Profile cover photo
Profile photo
Dwór Chotynia
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nie wierzysz, że nasz hotel jest wyjątkowy? Sprawdź zdjęcia! Przekonaj się, jak unikalny jest nasz wystrój i jak stylowe są to wnętrza. Zobacz również, jak wyglądają wesela organizowane w Dworze Chotynia. Może i Ty zdecydujesz się u nas zorganizować swoje wesele? Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszej stronie internetowej - http://www.chotynia.pl/galeria.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przed Tobą długa podróż i chcesz zatrzymać się w wyjątkowym miejscu na noc? Zapraszamy do Dworu Chotynia niedaleko Warszawy, gdzie czekają na Ciebie liczne udogodnienia. Z pewnością docenisz nasz wystrój i piękne stylowe meble. Zachęcamy do rezerwowania pobytu - http://www.chotynia.pl/pokoje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Idealne miejsce na konferencję powinno znajdować się blisko wielkiego ośrodka miejskiego. Dwór Chotynia położony jest w odległości 70km od Warszawy. W naszych zabytkowych progach można zorganizować konferencje lub różnego typu szkolenia. Oferujemy wysoki standard i niższe niż w Warszawie ceny, zapraszamy - http://www.chotynia.pl/konferencje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może rozluźniający masaż po całym dniu pełnym wrażeń? Zapraszamy do gabinetu masażu w naszym zabytkowym dworze. Zapach kadzideł, relaksacyjna muzyka i lampka wina na pewno wprowadzą Państwa w dobry nastrój. Proponujemy kilka rodzajów masażu. Szczegóły na naszej stronie internetowej - http://www.chotynia.pl/atrakcje/swiat-masazu1.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdy śnieg pokryje wszystko wokół, nie ma nic przyjemniejszego niż przejażdżka kuligiem. Decydując się na pobyt w naszym hotelu, mają Państwo możliwość wzięcia udziału w kuligu. Jesteśmy przekonani, że przejażdżka po urokliwej okolicy sprawi Państwu mnóstwo przyjemności - http://www.chotynia.pl/atrakcje/kuligi-bryczki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na terenie Dworu Chotynia znajduje się wyjątkowe muzeum wina. Zgromadzono w nim mnóstwo eksponatów związanych z winiarstwem. Znajdą tu Państwo między innymi korkownice, koszyczki na wino, karafki, przedmioty szklane i porcelanowe, stare butelki oraz etykiety. Zachęcamy do odwiedzin - http://www.chotynia.pl/atrakcje/muzeum-wina.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do spędzenia ferii w naszym hotelu. Powitamy Państwa grzanym winem, a dzieci otrzymają aromatyczne, gorące kakao. Mogą Państwo liczyć na pyszne śniadania i obiadokolacje przygotowane przez naszego Szefa Kuchni. Dla najmłodszych mamy kącik dla dzieci, a w nim mnóstwo zabawek i gier edukacyjnych. Zapraszamy - http://www.chotynia.pl/oferty-specjalne/szczegoly-oferty?OfferID=19798.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już w tym tygodniu zaczną się ferie zimowe dla uczniów. Zapraszamy na rodzinne ferie zimowe do Dworu Chotynia. Nasza specjalna oferta ważna jest w okresie 14 stycznia – 22 lutego. Zapewniamy mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Warto dodać, że nasz hotel posiada certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie. Zapraszamy - http://www.chotynia.pl/oferty-specjalne/szczegoly-oferty?OfferID=19798.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już dziś zaplanuj Wielkanoc w wyjątkowym miejscu. Zapraszamy do spędzenia świątecznych dni w naszych progach. Nasza specjalna oferta obejmuje dwa noclegi w stylowo urządzonych pokojach. Poza tym zapewniamy także m.in. dwa bogate śniadania: w Niedzielę Wielkanocną i w Lany Poniedziałek oraz uroczystą obiadokolację w Niedzielę Wielkanocną. Więcej szczegółów zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.chotynia.pl/oferty-specjalne/szczegoly-oferty?OfferID=49176.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia pragniemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wypoczynku w rodzinnym gronie i radości ze wspólnie spędzonych chwil. Niech pod choinką wszyscy znajdą wymarzone prezenty i niech nikogo bliskiego nie zabraknie przy rodzinnym stole. http://www.chotynia.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded