Profile cover photo
Profile photo
Fermenta - przyprawy, ekstrakty i aromaty
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Barwniki spożywcze nadają produktom żywnościowym pożądany #kolor i sprawiają, że wyglądają atrakcyjnie i smacznie. Oferujemy naturalne barwniki, które nadają, czy przywracają produktom barwę zieloną, żółtą, pomarańczową, brązową.
Znajdziesz u nas: proszek szpinakowy suchy, ekstrakt kurkumy, Beta Karoten #koncentrat, #ekstrakt paprykowo-kurkumowy, ekstrakty z papryki, cukier karmelowy oraz inne preparaty, ekstrakty rozpuszczalne w wodzie, oleju. #barwnikispożywcze #fermenta
http://fermenta.pl/barwniki-spozywcze/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy mieszanki do mięs i wędlin, które wzbogacają ich smak oraz aromat. Nasze produkty są szeroko wykorzystywane w segmencie produkcji przemysłowej wszelkich wyrobów mięsno-wędliniarskich.

Oferujemy:
substancje z przyprawami i bez przypraw, które wspomagają dojrzewanie kiełbas
przyprawy do kiełbas pieczonych
substancje wspomagające #kultrowanie
#superkoncentraty do kiełbas
gotowe mieszanki do tradycyjnych polskich wędlin
#emulsje barwiące, dzięki którym wyroby mięsne wyglądają świeżo i atrakcyjnie #mieszanki #przyprawy #substancje #mięsa #wędliny #kiełbasy
http://fermenta.pl/mieso-i-wedliny/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zioła i przyprawy są niezbędne w każdej kuchni, nadają potrawom wyrazisty smak oraz zapach. #Zioła są delikatniejsze w smaku od przypraw. Zioła to najczęściej liście roślin, natomiast #przyprawy to liście, ale również owoce, korzenie, czy minerały. Przyprawy mają najczęściej formę proszku, np. z warzyw (np. czosnek, cebulka), albo płynu (to połączenie ziół i składników spożywczych). Niezwykle popularne są różne mieszanki ziół i przypraw, a do najbardziej znanych należy curry.
Nasze przyprawy są smaczne i odznaczają się bogatym aromatem. Oferujemy mieszanki ziół i przypraw, które są niezastąpione do potraw mięsnych, czy dań kuchni azjatyckiej, włoskiej oraz innych.

http://fermenta.pl/przyprawy-i-ziola/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Fermenta Heinz Bonstein GmbH & Co KG.
Dostarczamy indywidualne kompozycje wysokiej jakości mieszanek dla przemysłu spożywczego. Znajdziesz u nas w korzystnych cenach: #aromaty do pieczeni, serów, owoców, #przyprawy, #zioła, #aromaty do mięs i do drobiu, #ekstrakty aromatyczne, ziołowe i z warzyw. Sprawdź co oferujemy.
http://fermenta.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded