Profile cover photo
Profile photo
Телесистемы ТСУ
15 followers
15 followers
About
Телесистемы's posts

Post has attachment
Уважаемые клиенты.

В данный момент происходит кибер атака на большинство ведущих украинских компаний и банков. Соответственно, заранее приносим извинения за возможные сбои в работе компании.

Команда компании "Телесистемы Украины" принимает все меры, для обеспечения работоспособности всех сервисов компании. 
Photo

Post has attachment
Google має намір припинити сканування листів користувачів, що відправляються через фірмовий сервіс Gmail, для видачі більш релевантної реклами. Нове правило буде вводитися поступово і остаточно вступить в силу до кінця 2017 року. Відповідне повідомлення з’явилося на сторінках офіційного блогу компанії, пише INVADERS.

«Google більше не буде здійснювати пошук за ключовими словами, що містяться в повідомленнях користувачів, для персоналізації рекламних оголошень», — пише Діана Грін, старший віце-президент Google по хмарних сервісів. Відтепер в компанії планують вибудовувати рекламну видачу на основі інших факторів.

Відтепер безкоштовний поштовий хостинг Gmail буде ще більше схожим на корпоративний G Suite, а в рекламну бізнес-модель, реалізовану Google, внесені серйозні зміни. Так, наприклад, тепер для відстеження інтересів користувачів компанія має намір використовувати технології штучного інтелекту і машинного навчання.

Користувачі вже зараз можуть запобігти скануванню і відключити персоналізацію реклами, говорить Грін. Для цього необхідно перейти в налаштування сервісу і змінити конфігурацію. «Користувачі Gmail можуть залишатися впевненими, що Google збереже конфіденційність вашої переписки», — зазначає Грін, заспокоюючи клієнтів.
Photo

Post has attachment
Користувачі Skype повідомляють про проблеми з підключенням і втратою з’єднання в додатках. Проблеми в роботі сервісу відеозв’язку почалися ще 19 червня і тривають досі, пише TechNews.

Не так давно компанія Microsoft радикально оновила інтерфейс програми Skype. Судячи з повідомлень в соцмережах, нововведення багатьом сподобалися. А ось що виникли збої в роботі месенджера – не дуже.

Судячи з повідомлень у соціальних мережах, проблема носить масовий характер. Скарги на некоректну роботу Skype йдуть з США, Азії і Європи. Російських користувачів збій теж торкнувся. У більшості випадків програма не може встановити підключення до мережі. У деяких, втім, Skype успішно запускається, однак повідомлення до користувачів не доходять.

І мобільне, і настільний додаток Skype перестало працювати вчора ввечері. Незабаром в техпідтримку компанії повідомили про виправлення ситуації.

Однак сьогодні вранці месенджер знову перестав функціонувати. Про причини поломки в Microsoft не говорять.
Photo

Post has attachment
Только до 30 июня подключайтесь к тарифу «Комфортный +70 каналов» или «Свободный +70 каналов» и получайте скидку на услугу Интернет сроком на год и 140 каналов TV OTT в подарок!

Спешите, дорогие друзья!Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Поздравляем Вас со светлым праздником Пасхи!
Photo

Post has attachment
Киевлянам пообещали 4G уже в середине 2018 года
Связь 4G будет в основном в больших городах, поскольку наибольшая концентрация трафика наблюдается именно там.

НКРСИ рассчитывает, что осенью 2017 года будут проведены два тендера на внедрение связи 4G в диапазонах 2600 МГц и 1800 МГц.
Photo

Post has attachment
Не забываем про акцию "Дарим до 800 гривен"

Детали акции на нашем сайте!
Photo

Post has attachment
Бездротові навушники вибухнули прямо на тілі пасажира літака
____________
У пасажирки літака, який прямував із Мельбурна до Пекіна під час польоту вибухнули навушники, повідомляє CNN.

Стюардеса літака вилляла на навушники жінки воду, однак власниця ґаджетів все ж отримала опіки обличчя, шиї та рук.

Повідомляється, що зараз австралійська влада намагається з’ясувати причини вибуху та попереджає про небезпеку використання під час авіапольотів пристроїв з літій-іонним акумулятором.
Photo
Wait while more posts are being loaded