Profile cover photo
Profile photo
گریتینگ پرشین
1 follower -
گریتینگ چیست؟
گریتینگ چیست؟

1 follower
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Commenting is disabled for this post.

Add a comment...

Add a comment...

Post has attachment
روش تولید گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ بعد از ساخت،جهت بالابردن مقاومت در برابر خوردگی، رطوبت و تاثیرات جوی، و ایجاد زیبایی ظاهری، آن را به وسیله ی گالوانیزه پوشش دهی میکنند.

گالوانیزه کردن همانطور که اشاره کردیم فرایند غوطه ور شدن آهن در مخزنی حاوی روی ذوب شده است که جهت پوشش دهی دربرابر خوردگی و آسیب های محیطی استفاده میشود.در این روش قطعه مورد نظر برای گالوانیزه به داخل مخزنی با دمای 460 درجه غوطه ور میشود

این فرایند نسبتا ساده به سایر روش ها تاثیر بسیار زیادی در مقابل خوردگی دارد و بعد از انجام توسط دستگاه کیفیت قطعه مورد نظر سنجش قرار میگیرد.

زمان گالوانیزه کردن گریتینگ
زمانی که تار و پود گریتینگ در هم تنیده شده و ساختار اصلی گریتینگ شکل گرفت پس از تمیز کاری به روش های مختلف و زدودن هر نوع الودگی اعم از چربی و ... از سطح گریتینگ لازم است که عمل

گالوانیزه صورت گیرد . یعنی با فروبردن درون روی مذاب ابتدا آلیاژ روی در اطراف قطعه منجمد شده آنگاه با گرم شدن قطعه بر اثر انتقال حرارت مذاب این روی منجمد مجددا ذوب شده و آلیاژی از آهن و روی روی سطح قطعه ایجاد میشود.
چرا گریتینگ گالوانیزه میشود؟
گالوانیزه کردن علاوه بر اینکه مارا از رنگ کاری و مراحل متعدد بی نیاز می کند موجب افزایش استحکام و طول عمر گریتینگ میشود. درکل گالوانیزه کردن (Galvanization) قدیمی ترین و مهم ترین روش ایجاد پوشش روی است. گالوانیزه یا اعمال پوشش فلز روی بر سطح فولاد به روشهای مختلفی صورت می گیرد که بستگی به شکل قطعه و کاربرد آن روش اعمال آن متفاوت خواهد بود. در دسته بندی کلی گالوانیزاسیون یا گالوانیزه نمودن فولاد به دو روش سرد و گرم صورت می گیرد

:شما عزیزان درهر زمانی با تماس با شماره زیر میتوانید با هر نوع تنوع سفارش خودرا ثبت کنید

دبیری: 09186247765
Add a comment...

Post has attachment
گریتینگ فلزی صفحات مشبک گون و به اصطلاح شبکه های فلزی ایی هستند که از بخش رابط و باربر به صورت درهم تنیده و به حالتی شبیه تارو پور تشکیل شده اند. از لحاظ :ساختاری نیز سه نوع گریتینگ قابل تعریف می باشد

انواع گریتینگ
گریتینگ تسمه در تسمه
گریتینگ تسمه در نیم تسمه
گریتینگ تسمه در میلگرد (چهارپهلوی تابیده شده)
(انواع مختلف دیگر گریتینگ نیز وجود دارد اما سه دسته ی اصلی نام برده شده اند)

کاربردگریتینگ
گریتینگ در راه پله های ساختمانی و صنعتی، کانال های آب و فاضلاب ، دریچه های بازشو ، آشغالگیر، کف پوش سازه های فلزی، دور مخازن پتروشیمی و پالایشگاه ها ، حفاظ درب و پنجره، زیرپایی، پل ها و معابر شهری، کف پله ، زیباسازی و آب نمای میدان ها و پارک های تفریحی و بسیاری از موارد دیگر از جمله مواردی است که میتوان در آنها از گریتینگ استفاده نمود.گریتینگ سازه ایی فلزی است که میتوان برای تهیه ی آن جز آهن از متریال های دیگر نیز استفاده نمود اما بهترین پیشنهاد ما استفاده از گریتینگ فلزی است. زیرا این نوع از استحکام و طول عمر بالایی برخوردار بوده اما چون در محیط هایی شبیه محیط های اسیدی قابل استفاده نیستند سایر گریتینگ ها نیز جایگزین این مدل میشوند.
Add a comment...

Post has attachment

پله فلزی یا کف پله فلزی ساخته شده با فولاد که از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و از نظر کارایی بسیار کاربردی میباشد توجه داشته باشید که در همه سبک ها قابل طراحی و تولید با بهترین کیفیت است که انواع آن بصورت مارپیچ-مستقیم و..میباشد پله فلزی دارای استحکام بسیار بالایی است و برای هر نوع ارتباط بین طبقات استفاده میشود در فضا های باز هم مورد استفاده قرار میگیرد پله های فلزی چون از جنس فلزهستند از مقاومت بالایی برخوردارندولی باید این را درنظرگرفت که بدون پوشش مناسبی امکان این هست که پله دچار مشکل شود و از طول عمرآن کاسته شودبرای جلوگیری از این مشکل نیاز است که عمل گالوانیزه صورت بگیردواز مزایای گالوانیزه استفاده شود.

ساختارپله فلزی
جنس ساختاری آن از فولادمیباشد.تفاوتی که دارد درکنار های آن پلیت هایی جوش داده میشود همچنین بخشی ازآن با استفاده ار ورق آجدار پوشانده میشوداین کار مزیت مهمی که دارد جلوگیری از لغزش عابران میکند.

کاربردپله فلزی
پله فلزی کاربرد بسیار زیادی در صنعت دارد در دور مخازن پتروشیمی ها پالایشگاه ها همچنین در راه پله های صنعتی همچنین ارتباط بین دو طبقه در خانه ها بسیار کاربردی واقع شده است

شما عزیزان میتوانید هم اکنون برای دریافت قیمت دقیق با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

دبیری: 09186247765
اسماعیلی:09188606140
Add a comment...

Post has attachment
گریتینگ پرشین یکی از بهترین منابع در مورد گریتینگ و پله فلزی در کشور
Add a comment...

Post has attachment
پله فلزی یا کف پله فلزی ساخته شده با گریتینگ که از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و از نظر کارایی بسیار کاربردی میباشد.

ساختارپله فلزی
ساختار کلی آن گریتینگ است تفاوتی که دارد درکنار های آن پلیت هایی جوش داده میشود همچنین بخشی ازآن با استفاده ار ورق آجدار پوشانده میشوداین کار مزیت مهمی که دارد جلوگیری از لغزش عابران میکند.

کاربردپله فلزی
پله فلزی استفاده مفیدی در دور مخازن پتروشیمی و پالایشگاه -پله های استراری ساختمان هاو در راه پله های صنعتی دارد.

نکته ای درمورد پله فلزی
پله های فلزی چون از جنس فلزهستند از مقاومت بالایی برخوردارندولی باید این را درنظرگرفت که بدون پوشش مناسبی امکان این هست که پله دچار مشکل شود و از طول عمرآن کاسته شودبرای جلوگیری از این مشکل نیاز است که عمل گالوانیزه صورت بگیردواز مزایای گالوانیزه استفاده شود.

شما عزیزان میتوانید هم اکنون برای دریافت قیمت دقیق با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

دبیری: 09186247765
اسماعیلی:09188606140
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded