Profile cover photo
Profile photo
KORPalpin Robert Radwan-Pytlewski
About
Posts

Post has attachment
Jako KORPalpin podejmujemy się tez zleceń z zakresu branży budowlanej. Zdolności alpinistyczne zdecydowanie pomagają nam również w tej dziedzinie! Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej: http://korpalpin.pl/.
Photo

Post has attachment
Z chęcią wyczyścimy dla Was okna, elewacje, dachy, a także rynny na wysokościach. Wspinaczka bez wcześniejszego przygotowania może być ryzykowna! Więcej informacji znajdziecie odwiedzając stronę internetową: http://korpalpin.pl/.
Photo

Post has attachment
Jeżeli doskwiera Wam zbyt duża ilość śniegu na dachu – KORPalpin służy pomocą. Odśnieżanie dachów to nasza druga natura! Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej: http://korpalpin.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Macie do zamontowania baner lub folię reklamową, ale miejsce docelowe znajduje się zbyt wysoko? W tej sytuacji wesprą Was alpiniści z KORPalpin! Nie boimy się ani wysokości, ani powierzonych nam zadań! Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się odwiedzając stronę internetową: http://korpalpin.pl/.
Photo

Post has attachment
Jako wykwalifikowani alpiniści specjalnie dla naszych Klientów wznosimy się na wyżyny. Zarówno budynków, jak i naszych umiejętności! Z pełnym zakresem naszych usług można zapoznać się odwiedzając naszą stronę internetową: http://korpalpin.pl/.
Photo

Post has attachment
Zlecenia o charakterze budowlanym to kolejny rodzaj działalności jakiego się podejmujemy. Z pewnością w ich wykonywaniu pomagają nam umiejętności alpinistyczne! Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej: http://korpalpin.pl/.
Photo

Post has attachment
Okna, elewacje , dachy, a także rynny na wysokościach – możemy je dla Państwa wyczyścić! Wspinaczka na własną rękę może być niebezpieczna – zostawcie ją Państwo profesjonalistom! Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://korpalpin.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy Państwa dach jest nadmiernie ośnieżony? Problem ten z łatwością rozwiąże Firma KORPalpin. Pracownicy, których zatrudniamy nie boją się wysokości! Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej: http://korpalpin.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Niezwykle ważne w naszej branży są kursy BHP i badania lekarskie. Zatrudnieni przez nas alpiniści mają je ukończone. Dbamy bowiem o wszelką zgodność proceduralną jak i bezpieczeństwo! Ze szczegółami oferty mogą się Państwo zapoznać odwiedzając naszą stronę internetową: http://korpalpin.pl/.
Photo

Post has attachment
Wykonywanie prac na wysokościach nie jest dla każdego. Grunt jednak, że alpiniści z KORPalpin mogą podjąć się tego zadania! Dla Państwa możemy wspiąć się na wyżyny naszych umiejętności! Z pełnym zakresem naszych usług można zapoznać się odwiedzając naszą stronę internetową: http://korpalpin.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded