Profile cover photo
Profile photo
Vas Tour Kosova
5 followers
5 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
>>>CONCORDIA CELES 5* Alanya<<<
60% - Per akomodim nga data 01.06 - 30.06

Cmimi: 357 EUR nisja me 02 Qershor 2016
Cmimi: 360 EUR nisja me 09 Qershor 2016

Rezervo ne:
http://www.vas-rks.com/Kosova/Antalya.aspx ose
http://213.207.45.231/…/Hotel…/1084/-/CONCORDIA-CELES.aspx

‪#‎vastouroperator‬ - Oferta vlen per rezervime SOT dhe NESER.
✈ Fluturim me TURKISH AIRLINES (ushqim ne board)
♨ Sherbim dhe mikepritje te nivelit TUI & TH.COOK
☎ Numri kujdestar: 038 550 555 / 045 700 747
‪#‎JoinUs‬ ‪#‎LoveVas‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
OFERTA E DITES NE VAS TOUR :)
>>>QUATTRO BEACH HOTEL 5* Alanya<<<
25% - Per akomodim nga data 04.06 - 30.10
‪#‎vastouroperator‬ - Oferta vlen per rezervime deri me 20 Maj!

Rezervo ne:
http://www.vas-rks.com/Kosova/Antalya.aspx ose
http://213.207.45.231/VasKsNew/HotelDetailCharter/3539/---/QUATTRO-BEACH-SPA-_-RESORT.aspx

✈ Fluturim me TURKISH AIRLINES (ushqim ne board)
♨ Sherbim dhe mikepritje te nivelit TUI & TH.COOK
☎ Numri kujdestar: 038 550 555 / 045 700 747
‪#‎JoinUs‬ ‪#‎LoveVas‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
OFERTA E DITES NE VAS TOUR
>>>SENTIDO PERISSIA HOTEL 5* Side<<<
40% - Per nisjet ne datat 02.06 - 01.07 Nga 909 EUR ne 630 EUR.
‪#‎vastouroperator‬ - Oferta vlen per rezervime SOT dhe NESER!!!

Rezervo ne:
http://www.vas-rks.com/Kosova/Antalya.aspx ose
http://213.207.45.231/…/Hotel…/330/-/SENTIDO-PERISSIA.aspx
✈ Fluturim me TURKISH AIRLINES (ushqim ne board)
♨ Sherbim dhe mikepritje te nivelit TUI & TH.COOK
☎ Numri kujdestar: 038 550 555 / 045 700 747
‪#‎JoinUs‬ ‪#‎LoveVas‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
OFERTA SPECIALE
Dhomat e fundit: 20.08.2015 - 7 nete
Happy Elegant 5* Alanya
535 EUR per Person *te gjitha taksat e perfshira.
Tel: 038 747 747 / 045 700 747 ; Vizito: www.vas-rks.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
OFERTA SPECIALE
Dhomat e fundit: 21.08.2015 - 7 nete
Dragos Beach - Kemer
399 EUR per Person te gjitha taksat e perfshira.
Tel: 038 747 747 / 045 700 747 ; Vizito: www.vas-rks.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
OFERTA SPECIALE
Dhomat e fundit: 21.08.2015 - 7 nete
Royal Taj Mahal - Side
879 EUR per Person te gjitha taksat e perfshira.
Tel: 038 747 747 / 045 700 747 ; Vizito: www.vas-rks.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Heaven Beach - Side
739 EUR per Person te gjitha taksat e perfshira.
Tel: 038 747 747 / 045 700 747 ; Vizito: www.vas-rks.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bileta pertej oqeanit....

Telefononi tani ne 038 550 555 / 045 700 747 ose shkruani ne bileta@albtours.net dhe rezervoni vendin tuaj...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KERKONI HOTEL TE MIRE NE KEMER?
Rezervoni pushimin tuaj ne 038/747-747; rezervo@vas-rks.com, ose na shkruani ne Facebook mesazh ose klikoni ne kete link http://www.vas-rks.com/Accommodation/CharterSearchResults.aspx?kultura=sq&languageID=sq&currencyID=978&objectID=214
Photo
Add a comment...

Post has attachment
DUBROVNIK TOUR 01.05 - 03.05
Weekend fantastik ne Dubrovnik me rastin e festes se 1 Majit.
Nxitoni dhe rezervoni vendin tuaj ne 038/747-747; rezervo@vas-rks.com, na shkruani ne Facebook mesazh ose  klikoni ne kete link http://www.vas-rks.com/Dubrovnik.aspx
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded