Profile cover photo
Profile photo
Diament S.C - Usługi Szklarskie
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie dostępne jest szkło dla budownictwo. Nasza oferta może bez trudu spełnić oczekiwania przedsiębiorców. Oferowane przez nas produkty sprawdzą się bowiem w każdym, nawet największym obiekcie. Gwarantujemy korzystne warunki finansowe i najwyższy standard obsługi. Na stronie internetowej: http://diamentsc.pl/oferta/ zamieściliśmy dodatkowe, przydatne informacje ofertowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy usługi szklarskie. W naszej ofercie znajdują się prace związane z różnego rodzaju obróbką szkła, w tym z przyciemnianiem i piaskowaniem, ale też nawiercaniem otworów czy szlifowaniem. Przygotowujemy również szkło przeznaczone do blatów czy półek, dbając o zachowanie jego najwyższej jakości. http://diamentsc.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujecie Państwo lustra przygotowanego na wymiar? A może już od jakiegoś czasu bezskutecznie poszukujecie modelu o określonym kształcie czy fazowaniu, ale dostępne warianty nie spełniają Waszych oczekiwań? Lustro przygotowane według indywidualnego zamówienia z pewnością okaże się trafionym pomysłem! http://diamentsc.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi szklarskie świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zawsze, bez względu na skalę zlecenia, prace wykonujemy z największą dbałością o szczegóły! W ramach naszej oferty możemy zająć się obróbką szyb różnego typu, w tym także wariantów bezpiecznych i antywłamaniowych. Posiadamy także odpowiednie urządzenia do cięcia czy obróbki, które pozwalają nam na precyzyjną pracę z tak wrażliwym materiałem. http://diamentsc.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla osób szczególnie ceniących oryginalność oraz estetykę w swoim otoczeniu, szkło barwione będzie idealnym materiałem podczas urządzania mieszkania. Może ono na przykład zastąpić tradycyjne płytki w kuchni czy też ozdobić wnętrze łazienki. Jeśli chcą Państwo posiadać w swoim mieszkaniu elementy ze szkła, skontaktujcie się z zakładem szklarskim Diament z Krakowa: http://diamentsc.pl/kontakt/.
Add a comment...

Post has attachment
Planują Państwo wymienić szyby? Potrzebują Państwo szyb antywłamaniowych? A może jesteście zainteresowani szybami ornamentowymi? Niezależnie od tego, jak różne są Państwa potrzeby – odpowiedź na nie stanowi oferta zakładu szklarskiego Diament z Krakowa! Przekonajcie się sami, co możemy dla Was zrobić: http://diamentsc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli lustra w Krakowie to tylko w zakładzie szklarskim Diament! Świadczymy usługi związane nie tylko z obróbką luster, ale też ich montażem. Bez problemu wywiercimy w lustrach otwory, podkleimy foliami zabezpieczającymi, dokonamy szlifowania czy też fazowania. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszej ofercie: http://diamentsc.pl/lustra/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukacie szklarza w Krakowie? Nasze przedsiębiorstwo już od ponad 25 lat świadczy szeroki zakres usług szklarskich. Doświadczenie, precyzja oraz perfekcja – to cechy, które doskonale nas opisują. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając najwyższych starań, aby efekt spotkał się z satysfakcją Klienta. Zapraszamy do współpracy: http://diamentsc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo na czym polega fazowanie luster? To proces, podczas którego krawędź tafli szkła zostaje w specjalny sposób zeszlifowana, w wyniku czego powstaje efektowna szeroka faza od 1 do 5 centymetrów. Nadaje ona lutrom niezwykły wygląd. Fazowaniu poddaje się nie tylko lustra, ale także inne szkła. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty: http://diamentsc.pl/lustra/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klienci zakładu szklarskiego Diament z Krakowa mogą liczyć nie tylko na wysokiej jakości wyroby szklarskie w konkurencyjnych cenach, ale też na profesjonalne doradztwo. Pomożemy wybrać Państwu odpowiedni rodzaj szyb, wykonamy wszelkie pomiary, a także zajmiemy się montażem szyb oraz luster. Na stronie internetowej znajdą Państwo naszą szczegółową ofertę: http://diamentsc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded