Profile cover photo
Profile photo
Waterwash Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Szukasz wysokiej jakości środków myjących? Chcesz, aby na Twojej myjni znalazły się produkty wydajne, a jednocześnie dostępne w konkurencyjnej cenie? W takim razie świetnie trafiłeś! Zadzwoń do nas już dziś, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie pełen asortyment środków myjących. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://waterwash.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą części do myjni samochodowych dostępną na stronie: http://waterwash.pl/oferta/. Do Waszej dyspozycji oddajemy trwałe produkty, które dostępne są w konkurencyjnych cenach. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcesz prowadzić własną myjnię samochodową nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Zaprojektujemy myjnię dokładnie taką, o jakiej marzysz. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, abyśmy już niebawem mogli przystąpić do realizacji zlecenia. Dane kontaktowe firmy WATERWASH znajdziecie na stronie: http://waterwash.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, że to myjnie dotykowe cieszą się największym zainteresowaniem? W Polsce dostępne są już od kilku lat, jednak liczne grono osób korzystających z tego rodzaju myjni stale się poszerza. Jeśli i Wy chcecie otworzyć własną myjnię samochodową – skontaktujcie się z nami! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://waterwash.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Główną działalnością naszej firmy jest produkcja myjni samochodowych. Specjalnie dla Was nasza oferta poszerzona została również o sprzedaż części do myjni. Na stronie: http://waterwash.pl/ znajdziecie Państwo dodatkowe informacje dotyczące firmy WATERWASH. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że samochodu nie można myć w lesie. Bezwzględnie zabronione jest również mycie pojazdu przy drogach gruntowych. Niedostosowanie się do przepisów może grozić mandatem w wysokości 500 zł! Z pewnością nikt z Was nie chce zostać ukarany tak wysoką karą, dlatego zachęcamy do przestrzegania prawa polskiego. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://waterwash.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że szczotki do mycia felg nie wolno stosować do mycia karoserii! Jeśli więc zauważyliście na myjni szczotkę i nie jesteście pewni do czego służy – warto zapytać obsługi. Zabrania się również używania własnych środków do mycia samochodu. http://waterwash.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą WATERWASH? Zachęcamy zatem do przesyłania zapytań za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie: http://waterwash.pl/kontakt/. Oferujemy profesjonalne usługi nie tylko w zakresie produkcji myjni, ale i konserwacji. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Myjnia bezdotykowa jest ogólnodostępną jednostką myjącą obsługiwaną przez właściciela pojazdu. W takiej stacji proces mycia samochodu wykonuje się samodzielnie. Ciekawostką jest, że polskie przepisy dotyczące myjni samochodowych dostosowane są do wymogów europejskich. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://waterwash.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo jakie są zalety myjni modułowych? Ich podstawowym atutem jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska do mycia samochodu. Ponadto bez większego kłopotu można doposażyć moduł między innymi w system rozmrażania posadzki. Natomiast proces mycia kontrolowany jest wyłącznie przez właściciela. Wystarczy jedynie zebrać niezbędne dane z systemu obsługi myjni. http://waterwash.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded