Profile cover photo
Profile photo
Intelplast Sp. z o.o.
About
Intelplast Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Jeżeli nie mają Państwo możliwości przyłączenia się do miejskiej sieci wodnej i kanalizacyjnej to jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne rozwiązanie zagospodarowania wody deszczowej oraz oczyszczalni ścieków. Jakie rozwiązania proponujemy? Można je znaleźć na http://www.intelplast.pl/roboty-ziemne/79.


Photo

Post has attachment
Instalacja klimatyzacji w miejscu pracy jest standardem w dzisiejszych czasach. Trudno wyobrazić sobie biuro bez systemu zapewniającego pracownikom idealną temperaturę powietrza, prawda? Zgłoś się do nas, a zaprojektujemy i zamontujemy klimatyzację w Twojej firmie! Zapraszamy na http://www.intelplast.pl/. 
Photo

Post has attachment
Firma Intelplast zaprasza do skorzystania z obsługi serwisowej klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania. Gwarantujemy pełen profesjonalizm – nasz doświadczony zespół korzysta z najlepszych specjalistycznych narzędzi i oprogramowania. Więcej informacji na http://www.intelplast.pl/serwis/101

Photo

Post has attachment
Nasz zespół składa się z młodych i kreatywnych, ambitnych inżynierów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Korzystamy z najnowocześniejszych oprogramowań do projektowania – ReviMEP oraz AutoCas. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej to zapraszamy na http://www.intelplast.pl/dzial-projektowy/50.
Photo

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań by kreować wizerunek firmy będącej liderem w racjonalnym gospodarowaniu ilościami zużywanej energii. Nasze założenia realizujemy poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie - http://www.intelplast.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasze projekty sporządzamy przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania RevitMEP (3D) oraz AutoCad. Proponowane Państwu przez nas rozwiązania są zoptymalizowane pod względem eksploatacyjnych oraz inwestycyjnym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami oferty - http://www.intelplast.pl/dzial-projektowy/50.
Photo

Czy wiedzą Państwo, że realizujemy obiekty budowlane w formie generalnego wykonawstwa? Co ważne, na stałe współpracujemy z bardzo sprawnymi ekipami budowlanymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony - http://www.intelplast.pl/budownictwo/97. 

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że na rynku Dolnego Śląska jesteśmy firmą rozpoznawalną, zdobyliśmy uznanie za fachowość i rzetelność, czego wyrazem było dwukrotne przyznanie wielu wyróżnień np. „Złoty Klucz Instalatora”, „Gazela biznesu”.
Photo

Post has attachment
Witamy na oficjalnej stronie firmy Inteplast na Google+. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, której początki działalności sięgają roku 1990. Od początku istnienia firmy nastawieni jesteśmy na innowacyjność. Jako pierwsi na Dolnym Śląsku wprowadziliśmy systemy z polipropylenu i jako jedni z pierwszych montowaliśmy ogrzewanie podłogowe oraz instalacje oparte na pompach ciepła. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o działalności naszej firmy - http://www.intelplast.pl/. 
Wait while more posts are being loaded