Profile cover photo
Profile photo
Anka M. (Benita)
17 followers
17 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Wspomnienia z wakacji
Witajcie, wakacje zbliżają się ku końcowi, dlatego na blogu It's just fun zapraszamy Was na wyzwanie tematyczne pod tytułem: WSPOMNIENIA Z WAKACJI . U mnie powstała paryska kartka z papierów UHK. O taka:

Post has attachment
Podziękowanie
Witajcie, dzisiaj na blogu Projektu Wagi Ciężkiej nowe wyzwanie. Należy zrobić pracę w kolorach lata i plaży (dominujące beże, brązy, piaskowy oraz niebieskie, morskie, błękity) a do tego pracę należy uzbroić w chorągiewki :) Ja pocięłam Galerię Papieru i w...

Post has attachment
Owocowe wyzwanie w It's just fun
Dzisiaj na blogu It's just fun rusza kolejne wyzwanie. Ma być OWOCOWO :) Zobaczcie moją inspirację w całości z papierów Magicznej Kartki: 

Post has attachment
Z ekologią na Ty :)
Witajcie, po długiej nieobecności spowodowanej wojażami tu i tam wracam do kartek i regularnego blogowania :) Na początek ślubna kartka w stylu eco :) 

Post has attachment
Pastelowo
Dzisiaj na blogu PWC rusza kolejne wyzwanie - wszak dzisiaj niedziela :) Tym razem moje! A że lato w pełni, śluby na tapecie to zaproponowałam lekki, łatwy i przyjemny temat: PASTELOWO. Przygotowałam dwie karteczki: Zapraszam do wspólnego scrapowania :)

Post has attachment
Zakładka
Witajcie, w minioną niedzielę na blogu PWC ruszyło kolejne wyzwanie . Tym razem tematyczne: Wakacje czas zacząć. Dla mnie wakacje to czas, kiedy mogę nadrobić wszystkie zaległości książkowe. Dlatego powstała u mnie wakacyjna, morska zakładka do książek :) A...

Post has attachment
Motylowe...
Witajcie, dzisiaj propozycja na najnowsze wyzwanie w It's just fun :) W kolorze słońca - u mnie clean & simple... żółto - czarne z motylami :) Zapraszam do wspólnej zabawy :)

Post has attachment
Romantycznie
Witajcie, najnowsza romantyczna kolekcja Studia 75 "Marzenia Alicji" świetnie nadaje się na kartki ślubne. W połączeniu ze stemplami Projekt Prezent dają rewelacyjny, pełen romantyzmu efekt :) Zresztą zobaczcie sami :)

Post has attachment
Strażacka
Witajcie wakacyjnie, dzisiaj wesoła karteczka dla małego Tadzia, który lubi wszystko, co strażackie :) 
Wait while more posts are being loaded