تاریخ را بردارید. اصلا می شود تاریخ را برداشت؟ اما بله، اگر همه اش فکر کنیم ما آنیم که بودیم، خب بعدش چیست؟
.
۲۴ آذرماه ۹۵

#احمدی_نژاد
#دانشگاه
#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#Ahmadinejad
Photo

Post has attachment
🚨 باید با فکر و تدبیر خود ایران را بسازیم
.
🔹 هر ملتی که بخواهد به جایی برسد باید روی پای خود بایستد، چرا #ملت ایران در طول هفت الی هشت هزار سال مانده است با آنکه حوادث زیادی آمده و رفته است، ولی ملت #ایران همچنان باقی مانده است. یکی از علت‌های اصلی این موضوع این است که ملت ایران روی پای خود ایستاده و تکیه بر دیگران نداشته است.
.
🔸 کسانی که از ادبیات توهین‌آمیز در مورد ایران استفاده می‌کنند و رفتارهای بچه‌گانه‌ای انجام می‌دهند و فکر می‌کنند که ملت ایران به چند قلم ارز بند است، آنها نمی‌فهمند ملتی که چند هزار سال روی پای خود ایستاده یعنی چه؟ چرا که آنها خود ریشه و اصالت ندارند و متوجه نمی‌شوند هر چه قدر سر و صدا کنند، وقتی ملت ایران همت کند از این مسائل عبور می‌کند و ده‌ سال دیگر می‌بینیم حرف‌های که امروز آنها می‌زنند، تبدیل به جوک شده و خنده‌دار است.
.
🔹 خیلی‌ها درتاریخ تصمیم گرفتند که ملت ایران را محو کنند علت آن روشن است که هرچه نگاه می‌کنند درخشندگی است و آنها فکر می‌کردند که اگر هجوم بیاورند می‌توانند این ملت را محو کنند، ولی اکنون می‌بینیم آنها محو شده‌اند و ملت ایران همچنان مانده است. اینها نیز امروز فکر نکنند، قوی‌تر و جلوتر از قبلی‌ها هستند اینها نیز رفتنی هستند.
.
🔸 باید با فکر و تدبیر خودمان ایران را بسازیم و این شدنی است، باید قفل‌ها و زنجیرها را از بین ببریم برخی‌ها، خودخواهی، قدرت‌طلبی‌ و لوس‌بازی را کنار بگذارند و اجازه بدهند که ملت ایران پرواز کند و نباید مانع ملت ایران شوند. ایران باید در عرصه‌های گوناگون در قله‌های بلند قرار بگیرد و این شایستگی ملت ایران است.
.
➕ مراسم افتتاحیه نیروگاه سیکل ترکیبی شهدای پاکدشت/ آذر ماه ۱۳۹۱
.
#در_امتداد_مسیر
#احمدی_نژاد
#ایستادگی
#ایران
#ملت
#Ahmadinejad
Photo

Post has attachment
دیدار دکتر احمدی نژاد با خانواده های شهدا دفاع مقدس در حاشیه سفر استانی #دولت_مهر_و_عدالت به استان کهگیلویه و بویراحمد

🔶مرداد ماه 1385

#سفر_استانی
Photo

Post has attachment

📷 دیدار دانشجویان سراسر کشور با دکتر احمدی نژاد
.
🔸 دوشنبه ۲۲ آذرماه ۹۵

#احمدی_نژاد
#دانشجویان
#Ahmadinejad
Photo

Post has attachment
📢 انسان کامل تنها محور وحدت تمام بشریت است

🔹 انسان کامل تنها محور وحدتی است که حقیقتاً #وحدت آفرین است. #انسان_کامل و تلاش مشترک برای رسیدن به حاکمیت انسان کامل نه تنها محور وحدت مسلمانان، بلکه همه اهل کتاب و تمام کسانی است که حتی اهل کتاب نیستند.

🔸 وحدت برای انجام یک ماموریت مشترک است، اگر ماموریت مشترکی وجود نداشته باشد، وحدت بی معنا خواهد بود. وحدت زمانی معنا پیدا می کند که ماموریت مشترکی درمیان باشد.

🔹 برای وحدت دو ماموریت مشترک وجود دارد که در راستا و مکمل هم هستند. ماموریت اول #کمال_انسان است، خدا انسان ها را خلق کرده است تا با تلاش و مجاهدت به خدا برسند و در یک سیر بی انتها به سمت خدا حرکت کرده و تجلی اسماء الهی باشند، اما این ماموریت به خودی خود حاصل نمی شود و تحقق این هدف را خدای متعال از خلال ماموریت دیگری قرار داده است .

🔸 ماموریت دوم برای حرکت در مسیر #اتحاد، تلاش برای اصلاح جامعه و برپایی پرچم #توحید و #عدالت در سر تا سر زمین برای رسیدن به مراتب کمال و مرتبه قرب الهی است و مسیر تلاش برای اصلاح جامعه و برپایی عدالت در سایه توحید محقق می شود . همه موظف و مامور به برپایی توحید و عدالت هستیم .

🔹 انجام این دو ماموریت نیازمند لوازم و شرایط است. انسان برای رسیدن به قله های کمال انسانی نیازمند انسان معیار و عامل است که به واسطه آن سنجیده شود و این انسان کامل و معیار باید زنده در دسترس و برای بشریت قابل دریافت باشد .

