Profile cover photo
Profile photo
gheyas plus
4 followers -
به سادگی بفروشید
به سادگی بفروشید

4 followers
About
gheyas's posts

Post has attachment

Post has attachment
چرا قیاس؟ چه چیزی این گروه نرم افزاری را متمایز میکند؟

گروه نرم افزاری قیاس فعالیت خود را از سال 74 در زمینه طراحی، تولید و استقرار سیستم های اتوماسیون مالی و صنعتی آغاز نموده و هم اکنون با تحت پوشش قرار دادن بیش از 5000 مشتری و با وجود نمایندگی ها در مراکز استان ها در سراسر کشور به یکی از فعال ترین و موفق ترین شرکت های ارائه دهنده نرم افزار بدل شده است.

از جمله افتخارات این شرکت پیروی از اصل مشتری مداری و رضایت مشتری است که تلاش گردیده در این جهت از برترین تکنولوژی ها و متدهای جهانی استفاده گردد.

قیاس مجموعه ای کامل از سری نرم افزارهای اتوماسیون مالی، اداری و صنعتی را در کنار هم و به صورت یکپارچه، تهیه نموده که تلاش شده است با وجود بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، امکان کاربری آسان و سهولت استفاده را نیز شامل گردند.

یکی دیگر از ویژگی های برتر مجموعه نرم افزارهای قیاس نسبت به برنامه های هم تراز موجود در بازار، قیمت پایین و متناسب با هر مجموعه است که بدون کم شدن امکانات سیستم و یا حذف بخشی از آن، امکان رقابت در این زمینه را در بازار وسیع نرم افزاری ایران فراهم آورده است.

هدف قیاس توسعه طیف مشتریان خود از طریق ارائه خدمات مناسب نرم افزاری، پشتیبانی و پس از فروش بوده که در این راستا آماده دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان و خصوصا حسابداران با تجربه و لحاظ آن روی قابلیت های نرم افزار می باشد همان گونه که این شرکت در سال های گذشته همکاری تنگاتنگی با عده زیادی از حسابداران و مجموعه های مالی و حسابرسی داشته و رضایت آنها از قیمت و خدمات این شرکت همواره باعث افتخار ما بوده است.
Photo
Wait while more posts are being loaded