Profile cover photo
Profile photo
Dźwigi, dźwigi samochodowe, usługi dźwigowe - Paweł Lisowski
About
Posts

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zwyżek samochodowych dostępną na stronie: http://www.lisowski.net.pl/dzwigi-oferta.html. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była kompleksowa i spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Specjalnie dla Was również nieustannie poszerzamy zakres naszej działalności oraz podnosimy kwalifikacje. Zapraszamy!
Photo

Ciekawostką jest, że z reguły żuraw samojezdny posiada możliwość pełnego obrotu wysięgnika. Warto pamiętać jednak o tym, że jest ona ograniczona, gdy na wysięgniku znajduje się załadunek. Bardzo ważne jest również, aby nie przenosić ładunku nad kabiną samochodu! W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.lisowski.net.pl/dzwigi-kontakt.html.

Post has attachment
Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu. Na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności chętnie odpowiemy telefonicznie. Zachęcamy Państwa również do przesyłania zapytań za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie: http://www.lisowski.net.pl/dzwigi-kontakt.html.
Photo

Post has attachment
Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, nasze pojazdy poddawane są regularnym badaniom. Dodatkowo nasza flota spełnia wszystkie rygorystyczne normy w zakresie bezpieczeństwa. Na stronie: http://www.lisowski.net.pl/dzwigi-oferta.html uzyskacie Państwo dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą.
Photo

Żurawie samojezdne klasyfikowane są w zależności od rodzaju podwozia, na którym zamontowany został żuraw. Ponadto dzielone są ze względu na rodzaj napędu. Jeśli i Wy chcielibyście wynająć maszynę, która odpowiednio spełni swoją rolę – skontaktujcie się z nami! Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.lisowski.net.pl/dzwigi-galeria.html.

Post has attachment
LISOWSKI to firma, która prężnie rozwija się już od 1987 roku. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, nieustannie poszerzamy zakres naszej działalności. Jesteśmy profesjonalistami, dla których Wasza satysfakcja jest najważniejsza! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.lisowski.net.pl/.
Photo

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować: http://www.lisowski.net.pl/dzwigi-kontakt.html, abyśmy mogli już dziś rozpocząć owocną współpracę. Jesteśmy przekonani, że będziecie bardzo zadowoleni z naszych maszyn. Zapraszamy!

Post has attachment
Czy szukacie profesjonalnej firmy specjalizującej się w usługach żurawiem? W takim razie świetnie trafiliście! Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, a ponadto szeroką wiedzę oraz doświadczenie. Decydując się na nasze usługi możecie być również pewni, iż dokładnie wykonamy każde zadanie. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.lisowski.net.pl/dzwigi-oferta.html.
Photo

Post has attachment
Z naszych usług skorzystało już wielu Klientów, którzy chętnie polecają firmę LISOWSKI. Do Waszej dyspozycji oddajemy wyłącznie sprawne maszyny, które świetnie sprawdzają się nawet podczas najtrudniejszych prac. Na stronie: http://www.lisowski.net.pl/dzwigi-oferta.html dostępna jest nasza pełna oferta. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią pojazdów dostępną na stronie: http://www.lisowski.net.pl/dzwigi-galeria.html. Już dziś możecie wynająć u nas żurawie samojezdne, dźwigi samochodowe czy też podnośniki koszowe. Nasza flota jest regularnie poddawana przeglądom, dzięki czemu jest zawsze gotowa do pracy. Zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded