Profile cover photo
Profile photo
Firma transportowa Robert
About
Firma transportowa Robert's posts

Post has attachment
W naszej firmie nie muszą się Państwo martwić o swoje bezpieczeństwo – posiadamy duży staż pracy oraz wysokie kwalifikacje, dzięki którym spełniamy bardzo rygorystyczne przepisy obowiązujące na terenie UE. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług na http://busekspres.pl/ofirmie.html.


Photo

Post has attachment
Oferujemy transport na transfery lotniskowe, wynajmujemy auta wraz z kierowcą oraz zajmujemy się przewozem grup zorganizowanych w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej. Zapraszamy na http://busekspres.pl/oferta.html.


Photo

Post has attachment
Informujemy, że odbywamy regularne wyjazdy do Włoch, Szwajcarii oraz Niemiec w piątek w godzinach porannych. Powroty odbywają się w każdą sobotę. Więcej informacji o przewozie osób można znaleźć na http://busekspres.pl/oferta.html.


Photo

Szukasz komfortowego i bezpiecznego transportu na terenie Unii Europejskiej? W naszej firmie zajmujemy się przewozem osób oraz rozwiązaniami logistycznymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://busekspres.pl/oferta.html.Post has attachment
Aby nasi Klienci czuli się podczas podróży bezpiecznie oraz komfortowo to na naszej stronie zaprezentowaliśmy certyfikaty kompetencji zawodowej oraz licencję na wykonywanie przewozów osób wydaną przez Ministra Infrastruktury. Dokumenty są dostępne na http://busekspres.pl/ofirmie.html. 
Photo

Post has attachment
Na Państwa życzenie zajmiemy się także dostarczeniem paczek. Realizujemy zlecenia nawet w ciągu 24 godzin. Jeżeli chcesz wysłać paczkę do któregoś z krajów Europy Zachodniej to dokładnie zapoznaj się z naszą ofertą, którą znajdziesz na http://busekspres.pl/oferta.html.


Photo

Post has attachment
Od wielu lat podróżujemy po całej Europie, poznając wszystkie drogi i jej najskrytsze zakamarki. Dzięki temu potrafimy zorganizować doskonałą podróż pod względem logistycznym. Poznaj nas bliżej na http://busekspres.pl/.Post has attachment
Wyjazdy, które organizowane są przez Busekspres rozpoczynają się spod domu Klienta i kończą pod wskazanym adresem. Gwarantujemy komfortową oraz bezpieczną podróż na terenie niemalże całej Europy. Sprawdź nas na http://busekspres.pl/.


Photo

W Busekspres dysponujemy nowymi pojazdami, takich marek jak: Mercedes, Renault oraz Volkswagen. Samochodu posiadają klimatyzację, systemy nawigacji, dvd oraz audio. Zadzwoń, a przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres! Więcej na http://busekspres.pl/.Post has attachment
Posiadamy 8-letnie doświadczenie w zakresie międzynarodowego przewozu osób. Oferujemy przewozy osobowe do: Niemiec, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Włoch oraz na terenie całej Polski. Kontakt do nas można znaleźć na http://busekspres.pl/.


Photo
Wait while more posts are being loaded