Profile cover photo
Profile photo
Jurgal
About
Posts

Post has attachment
Public
W zależności od rodzaju usług, mogą Państwo liczyć na pomoc jednego z dwóch naszych zakładów. Czynności związane z regeneracją silników wykonujemy w placówce przy ul. Plebiscytowej, natomiast honowanie przemysłowe odbywa się w zakładzie przy ul. Poprzecznej. Szczegółową lokalizację obu obiektów znajdą Państwo na stronie: http://jurgal.com.pl/dojazd/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Naszą główną specjalizacją jest honowanie przemysłowe. Najprościej rzecz ujmując, zabieg ten polega na zdejmowaniu nadmiaru materiału z wewnętrznej powierzchni przy użyciu kamieni ściernych, w obróbce skrawaniem otworów. Stosuje się je, aby usunąć błędy kształtu otworu. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://jurgal.com.pl/honowanie-przemyslowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
W przeciwieństwie do mycia mechanicznego, ultradźwiękowe czyszczenie silnika stanowi doskonałą, nieinwazyjną metodę, pozwalającą na mycie najmniejszych detali w stosunkowo krótkim czasie. Na czym dokładnie polega ten proces i jakie korzyści wiążą się z zastosowaniem tej metody, przeczytają Państwo na stronie: http://jurgal.com.pl/mycie-ultradzwiekowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Uzupełnieniem oferty Firmy Jurgal są kompleksowe usługi z zakresu tuningu jednostek napędowych. Odpowiednie modyfikacje silnika, dokonywane w ramach tej usługi, zwiększają jego osiągi. Wszystkie czynności, składające się na tuning, wymieniliśmy na naszej stronie internetowej: http://jurgal.com.pl/tuning/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności lub zakresu usług, zapraszamy na naszą stronę. Zamieściliśmy na niej dokładne dane teleadresowe, które umożliwią kontakt z nami. Nasi fachowcy udzielą odpowiedzi na Państwa pytania lub jeśli zajdzie potrzeba, doradzą w zakresie honowania, mycia ultradźwiękowego lub regeneracji silników. Zapraszamy do kontaktu: http://jurgal.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Nasza Firma działa na rynku od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w honowaniu przemysłowym, regeneracji silników oraz myciu ultradźwiękowym. Oferujemy szeroko pojęte usługi w zakresie renowacji jednostek napędowych aut osobowych oraz regeneracji podzespołów samochodów ciężarowych i dostawczych. Jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas usługami, zapraszamy na stronę: http://jurgal.com.pl/honowanie-przemyslowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Firma JURGAL stawia na rozwój! Dzięki uczestnictwu w targach branżowych oraz konferencjach tematycznych, wymianie doświadczeń z partnerami zagranicznymi, a także dzięki stałej współpracy z placówkami naukowymi, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://jurgal.com.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
W zależności, którą z naszych ofert są Państwo zainteresowani, na naszej stronie internetowej umieściliśmy mapki dojazdowe do naszych zakładów w Mikołowie. Punkt regeneracji znajduje się przy ul. Plebiscytowej, natomiast w drugiej placówce na ul. Poprzecznej, wykonujemy wszelkie prace związane z honowaniem przemysłowym: http://jurgal.com.pl/dojazd/.
Photo
Add a comment...

Jeżeli, któryś z elementów naszej oferty wydał się Państwu szczególnie interesujący to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. gwarantujemy, że nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Szczegółowe dane teleadresowe umieszczone zostały na stronie internetowej: http://jurgal.com.pl/tuning/.
Add a comment...

Post has attachment
Z myślą o Państwa komforcie cały czas poszerzamy wachlarz oferowanych usług. Przy wykonywaniu prac regeneracyjnych klientom oferujemy również mycie elementów silnika metodą ultradźwiękową. Jego zastosowanie pozwala na osiągnięcie maksymalnej czystości detali. Szczegółowy opis usługi umieszczony został na stronie internetowej: http://jurgal.com.pl/tuning/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded