Profile cover photo
Profile photo
Comex Sp. z o.o. sp.k. Przedsiębiorstwo techniki wentylacji, klimatyzacji
About
Posts

Post has attachment
Zakup klimatyzacji powinien być przemyślaną decyzją. Decyzją, w której weźmiemy pod uwagę wszystkie za i przeciw. Dopasowanie odpowiedniego sprzętu również jest bardzo istotne. Przy jego wyborze powinniśmy kierować się powierzchnią pomieszczenia, liczbą okien i drzwi znajdujących się w pomieszczeniu, liczbą urządzeń, które wytwarzają dodatkowe ciepło, także liczbą osób znajdującą się w pomieszczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rewitalizatory.pl/oferta/rozwiazania-dla-biura/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klimatyzacja jest bardzo pomocna na co dzień, kiedy np. na zewnątrz jest bardzo gorąco. Jednak, aby cały czas działała i była sprawna, raz na jakiś czas wymaga konserwacji. Jeżeli zapomnimy lub zlekceważymy serwisowanie klimatyzacji, może się okazać, że zamiast pomagać zacznie szkodzić – zarówno nam, jak i naszym pracownikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rewitalizatory.pl/oferta/rozwiazania-dla-biura/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzisiejsze klimatyzatory nie tylko pozwalają obniżyć temperaturę w pomieszczeniach biurowych do takiej, w której pracownikom najlepiej się pracuje, ale także oczyszczają powietrze z pyłu, bakterii i kurzu. Podczas pracy w biurze, optymalną temperaturą do pracy jest ta w zakresie 20–25°C. Zbyt wysoka różnica temperatur pomiędzy tą w pomieszczaniu, a tą na zewnątrz, może mieć wpływ na zdrowie pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rewitalizatory.pl/oferta/rozwiazania-dla-biura/,
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pompa ciepła jest wielofunkcyjna - jest to jedyne rozwiązanie, które może zimą grzać, a latem chłodzić. A więc zarówno grzeje, chłodzi jak i wytwarza c.w.u. Może też działać jako rekuperator w systemie klimatyzacji oraz może osuszać powietrze. Jest to rozwiązanie całkowicie bezobsługowe, poddające się totalnej automatyzacji - w końcu pompa ciepła jest urządzeniem w stu procentach elektrycznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rewitalizatory.pl/oferta/rozwiazania-dla-domu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli w związku z wydzielaniem się w procesie pracy substancji szkodliwych dla zdrowia awaria wentylacji może zagrażać zdrowiu pracowników, należy zastosować system kontrolny sygnalizujący stan zagrożenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rewitalizatory.pl/oferta/dla-handlu-i-przemyslu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Popularna, szczególnie w biurowcach, klimatyzacja to jeden z rodzajów wentylacji. Zadaniem klimatyzacji jest utrzymanie właściwego ciśnienia, temperatury, wilgotności i składu chemicznego powietrza. Dzięki temu, klimatyzacja ma zapewnić właściwe warunki higieniczne pracownikom przebywającym w klimatyzowanych pomieszczeniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rewitalizatory.pl/oferta/dla-handlu-i-przemyslu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wentylowanie pomieszczeń pracy jest to nie tylko komfort, ale przede wszystkim konieczność. Powietrze w pomieszczeniach pracy wciąż ulega zanieczyszczeniom. Brak odpowiedniej wentylacji w znaczący sposób wpływa na jakość pracy i jej bezpieczeństwo. Wentylacja to także jeden z istotnych elementów ochrony zbiorowej pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rewitalizatory.pl/oferta/dla-handlu-i-przemyslu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pracodawca powinien zadbać o to, aby jego pracownicy mogli wykonywać swoją pracę w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Jednym ze sposobów na zapewnienie ww. warunków w pracy jest odpowiednie wentylowanie i klimatyzowanie pomieszczeń pracy. Miejsca, w których świadczona jest praca, powinny zostać zabezpieczone przed niekontrolowanym przepływem powietrza. W pomieszczeniach pracy powinna zostać zapewniona taka wymiana powietrza, która będzie odpowiednia ze względu na funkcjonowanie i przeznaczenie pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rewitalizatory.pl/oferta/dla-handlu-i-przemyslu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od kilkunastu lat zajmujemy się znajdowaniem skutecznych rozwiązań związanych z wentylacją i klimatyzacją. Jednym słowem wszystkimi procesami, które wiążą się z obróbką powietrza. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy oczekują zarówno wysokiej jakości produktów jak i świadczonych usług. W śród nich są zakłady przemysłu lotniczego, gumowego, farmaceutycznego, spożywczego i inne.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.rewitalizatory.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W swojej ofercie posiadamy cały szereg urządzeń klimatyzacyjnych stosowanych zarówno w domu, biurze jak i dużych kubaturowo obiektach. Naszą rolą jest taki ich dobór aby zapewnić komfort przebywania w pomieszczeniach, dostosowując temperaturę powietrza do potrzeb przebywających w nich osób.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.rewitalizatory.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded