Profile cover photo
Profile photo
Koalay.com - Trafik ve Kasko Sigortası
35 followers -
En uygun fiyata sigorta almak çok koalay.
En uygun fiyata sigorta almak çok koalay.

35 followers
About
Koalay.com - Trafik ve Kasko Sigortası's posts

Post has attachment
MAPFRE Sigorta kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini Koalay’dan alabilirsiniz.
https://www.koalay.com/mapfre-genel-sigorta

Post has attachment
Otomobil hırsızlığından korunmak ve kötü niyetli kişilere fırsat vermemek için otomobil üzerinde anahtar bırakmamak, araç içinde çanta, cep telefonu, bilgisayar gibi eşyalara yer vermemek ve park halindeki aracın camlarını kapalı konumda tutmak oto hırsızlığına karşı alınabilecek en temel önemlerdir. https://www.koalay.com/blog/detay/otomobil-hirsizligina-karsi-ne-yapilmali

Post has attachment
Aracınızın hasarsız geçirdiği süre ne kadar uzun olursa indirim oranı da o kadar artabilmektedir. Hasarsızlık indirimi oranları belirlenirken aracınızın yaşı, markası, modeli gibi etkenler ve kasko değer listesi belirleyici olabilmektedir. Hasarsızlık indirimi hakkında merak edilen soruların cevapları blogumuzda sizi bekliyor.
https://www.koalay.com/blog/detay/hasarsizlik-indirimi-hakkinda-bilmeniz-gerekenler

Post has attachment
ERGO Sigorta Kasko Sigortası ve Zorunlu Trafik Sigortası tekliflerini Koalay’dan alabilir, diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırarak 3 dakikada poliçenizi komisyon ödemeden satın alabilirsiniz.
https://www.koalay.com/ergo-sigorta

Post has attachment

Post has attachment
Aksigorta kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini Koalay’dan alabilir, diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırarak 3 dakikada poliçenizi komisyon ödemeden satın alabilirsiniz.
https://www.koalay.com/aksigorta
Photo

Post has attachment
Atatürk'ün Makam Otomobilleri

Cumhuriyet’in en önemli dönemlerine tanıklık etmiş, şimdilerde Atatürk Anıtkabir Müzesi’nde sergilenen 80 yaşını devirmiş iki adet Lincoln ve 78 yaşındaki Cadillac otomobillerini yakından tanımaya ne dersiniz?
https://www.koalay.com/blog/detay/ataturkun-makam-otomobilleri

Post has attachment
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun!
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Koalay, 2017 Hermes Yaratıcı Ödülü yarışmasında 2 Altın Ödül kazandı.

"İşletmeden Tüketiciye (Kategori: 95) – Türkiye’nin en hızlı web sitesi ödülü" ve "Ürün (Kategori: 103) – Türkiye’de ilk defa otomobil sigortası satın alınan web sitesi ödülü"

Her yıl, prestijli Hermes Yaratıcı Ödülleri, geleneksel ve gelişmekte olan medya ve teknolojilerin konsepti, yazımı ve tasarımı ile ilgili yaratıcı profesyonellerin seçkin çalışmalarına olanak tanımakta. Hermes Ödülleri için Dünya çapında 195 kategoride 6.000'den fazla başvuru yapılıyor.

Mükemmel ekibimizi tebrik eder ve bizim bugün bulunduğumuz yere gelmemizde katkıda bulunan her bireye teşekkür ederiz !! :)

https://enter.hermesawards.com/entry/koalay-com-turkeys-first-ever-consumer-website-for-purchasing-auto-insurance/

https://enter.hermesawards.com/entry/koalay-com-turkeys-first-ever-consumer-website-for-purchasing-auto-insurance-2/


Photo
Wait while more posts are being loaded