🔸 نقطه نهایی انجام ماموریت و برپایی جامعه ای سرشار از عدالت و توحید کجاست ؟ خدای متعال از زبان انبیاء الهی و پیامبر عزیز اسلام (ص) قله اجتماعی موعود و حاکم دنیای موعود را ترسیم و معرفی کرده است، همه انبیاء الهی بشریت را به روزی وعده دادند که جهان سرشار از عدالت و #محبت در سایه توحید خواهد شد و در این زمینه ویژگی های که پیامبران الهی معرفی کرده اند، مشترک است ، همه اعلام کرده اند که فردی خواهد آمد که انسان کامل ، عادل و موحد کامل است و با آمدن آن توحید و عدالت در جهان حاکم خواهد شد و چنین جامعه و کمیتی معیار همه انسان ها در مسیر حرکت است.

🔹 پیامبر عزیز اسلام (ص) معیار رسیدن به جامعه سرشار از عدالت و توحید را معرفی کرده و فرموده اند که فرزندی از فرزندان ایشان با ویژگی های معین خواهد آمد و جهان را اصلاح خواهد کرد .

🔸 بر بالای پرچم وحدت دو عبارت توحید و عدالت در سایه تلاش برای رسیدن به انسان کامل، وجود دارد .بی تردید هر کس در هر نقطه ای از عالم برای خدا و با نیت خالص در جهت اصلاح جامعه و برپایی توحید و عدالت حرکت کند، بر اساس سنت الهی تحت مدیریت و هدایت انسان کامل قرار می‌گیرد .

➕ بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی/ اسفند ۸۹

#در_امتداد_مسیر
#هفته_وحدت
Photo

Post has attachment

🔴 دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان کشمیر:
.
🔹 تمام مکاتب و فرهنگ ها در نقطه نهایی خودشان دنبال #عدالت و #آزادی و #کرامت اند و این روح فرهنگ علوی و اسلامی است. ما مدافع حقوق هفت میلیارد #انسان هستیم. مستکبران به دروغ و فریب کاری خود را مدافع حقوق انسان ها می دانند. اندیشه مهدوی در واقع اندیشه جهانی است. اصلا امام متعلق به همه بشریت است. برای همه بشریت است. دلسوز همه بشریت است. در هر نقطه ای از عالم که به یک بنده خدا ظلمی شود #امام ناراحت می شود. فرقی نمی کند ایرانی، کشمیری، هندی، بودایی یا مسیحی باشد. امام برای همه است. برای نجات همه می آید.
.
🔹 من معتقدم باید رفتار و کلام ما جهانی باشد. هر رفتار یا کلامی که به نژاد و غریزه و جغرافیا بها بدهد ربطی به فرهنگ علوی ندارد. امام حسین علیه السلام متعلق به همه بشریت است. ما خوشحالیم که زودتر امام را شناختیم و عاشق او هستیم. البته این به آن معنا نیست که امام برای ماست و مال دیگران نیست.
.
➕ ۹ آذرماه ۹۵

#احمدی_نژاد
#کشمیر
#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
Photo

Post has attachment
.
💢 با معیارهای غربی نمی‌توان ایران را ساخت 💢
.
🔹 مهمترین مسوولیت ما ساختن #ایران است. ساختن ایران مسوولیتی فراتر از مرزهای جغرافیایی ایران است. جایگاه و نقش، اثرگذاری و الهام‌بخشی ایران ابعاد جهانی دارد. وقتی نام ایران را می‌بریم کسی در ذهنش یک نژاد و طایفه خاص تداعی نمی‌کند، بلکه نام ایران تداعی کننده #شجاعت، #ایستادگی، #یگانه‌پرستی، #دفاع از مظلوم، #خودباوری و #عزت است. نام ایران یک فرهنگ و راه و اندیشه است.
.
🔹 برای انجام ماموریت ما نیاز به #همدلی داریم، همه اعضای یک خانواده هستیم و باید دست به دست هم دهیم و به دور از #تفرقه و #جدایی فعالیت کنیم. نکته دیگر کار و #تلاش است و ما باید به صورت شبانه‌روزی تلاش کنیم تا به این هدف برسیم. لازمه انجام این ماموریت همچنین داشتن آرمان است. ما باید از نظر عزت و #استقلال اول شویم و به سمت حاکمیت یکپارچه جهانی برویم تا همه زشتی‌ها از بین برود و همه خوبی‌ها بیاید، باید بدانیم که در این زمینه کار کردن یک امر مقدس است.
.
🔹هدف نهایی ملت ما رسیدن به #جامعه_جهانی و #حکومت_جهانی است، ملت ما ۱۴۰۰ سال دویده و سختی‌ها را تحمل کرده است تا به چنین هدفی برسد ما می‌خواهیم اخلاق حفظ شود، ما می‌خواهیم احترام به بزرگترها حفظ شود، می‌خواهیم #انسان عزیز باشد و همه شکوفا شوند نه این‌که عده‌ای سرمایه‌دار شوند و بقیه کارگر آن‌ها بمانند. ما می‌خواهیم همه عادلانه زندگی کنند و باید بر پایه #الگوی ایرانی و اسلامی تلاش کنیم.
.
➕ سفر استانی به مرکزی/ ۱۷ آذر ۸۹
.
#در_امتداد_مسیر

#احمدی_نژاد
#ایران
#جامعه_جهانی
#دولت_مهر_و_عدالت
#Ahmadinejad
Photo

Post has attachment

دکتر محمود احمدی نژاد فردا یکشنبه( 30 آبان ماه) برای حضور در جمع عزاداران اربعین حسینی و استقبال از زائرین حرم حضرت سیدالشهدا علیه السلام به استان خوزستان سفر می کند.

#اربعین
#احمدی_نژاد
#خوزستان
#Ahmadinejad
Photo
Wait while more posts are being loaded