Profile cover photo
Profile photo
one2tribe
3 followers -
Motivate People to achieve extraordinary - tworzymy systemy motywacyjne, wykorzystując psychologię behawioralną oraz grywalizację.
Motivate People to achieve extraordinary - tworzymy systemy motywacyjne, wykorzystując psychologię behawioralną oraz grywalizację.

3 followers
About
one2tribe's posts

Post has attachment
Czy platforma motywacyjna rzeczywiście działa? Czy i jak pomaga w pracy? Czy rzeczywiście motywuje i angażuje? Zapraszamy do obejrzenia tego krótkiego filmu i przekonaj się, co platforma potrafi i jak pomaga pracownikom i ich organizacjom.

#one2tribe #platformamotywacyjna #motywacja #zaangazowaniepracownikow #ekonomiabehawioralna #grywalizacja

Post has attachment
Jaka jest efektywność Twoich projektów HR-owych? Pokażemy w czasie rzeczywistym efekty versus budżet. Opowiemy jak na bieżąco badać Twój projekt i czy faktycznie "idzie" on w dobrym kierunku. Czy możemy policzyć ROI z danego projektu? Ile czasu to zajmuje? To wszystko w naszym krótkim filmie (cz.3 HR versus IT)

#platformamotywacyjna #one2tribe #efektywnośćprojektówHR

Post has attachment
Już jutro, tj. 2 lutego odbędzie się webinarium "Motywacja w całym cyklu życia pracownika", które poprowadzą Bartłomiej Lux (one2tribe) i Michał Szot (Studio Wiedzy). Obiecujemy, że będzie bardzo merytorycznie i wartościowo. Jeszcze możesz się zarejestrować. Udział w webinarium jest bezpłatny. Zapraszamy!
https://one2tribe2016.clickmeeting.pl/motywacja-w-calym-cyklu-zycia-pracownika/register
Photo

Post has attachment
Zostało tylko 5 dni do naszego wydarzenia z ekspertami z one2tribe i Studia Wiedzy.
Webinarium jest bezpłatne, wystarczy się zarejestrować -> https://one2tribe2016.clickmeeting.pl/motywacja-w-calym-cyklu-zycia-pracownika/register
Photo

Post has attachment
Filmik o społecznościowym aspekcie nagradzania. Jeśli chcecie się pośmiać to zapraszamy na fragment wystąpienia Fransa de Wall’a o moralnych zachowaniach zwierząt. Pouczający eksperyment, który wczoraj pokazywaliśmy na naszej prezentacji w ramach "HR na śniadanie" w Poznaniu.

Post has attachment
- Dlaczego „czas pracownika” to tak duże wyzwanie dla organizacji?
- Dlaczego tak ważna będzie sprawniejsza rekrutacja? I co to w ogóle oznacza?
- Dlaczego młodsza kadra tak bardzo się różni od obecnych 40-50 latków?
- Dlaczego koszty pozyskania i utrzymania pracownika są tak wysokie?
- Jakiego rodzaju są to koszty?
- Czy da się je zmniejszyć?
- Jak utrzymać „talent” w organizacji?
- Jak podejść na nowo do planowania doświadczenia pracownika w organizacji?

Zapraszamy na nasz bezpłatny webinar -> https://one2tribe2016.clickmeeting.pl/motywacja-w-calym-cyklu-zycia-pracownika/register 

Post has attachment
24 stycznia to Polski Dzień Szczęścia Zawodowego. Przy tej okazji polecamy Wam żywą i zabawną prezentację z TEDxBloomington psychologa Shawna Achora, który postuluje, że szczęście inspiruje produktywność.

#szczesciewpracy #efektywnapraca #ShawnAchor #motywacja #zaangażowanie #one2tribe

Post has attachment
Halo, Poznań! Już w najbliższą środę (25.01) zawitamy u Was na kolejnej edycji "HR na śniadanie". W imieniu Wojtka (naszego eksperta), jak i organizatorów serdecznie zapraszamy!
http://hrnasniadanie.pl/sniadania/motywacja-wspolodpowiedzialnosc-wyniki-jak-robic-to-dobrze-poznan/ #hrnasniadanie #one2tribe #HR #platformamotywacyjna
Photo

Post has attachment
Już 19 stycznia Kaja Tomczyk i Bartłomiej Lux poprowadzą we Wrocławiu warsztaty w ramach "Employer Brand Leaders Training". Na pewno będzie bardzo ciekawie, merytorycznie i wartościowo. Zapraszamy!
http://warsztatyeb.pl/wroclaw/
-----
On January 19th the workshop of "Employer Brand Leaders Training" will be hosted by Kaja Tomczyk and Bartłomiej Lux.
Definitely it will be a very interesting, substantive and value. Join us!
http://warsztatyeb.pl/wroclaw/

#EmployerBrandLeadersTraining #warsztatyone2tribe #one2tribe 
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded