Profile cover photo
Profile photo
Centrum Aktywnej Odnowy "Na Wzgórzu"
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziesz programy skupiające się na ruchu na świeżym powietrzu. Mamy też szeroką ofertę pakietów z programami fitness i gimnastyką. Programy tego rodzaju często występują w połączeniu z kuracjami dietetycznymi i spa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.nawzgorzu.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masz już dość lenienia się na plaży albo znudziło Ci się zwiedzanie zabytków? A może zwykle nie masz czasu na sport i chcesz się trochę poruszać na urlopie? Już nie musisz szukać dalej: nasza oferta została przez nas stworzona właśnie z myślą o Tobie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.nawzgorzu.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pilates to system ćwiczeń, który zawiera w sobie elementy jogi, baletu i ćwiczeń siłowych. Ich efekty zauważysz bardzo szybko. Ćwicząc w domu pamiętaj o podstawach: wolnym i dokładnym wykonywaniu wszystkich ćwiczeń, ćwiczeniu w rytmie własnego oddechu i w pełnej koncentracji, stosowaniu się do zaleceń w kwestii ilości powtórzeń i regularności ćwiczeń, będącej podstawą sukcesu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.nawzgorzu.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trening z trenerem personalnym jest przede wszystkim jest efektywniejszy. Trener dostosowuje wykonywane ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, może też tak ułożyć program, by ćwiczący szybko osiągnął zamierzone cele. Dobry trener bierze pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę ciała konkretnej osoby, a także jej potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.nawzgorzu.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Peppermint sea twist to niezwykły zabieg, który oferujemy naszym klientkom. Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.nawzgorzu.com.pl/cialo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Algom przypisywane są właściwości odmładzające, wyszczuplające i upiększające. Algi usuwają toksyny, wiążą toksyczne substancje, wnikają w komórki tłuszczowe i stymulują przemianę materii. Poprawiają również gładkość i elastyczność naszej skóry, posiadają właściwości przeciwutleniające. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.nawzgorzu.com.pl/cialo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pływanie poprawia ogólny stan zdrowia, kształtuje mięśnie kręgosłupa, odchudza i daje dużą satysfakcję – to tylko jedne z wielu zalet tej dyscypliny sportu. Pływanie poprawia kondycję oraz jest zbawienna dla całego ciała. Jest przeznaczona dla wszystkich bez względu na wiek i płeć, zarówno dla ludzi aktywnych fizycznie, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają trenować. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.nawzgorzu.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dieta strukturalna odmładza, regeneruje i wzmacnia strukturę tkanek organizmu. Równocześnie zapewnia trwałe obniżenie i stabilizację masy ciała dzięki stymulowaniu tempa przemiany materii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.nawzgorzu.com.pl/oferta/dieta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trening personalny efektywniejszy. Trener dostosowuje wykonywane ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, może też tak ułożyć program, by ćwiczący szybko osiągnął zamierzone cele. Dobry trener bierze pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę ciała konkretnej osoby, a także jej potrzeby. W ten sposób powstaje program dopasowany do ćwiczącego niczym kreacja szyta na miarę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.nawzgorzu.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyjazd nad morze bez wątpienia wpłynie dobroczynnie na nasze zdrowie i zaowocuje poprawą odporność naszego organizmu, gdyż zaletą klimatu nadmorskiego jest tzw. aerozol morski, czyli drobinki wody zawarte w powietrzu, które powstają na skutek rozbryzgiwania się fal. Dzięki temu zawartość jodu w powietrzu jest nad morzem wielokrotnie większa niż w innych częściach Polski. Jod, jak wiemy, bierze udział w produkcji hormonów tarczycy, które regulują metabolizm, pracę układu nerwowego, mięśniowego i krążenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.nawzgorzu.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded