Profile cover photo
Profile photo
one2tribe
2 followers -
Motivate People to achieve extraordinary - tworzymy systemy motywacyjne, wykorzystując psychologię behawioralną oraz grywalizację.
Motivate People to achieve extraordinary - tworzymy systemy motywacyjne, wykorzystując psychologię behawioralną oraz grywalizację.

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia retransmisji webinarium "Jak przenieść kompetencje z plakatu do codziennej rzeczywistości" poprowadzone przez ekspertów one2tribe i Fresh HR.

Model kompetencyjny w organizacji to zespół cech, które są najważniejsze dla sprawnego funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstwa. Kompetencje są pogrupowane i dopasowane do poszczególnych stanowisk. To narzędzie HR dostarcza kadrze zarządzającej przekrojowych informacji na temat pracowników i pozwala na podejmowanie dalszych działań HR takich jak nabór pracowników, oceny okresowe czy planowanie rozwoju pracowników.

PODCZAS WEBINARIUM EKSPERCI OPOWIEDZIELI:
- Co to są kompetencje w organizacji (core competence)?
- Czym tak właściwie jest model kompetencyjny?
- Dlaczego kompetencje są istotne w funkcjonowaniu organizacji i na co mają wpływ?
- Jakie są rodzaje kompetencji?
- Jak zaplanować stworzenie dedykowanego dla danego przedsiębiorstwa systemu kompetencyjnego?
- Co daje wdrożenie takiego dedykowanego modelu kompetencyjnego?
- W jakich procesach HR może być ten model wykorzystany?
- Jak zaplanować system kompetencji, który pozwali w jasny i przejrzysty sposób zaplanować takie działania jak: rekrutacja i selekcja, adaptacja nowych pracowników, ocenianie pracowników, ustalanie ścieżek kariery czy planowanie szkoleń.

ZAPRASZAMY!
Add a comment...

Post has attachment
"Wszystkie procesy w nowoczesnej organizacji zaczynają się od klienta. Nie tylko klienta końcowego, ale też pracownika. Punkt stały w transformacji nie może być więc tylko w technologii. To musi być również człowiek, a psychologia jest trendem, który porządkuje transformację" - tak stwierdził Wojciech Ozimek, podczas dyskusji w ITwiz o "Strategiach innowacji i cyfrowej transformacji polskich firm" dla ITwiz BEST 100.

#cyfrowatransformacja #sztucznainteligencja #AI #pracownik #motywacyja #gamifikacja
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się co to są kompetencje w organizacji (core competence), czym tak właściwie jest model kompetencyjny, dlaczego kompetencje są istotne w funkcjonowaniu organizacji i na co mają wpływ. I wreszcie czy #grywalizacja nam w tym wszystkim pomoże. Wydarzenie jest bezpłatne. A zarejestrować się można tu ->
https://one2tribe2016.clickmeeting.pl/jak-przeniesc-kompetencje-z-plakatu-do-rzeczywistosci/register

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W większości firm ocena pracownicza nadal dokonywana jest raz do roku. Managerowie postrzegają ją jako przykry obowiązek, a pracownicy często traktują jako smutny przymus, nieco sztuczny proces i bardzo często związany ze stresem. A relacje z przełożonymi przecież buduje się zupełnie gdzie indziej - podczas codziennej pracy i rozmów o niej.
Polecamy retransmisję webinarium one2tribe, podczas którego nasi eksperci Bartłomiej Lux i Michał Szot opowiadają jak zastosować grywalizację w procesie oceny pracowniczej i jak sprawić, by system ocen stał się przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem.
Add a comment...

Post has attachment
💢 Serdecznie zapraszamy na webinarium "Ocena pracownicza nie musi boleć!", które odbędzie się już 14 czerwca. To jedyne takie wydarzenie o grywalizacji i digitalizacji procesów HR. 💢
Webinarium poprowadzą +Bartłomiej Lux i Michal Szot. 😉
Ale nie musisz nigdzie iść, żeby w nim uczestniczyć. Wystarczy komputer, komórka czy tablet! 👌
Udział jest bezpłatny! Nie czekaj, dołącz do nas!
Wystarczy się zarejestrować ➡ https://one2tribe2016.clickmeeting.pl/ocena-pracownicza/register

+Grywalizacja +Grywalizacja +Human Resources Management +Grywalizacja +one2tribe
Add a comment...

Post has attachment
🔊 one2tribe reprezentowane przez +Wojciech Ozimek wystąpi na zbliżającym się Forum FINANCE CONTACT CENTER. Wojtek opowie „Jak rozwinąć potencjał pracownika wykorzystując nowoczesne platformy motywacyjne zintegrowane z systemami klasy WFM”. Będzie zdecydowanie merytorycznie. ZAPRASZAMY!
http://www.fccf.eu/

+one2tribe #FCC #motywacja #zaangazowaniepracownikow +Contact Centers Company #contactcenter
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded