Profile cover photo
Profile photo
Diament S.C - Usługi Szklarskie
About
Posts

Post has attachment
Wiercenie w szkle czy wycinanie otworów wymaga niezwykłej precyzji oraz zastosowania odpowiednich narzędzi. Tego rodzaju zabiegi narażają bowiem szkło na pękniecie, a tego właśnie chcemy uniknąć. Dlatego rekomendujemy skorzystać z usług profesjonalnego zakładu szklarskiego, który wykona wszelkie czynności związane z obróbką szkła fachowo, szybko i sprawnie: http://diamentsc.pl/.
Photo

Post has attachment
Szkło ornamentowe należy do rodzajów szkła o wysokich walorach dekoracyjnych. Poziom przejrzystości szyby ornamentowej można stopniować z uwagi na możliwość naniesienia na jej powierzchnię mniej lub bardziej dyskretnego tłoczonego wzoru. Zapewnia to dobrą przepuszczalność światła przy jednoczesnym zachowaniu prywatności. http://diamentsc.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że większość włamań do domów odbywa się przez okna, a nie jak mogłoby się wydawać, przez drzwi? W celu zwiększenia ochrony domu przed wstępem osób niepowołanych polecamy Państwa uwadze szyby antywłamaniowe. Charakteryzują się one podwyższonym standardem w zakresie antywłamaniowości. W zakładzie szklarskim Diament http://diamentsc.pl/ docinamy i obrabiamy szyby antywłamaniowe na wymiar podany przez Klienta.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie dostępne są szyby termoizolacyjne o różnorodnych strukturach i dowolnej grubości. Posiadamy także szyby przyciemniane, piaskowane czy szkło barwione. Zajmujemy się obróbką szkła każdego rodzaju. Z dokładnym zakresem naszych działań mogą Państwo zapoznać się na stronie: http://diamentsc.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa: http://diamentsc.pl/. Wieloletnie doświadczenie w branży usług szklarskich, specjalistyczna wiedza oraz nowoczesne zaplecze sprzętowe pozwala nam realizować także duże zlecenia. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju szyb.
Photo

Post has attachment
Fazowanie, szlifowanie i hartowanie to nasza specjalność! Usługi z zakresu obróbki szkła świadczymy już od ponad dwudziestu lat, dlatego możemy poszczycić się rozległą wiedzą oraz doświadczeniem, któremu można zaufać. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu. http://diamentsc.pl/
Photo

Post has attachment
Klejenie szkła metodą UV pozwala na osiągnięcie trwałego połączenia elementów, którego nie widać, ponieważ klej zastosowany w tej technologii jest przezroczysty. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi usługami obróbki szkła, nie tylko z zakresu klejenia, ale też wiercenia otworów czy wycinania zachęcamy do kontaktu z Zakładem Szklarskim Diament z Krakowa: http://diamentsc.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo kompleksowych usług szklarskich? Proponujemy zapoznać się z ofertą zakładu szklarskiego DIAMENT z Krakowa: http://diamentsc.pl/. Oferujemy profesjonalną obróbkę różnego rodzaju szkła, w tym także kolorowego szkła lacobel. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług jednego z najlepszych zakładów szklarskich w Krakowie!
Photo

Post has attachment
Hartowanie szkła, to obróbka termiczna, polegająca na rozgrzaniu materiału do odpowiedniej temperatury, a następnie po określonym czasie, szybkim schłodzeniu. Taki zabieg ma na celu zwiększenie wytrzymałości, twardości oraz odporności na ścieranie. Po zabiegu hartowania, szkło tłukąc się, rozbija się na okruchy, nie zostawiając ostrych i niebezpiecznych krawędzi. Zapraszamy do naszego Zakładu Szklarskiego: http://diamentsc.pl/.
Photo

Post has attachment
Zakres naszych usług obejmuje docinanie i obrabianie różnego rodzaju szyb i szkła, wykonywanie szklanych blatów i półek, montaż szyb w drzwiach i oknach, a także wiele innych usług. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą działalnością, zapraszamy na stronę, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o firmie: http://diamentsc.pl/oferta/.
Photo
Wait while more posts are being loaded