Profile cover photo
Profile photo
khanemoshavere | مشاوره تحصیلی کنکور‎
32 followers -
مشاوره تحصیلی کنکور | کارشناسی ارشد | دبیرستان |تیزهوشان | انتخاب رشته
مشاوره تحصیلی کنکور | کارشناسی ارشد | دبیرستان |تیزهوشان | انتخاب رشته

32 followers
About
khanemoshavere | مشاوره تحصیلی کنکور's posts

Post has attachment
نحوه انتخاب رشته و ادامه تحصیل در انگلستان

تحصیل کردن در کشور انگلستان برای بسیاری از افراد با اهمیت است، چراکه دانشگاه‌های کشور انگلستان در زمره باکیفیت ‌ترین دانشگاه‌های جهان قرار دارند. قدمت دانشگاه‌های ممتاز در سیستم آموزشی انگلستان و امکانات بسیار ویژه‌ای که این کشور دراختیار دانشجویان خارجی برای تحصیل قرار می‌دهد، همیشه مورد توجه علاقه‌مندان به تحصیل در معتبرترین مراکز علمی، قرار گرفته است.تحصیل کردن در انگلستان دارای شرایط ویژه‌ای مثل مهیا کردن خوابگاه‌های دانشجویی با امکانات پیشرفته، تهیه غذای فراهم کردن بستر نظارت مستمر اولیای دانش‌آموز بر روند تحصیلی و زندگی در انگلستان همه امکاناتی هستند که دانشجویان را به سمت این کشور روانه کرده است. دوره لیسانس در کشور انگلستان سه سال است و فرد متقاضی بعد از گذراندن دوره سه ساله لیسانس می‌تواند برای دوره یکساله فوق ‌لیسانس در این کشور اقدام کند هر فرد متقاضی برای ورود به دوره لیسانس باید مدرک IELTS با نمره 5 و 5/6 را داشته باشد. باتوجه به اینکه آموزش در کشور انگلستان در سطح بسیار بالایی صورت می‌پذیرد، افراد پس از گذراندن مقطع فوق‌ لیسانس از این کشور به سطحی از توانایی و تجربه دست می‌یابند که قادر خواهند بود آینده‌ای تازه را برای خود فراهم کنند اما فراموش نکنید هزینه تحصیل در این کشور بسیار بالاست.

دانشجویان گرامی می توانند با مراجعه به خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان از خدمات ما همچون ادامه تحصیل در خارج از کشور , نحوه صحیح انتخاب رشته , مشاوره تحصیلی , مشاوره و برنامه ریزی کنکور و نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بهرهمند شوید
با آرزوی موفقیت شما
http://www.khanemoshavere.com/Services/1/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87
Photo

Post has attachment
خدمات مشاوره ای خانه مشاوره در زمان انتخاب رشته

فضای حاکم بر جامعه کنونی ما ضرورت ادامه تحصیل را برای نوجوانان و جوانان این مرز و بوم به صورت یک شاهرگ حیاتی برای کسب موفقیت های آتی و زندگی بهتر و مرفه تر ناگزیر نموده است و در این میان انتخاب مسیر صحیح و البته کوتاه تر برای رسیدن به موفقیت از اهمیت به سزایی برخوردار است، چه بسا عدم انتخاب مسیر صحیح تحصیل آینده شغلی و زندگی یک جوان مستعد را تباه نماید یا به دلیل عدم ارضای حس رضایت درونی موجبات سرخوردگی وی را فراهم نماید.

در این بین و به منظور تحقق هرچه بیشتر این مهم یاری جستن از مراجع و مراکز ذی صلاح و دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه انتخاب مسیر تحصیلی، انتخاب رشته صحیح و انتخاب شاخه تحصیلی مناسب می تواند کمک شایانی به دانش آموزان عزیز بنماید
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان انتخاب رشته دانشگاه سراسری , زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد , نحوه انتخاب رشته دانشگاه سراسری و نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد به وبسایت زیر مراجعه کنید
www.khanemoshavere.comPost has attachment
آمادگی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

آمادگی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان
قسمت هفتم - یادگیری تکنیک‌های آزمون دادن
پیرو قسمت های قبلی و آموزش نکات کلیدی برای کسب موفقیت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان این بار نکاتی در مورد تکنیک های آزمون دادن توضیح داده می شود.
دانش آموز باید دقت نماید که درس خواندن به شیوه صحیح، برنامه ریزی منطقی و درست، حل سوالات تشریحی و تستی برای امتحان آموزه ها و عمل بر طبق نکات قبلی که در مورد کسب موفقیت در آزمون تیزهوشان توضیح داده شد، تنها بخشی از راه است و یک بخش مهم دیگر که سرنوشت سایر بخش ها توسط آن رقم می خورد چگونگی عمل در جلسه آزمون تیزهوشان و نحوه آزمون دادن است.
توصیه می شود پیش از آزمون با شبیه سازی جلسه آزمون تیزهوشان در ذهن خود سعی در کسب آرامش و کاهش استرس خویش داشته باشید و با یاد خدا و اطمینان به آموزه هایتان بر سر جلسه حاضر شوید.
می دانید که آزمون تیزهوشان مانند سایر آزمون های مشابه هم زمانبندی مشخص برای پاسخ به سوالات دارد و هم نمره منفی، پس با حفظ آرامش و دانستن این نکات تنها به پاسخ دادن به سوالاتی که اطمینان کامل از صحت جواب خود دارید بپردازید.
در ادامه سعی کنید در ابتدا بدون نگاه کردن به گزینه‌ها، جواب سؤال‌ها را بیابید، اما چنانچه نتوانستید به آن‌ها پاسخ بدهید، گزینه‌ها را مورد بررسی قرار داده و گزینه‌ صحیح را از میان آن‌ها انتخاب کنید و اگر در نهایت نتوانستید به تستی پاسخ دهید، آن سؤال را با یک علامت مشخص نموده و از جواب دادن به آن صرف نظر کنید و بلافاصله به سراغ سوالات بعدی بروید تا زمان را از دست ندهید.
هنگام حل تست های مربوط به درس ریاضی در آزمون ورودی تیزهوشان، تمامی راه حل های هر سوال را کنار سوال در دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان نوشته تا ضریب اشتباه را پایین بیاورید.، همچنین در حل تست‌های علوم مطالبی را که آموخته اید در ذهن خود مجسم کنید و سپس به سوالات علوم آزمون تیزهوشان جواب دهید. فراموش نکنید که پاسخ صحیح هر سوال را با دقت و بلافاصله وارد پاسخ برگ نمایید، تا دچار اشتباه متداول جا به جا وارد کردن پاسخ تست ها در پاسخ برگ نشوید، چنانچه مدیریت زمان صحیحی داشته و توانسته اید با دقت در پاسخ دادن و وارد کردن شماره گزینه صحیح در پاسخ برگ عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشید، حتم بدانید به موفقیت در آزمون تیزهوشان دست یافته اید.
جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
http://www.khanemoshavere.com/

Post has attachment
زمان برگزاری مرحله دوم المپیاد دانش آموزی

زمان برگزاری مرحله دوم المپیاد دانش آموزی
مرحله دوم المپیاد دانش آموزی اردیبهشت برگزار می گردد.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اراک با اعلام این خبر گفت: مرحله دوم المپیاد دانش آموزی در اریبهشت ماه 95 برگزار می شود.
حیدری افزود: برگزاری المپیادهای علمی بستری مناسب برای بروز توانمندی ها و استعدادهای دانش آموزان است که امسال استان مرکزی با استقبال بسیار خوب دانش آموزان در این زمینه مواجه بوده است.
همچنین نتایج مرحله اول المپیاد دانش آموزی توسط وزارت آموزش و پرورش اعلام شده است که تعداد 68 نفر از دانش آموزان استان مرکزی به مرحله دوم راه یافته اند.
حیدری ادامه داد: شهرستان ساوه بیشترین تعداد راه یافتگان به مرحله دوم را با 31 دانش آموزان داشته است.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نهایت افزود: مرحله دوم المپیاد از تاریخ هفتم تا دوازدهم اردیبهشت ماه برگزار می شود که دروس مرحله دوم المپیاد دانش آموزی شامل زیست شناسی، فیزیک، شیمی و کامپیوتر می باشد.
http://www.khanemoshavere.com/

Post has attachment
درس خواندن برای کسب موفقیت و چگونگی آن

درس خواندن برای کسب موفقیت و چگونگی آن
قسمت پنجم- چگونه درس بخوانیم تا موفق شویم
مقدمه:
در این سری مباحث نکاتی در مورد چگونه درس خواندن برای کسب موفقیت آموزش داده می شود، پس از ارائه یک سری نکات در رابطه با چگونگی درس خواندن و شرح اینکه دانش آموزان چگونه درس بخوانند تا به موفقیت نائل آیند، در ادامه مهمترین مهارت‌هایی که می‌تواند موجب کسب موفقیت در تحصیل شوند، مهارت برنامه مطالعاتی در منزل توضیح داده می شود.
توضیح مهارت برنامه مطالعاتی در منزل
** مزایای داشتن برنامه مطالعاتی در منزل
* جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی.
* ایجاد عادات مطالعه صحیح در دانش آموزان.
* تنظیم ساعت مطالعه و انجام تکالیف.
* خود کنترلی با امکان بررسی وضعیت مطالعه.
** نکاتی پیرامون اجرای برنامه مطالعاتی
* برنامه مطالعاتی باید ساده و قابل انعطاف باشد تا به تدریج با وضعیت برنامه ریز یا دانش آموز هماهنگ گردد.
* بهره مندی از فرصت‌های کوچک برای مطالعه و استفاده بهینه از زمان.
* جلوگیری از عجله برای افزایش حجم مطالعه به واسطه برنامه ریزی.
* گنجاندن بخشی برای مرور در برنامه ریزی درسی از ارکان مهم برنامه ریزی به شمار می رود چراکه یادگیری هر مطالب شامل 20% مطالعه و 80% مرور می باشد.
* رسیدن به زمان 5/4 ساعت مطالعه و انجام تکالیف در روز با برنامه ریزی صحیح کمک شایانی به دانش آموز برای موفقیت در درس خواندن خواهد نمود البته رسیدن به این میزان را تدریجی دنبال کنید.
* دقت کنید بعد از هر 60 دقیقه مطالعه و یا انجام تکلیف 10 الی 15 دقیقه استراحت داشته باشید.
* انجام مطالعات و تکالیف مشکل‌تر را وقتی سرحال و شاداب هستیم انجام دهید، چراکه شادابی به افزایش قدرت یادگیری مطالب مشکل کمک خواهد نمود.
* زمان اوج یادگیری در هر فردی متفاوت است، پس بر دانش آموز است که زمان اوج خود را بشناسد و مطالعه اصلی را در این زمان قرار دهد.
* بجای مقایسه مقدار ساعات مطالعه خود با دیگران از زمان های مطالعه خود نهایت استفاده را ببرید.
* بدانید که تنوع و حجم زیاد برنامه‌ها نشان دهنده خوب کارکردن نخواهد بود، بلکه بیانگر بی نظمی ذهن برنامه ریز است.
ادامه دارد...
جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.
http://www.khanemoshavere.com/NewsDetails/1414/%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%D9%86

Post has attachment
میزان انتخاب رشته داوطلبان آزمون دكتری 95
انتخاب رشته بيش از 87 درصد داوطلبان آزمون دكتری صورت گرفته است.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام این خبر گفت: حدود 87.71 درصد از داوطلبان شركت كننده در آزمون دوره دكتری نيمه متمركز سال 95 انتخاب رشته خود را انجام داده اند.
حسين توكلي به پايان مهلت انتخاب رشته آزمون دكتری در روز يكشنبه 22 فروردين‌ماه سال جاری اشاره نمود و اظهار كرد: به طور كلی از تعداد 127 هزار و 724 داوطلب حاضر در جلسه آزمون،125 هزار و 32 نفر نسبت به دريافت كارنامه خود اقدام نموده اند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با آمار داوطلبانی كه نسبت به انتخاب رشته در آزمون دکتری 95 اقدام نموده‌اند؛ بیان داشت: 108 هزار و 907 نفر از داطلبان حاضر در جلسه آزمون دکتری 95 نسبت به انتخاب رشته اقدامات لازم را انجام داده اند.
جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
http://www.khanemoshavere.com/

Post has attachment
مشاوره تحصیلی كنكور
روش مطالعاتی رتبه های برتر كنكور
برنامه ریزی درسی رتبه های برتر كنكور
منابع رتبه های برتر كنكور و ...
برای موفقیت در کنکور باید چه کاری انجام دهیم؟!
این روزها سوالی که ذهن بسیاری از دانش آموزان و اولیا را درگیر می کند این است که با توجه به رقابت سنگین و روند رو به رشد مفهومی شدن سوالات کنکور باید چه کاری انجام دهیم تا در کنکور موفق شویم؟
http://www.khanemoshavere.com/

Post has attachment
خانه مشاوره در چه زمینه هایی به ما مشاوره می دهد؟
همان طور که می دانید هرروزه اخبار و قوانین آموزشی کشور در مقاطع تحصیلی دکتری،کارشناسی ارشد،کارشناسی، کاردانی، کنکور، دبیرستان و سایر مقاطع تحصیلی تغییر می کند و همین موضوع ایجاب می نماید اطلاعات از اخبار و قوانین آموزشی کشور به روز باشد.
http://www.khanemoshavere.com/

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded