Profile cover photo
Profile photo
Burdur da
1 follower -
Burada DUR! Çünkü Burası BURDUR
Burada DUR! Çünkü Burası BURDUR

1 follower
About
Posts

Post has attachment
BURDUR FİRMALARI

Burdur da; Esnaf firma ve işletmelere ücretsiz reklam fırsatları sunuyoruz. Firma profilinizi oluşturun, ücretsiz reklamınızı hemen ekleyin ve süresiz kullanım imkanlarından yararlanmaya başlayın. Sektörel alanda sizler için çalışıyor bilgilendiriyor ve zaman kazanmanızı sağlıyoruz.

Burdur Firma Rehberi

Hedefimiz ürün ve hizmetleri ihtiyaç hisseden müşterilere ulaştırmaktır.

Burdur firma rehberi, il genelinde sektörel destekleme faaliyetlerini sürdürmektedir. Güçlü bir alt yapıyla hazırlanan ticaret portalı müşteri dönüşlerinde büyük destek sağlar.

#BURDUR #BurdurFirmaları #BurdurReklam #Burdurda #BurdurPazarlama
https://www.burdurda.com/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Burdur'da - Esnaf firma ve işletmelere ücretsiz reklam fırsatları sunuyoruz. Ücretsiz firma profilinizi oluşturun, reklamınızı hemen ekleyin. Sınırsız süresiz kullanım imkanlarından işletmeniz yararlanmaya başlasın. Sizler için çalışıyor bilgilendiriyor ve zaman kazanmanızı sağlıyoruz.

Kısaca işinizi artırmanın yolunu biliyoruz.

Günümüzde artan rekabetle birlikte reklam desteği olmadan iş hayatını sürdürmek göründüğü kadar kolay değil. Rekabet nedeniyle verimlilik gerekiyor.

https://www.burdurda.com/

#burdur #reklam #pazarlama #tanıtım #websitesi #seo #web #burdurda
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Burdur Şiş Nefis Görünüyor Değil mi?
Siz birde kokusunu duysanız artık düşünemiyorum...

Burdur da 1985 yılından bu yana şiş köftenin lezzetini müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız. Burdur şiş denince şişçi Kadirin yeri diyerek gelen müşterilerimize ayrıca şükranlarımızı sunar, Burdur halkımıza ve tercih eden bütün esnafımıza teşekkür ederiz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle meşhur Burdur Şiş köftede başarıyı yakalamanın kolay olmadığını hatırlatmak isteriz. Herkes ızgarada şiş yapabilir fakat Burdur şişin gerçek lezzetini tutturamaz. Bu farklılık etin tamamen hazırlama aşamasında gerçekleşmektedir.

#burdur #burdurda #burdurşiş #şiş #ızgaraşiş #şişçikadir #şişfiyatları #şişneredeyenir #şişköfte #meşhurşiş

Şişçi Kadir Burada: https://www.burdurda.com/liste/meshur-sisci-kadir/
Add a comment...

Post has attachment
Burdur üzümlü parkın yanında bulunan işletmemize gelerek veya paket servis hizmetimizi kullanarak Burdur ızgara şişin lezzetinden tadabilirsiniz. İşletmemizin her aşamasında hijyen kuralları geçerliliğine dikkat ederek doğal ürünlerin kullanımına özen göstermekteyiz. Çünkü insan sağlığı her zaman ilk şartımız olmuştur.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle meşhur Burdur Şiş köftede başarıyı yakalamanın kolay olmadığını hatırlatmak isteriz. Herkes ızgarada şiş yapabilir fakat Burdur şişin gerçek lezzetini tutturamaz. Bu farklılık etin tamamen hazırlama aşamasında gerçekleşmektedir. Burdur Şiş Köftede Lezzetin Adresi Şişçi Kadir…

Bize ulaşmak için: https://www.burdurda.com/liste/meshur-sisci-kadir/ #burdur #burdurda #burdurlu #burdurşiş #ızgaraşiş #şişçikadir
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded