Profile cover photo
Profile photo
‌مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو
64 followers -
همه آنچه که می‌خواهید در مورد ترویج و حمایت‌گری بدانید
همه آنچه که می‌خواهید در مورد ترویج و حمایت‌گری بدانید

64 followers
About
Posts

Post has attachment
۶ راه‌کار فوری برای کنترل خشم در محیط کار
همه ما در دوران کاری خود با لحظات سختی مواجه می‌شویم. پروژه‌هایی که در روزهای پایانی به بن‌بست می‌خورند، سر و کله زدن با مشتریان خشمگین و ناراضی، بگو مگو با هم‌کار بدقلق و ... تنها بخشی از مشکلاتی است که ممکن است ما را در محیط کار عصبانی کند. در چنین شرایطی، فشار خون‌مان بالا می‌رود و تمام توان‌مان را صرف کوبیدن کیبورد به میز یا محکم بستن در اتاق کار و ... می‌کنیم تا شاید از شر این احساس منفی خلاص شویم.
اما چه‌طور می‌شود این خشم و عصبانیت را مهار کرد؟ در ادامه به ۶ راه‌کاری که روان‌شناسان و کارشناسان برای کنترل خشم در محیط کار ارائه‌ داده‌اند، اشاره کرده‌ایم:
Add a comment...

Post has attachment
اگر تا به حال به این فکر کرده‌اید که چه‌طور می‌توانید یکی از مشکلات جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنید را از طریق افزایش آگاهی و به انجام رسانیدن پروژه‌‌های ترویج و حمایت‌گری حل کنید، این دوره برای شما طراحی شده است.
در این دوره ۶ هفته‌ای، با مفاهیم اولیه پروژه‌های ترویج و حمایت‌گری آشنا می‌شوید:
Add a comment...

Post has attachment
مروز، ۲۸ ژوئیه (هفتم مرداد) روز جهانی هپاتیت است. بیماری‌ای که بیش از ۴۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان به آن مبتلا هستند. هر کسی ممکن است در معرض ابتلا به این بیماری قرار بگیرد، بهترین راه برای پیش‌گیری از ابتلا، بالا بردن آگاهی است، اینفوگرافیک زیر را سازمان بهداشت جهانی با توجه به آخرین اطلاعاتی که در خصوص هپاتیت بی و سی به دست آمده، تهیه کرده است، مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو هم آن‌ را به فارسی برگردانده است، برای دیدن تصویر کامل روی لینک زیر کلیک کنید و همه آنچه درباره هپاتیت باید دانست را ببینید:
Add a comment...

Post has attachment

می‌گویند هر زنی می‌تواند یک قهرمان گمنام باشد «از زنان فرهیخته و دانشگاهی گرفته تا مادری که پشت ماشین‌اش ترشی می‌فروشد.»
کمپین «هر زن، یک قهرمان» در فراخوانی از مردم خواسته داستان زنان تاثیرگذار زندگی‌شان را بنویسند و برای آنها ارسال کنند تا علاوه بر این‌که در وب‌سایت این کمپین منتشر می‌شود در قالب یک کتاب هم به چاپ برسد.
درباره این کمپین بیش‌تر بدانید و قصه‌هایشان را بخوانید:
Add a comment...

Post has attachment
امروز ۲۱ تیرماه روز ملی بدون نایلکس (پلاستیک) است، روزی که قرار است یادآور آسیبی باشد که پلاستیک به محیط زیست می‌زند و مشوقی باشد برای نه گفتن به کیسه‌های پلاستیکی.
مصرف سرانه پلاستیک در ایران بیش از متوسط جهانی و چیزی نزدیک به ۵۰۰ هزار تن در سال است. همین است که چه کنار یک روز زیبا، چه در دامنه یک کوه و چه در کوچه و جوی و خیابان پر است از پلاستیک‌های‌‌ رها شده که هم چهره ‫#‏طبیعت‬ را زشت کرده‌اند هم آسیب‌های فراوانی به ‫#‏محیط_زیست‬ وارد می‌کنند.
این‌جا بیش‌تر از این معضل محیط زیستی بخوانید و با برخی کمپین‌ها که در همین رابطه فعالیت می‌کنند آشنا شوید:
‫#‏نه_به_نایلکس‬ ‫#‏ایران‬ ‫#‏ترویج‬
Add a comment...

Post has attachment
اغلب ما ایده‌هایی برای بهتر کردن شرایط داریم ولی نمی‌دانیم چه‌طور می‌شود آن را اجرایی کرد و به ثمر رساند. دوره آنلاین «پیاده‌سازی و اجرای پروژه» برای شما است، تا قدم به قدم به اجرایی شدن پروژه‌ای که در نظر دارید، نزدیک شوید.
این‌جا از این دوره رایگان مدرسه ترویج وحمایت‌گری پرتو بیش‌تر بخوانید:
Add a comment...

Post has attachment
از دربند، درکه، فرحزاد و فشم، در تهران و فضاهای باز تفریحی در سایر شهرها تا قهوه‌خانه‌ها و رستوران‌های سنتی، چیزی که در سال‌های اخیر پای ثابت دورهمی‌های جوانان بوده، "قلیان" است. قلیانی که تحقیقات نشان داده به مراتب از سیگار برای سلامتی مضرتر است. حالا کمپینی با نام «قلیان‌ها را گلدان کنیم» با هدف تغییر این فرهنگ راه افتاده است. این کارزار با هدایت وزارت بهداشت و انجمن‌های پزشکی در ایران به راه افتاده است. شماری از هنرمندان و ورزشکاران هم به این کمپین پیوسته‌اند.
Add a comment...

Post has attachment
اگر در فعالیت‌های اجتماعی مشارکت داشته و دارید حتما با مواردی مواجه شده‌اید که مسائل مربوط به منابع مالی و انسانی پیچیده شده و ادامه کار را سخت کرده است. داشتن مهارت کافی در مدیریت صحیح و کارآمد منابع انسانی و مالی یک امتیاز مهم برای فعالان اجتماعی است. دوره جدید و آنلاین مدرسه ترویج متمرکز بر دو حوزه مهارت‌های رفتاری و تیم‌سازی و مدیریت منابع مالی است. اگر فعال اجتماعی هستید با ما در دوره «مهارت‌های راهبری» هم‌راه شوید.

برای ثبت‌نام کلیک کنید:http://goo.gl/JBi4Km
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"طبیعت ایران به ما تعلق ندارد؛ ما به آن تعلق داریم" این شعار کمپین «‫#‏آشغال_نریزیم‬» است. کمپینی که یک خبرنگار راه انداخته و با استقبال شمار زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی و چهره‌های مشهوری چون مهناز افشار و سیامک انصاری از بازیگران سینما و تلویزیون مواجه شده است.
الهام عدیمی، فارغ‌التحصیل رشته روزنامه‌نگاری این کمپین را هم‌زمان با روز جهانی محیط‌زیست راه انداخته و به ایسنا می‌گوید ایده‌ راه‌اندازی این کمپین را از «جوی آب پیدا کرده» است: «یک روز که به خانه می‌رفتم در جوی آب خیابان ولیعصر با حجم عظیمی از زباله روبرو شدم که توجهم را به خودش جلب کرد، البته دفعه اولی نبود که جوی‌های خیابان ولیعصر را پر از آشغال می‌دیدم، با این حال تصمیم گرفتم این بار درباره آشغال‌هایی که در خیابان می‌ریزیم، توییت کنم و هشتگ بزنم.» عدیمی می‌گوید«آسیب‌هایی که از طریق زباله به زندگی و سلامت ما، حیوانات و گیاهان وارد می‌شود، مانند چرخه بسته‌ای است که در نهایت باز گریبان خود ما را می‌گیرد.»
Add a comment...

Post has attachment
مدیریت صحیح و کارآمد منابع انسانی و مالی، از مهم‌ترین گام‌های شروع و اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های مختلف از جمله پروژه‌های ترویجی است. با توجه به اهمیت این موضوع، دوره هشت هفته‌ای «مهارت‌های راهبری» مدرسه ترویج، با هدف توسعه و تثبیت مهارت‌های مدیران سازمان‌ها و پروژه‌های اجتماعی در دو حوزه مهارت‌های رفتاری و مدیریت منابع مالی طراحی شده است. برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

#ایران   #مدیریت   #انلاین  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded