Profile cover photo
Profile photo
Intelplast Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Jakość naszych usług zapewniły nam uznanie nie tylko w oczach Klientów. Zostaliśmy docenieni wieloma branżowymi wyróżnieniami, które jeszcze bardziej motywują nas do udoskonalania naszej oferty. Różnorodność wykonanych przez nas inwestycji wraz z referencjami zadowolonych Klientów zamieściliśmy pod adresem: http://intelplast.pl/referencje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba firmy Intelplast mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Robotniczej 68A, natomiast nasza hurtownia instalacyjna zlokalizowana jest przy ulicy Nowodworskiej 19. Jeśli są Państwo zainteresowani którąś ze świadczonych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu. Na naszej stronie internetowej znajdują się kontakty do poszczególnych działów i osób – zapraszamy: http://intelplast.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z punktów naszej profesjonalnej oferty są usługi z zakresu kompleksowych robót ziemnych. Wykonujemy podziemne instalacje różnego typu, włącznie z nawierzchnią. Szczegółowy zakres czynności oraz rozwiązań, które stosujemy, znajdą Państwo pod adresem: http://intelplast.pl/oferta/roboty-ziemne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako zespół profesjonalistów, zyskaliśmy spore grono zadowolonych Klientów, a co za tym idzie – zbiór referencji. Wybraliśmy niektóre z nich, najbardziej oddające przekrój działalności firmy Interplast i zamieściliśmy dla Państwa na naszej stronie internetowej. Referencje podzieliliśmy na poszczególne zestawienia, zależnie od rodzaju wykonanej pracy: http://intelplast.pl/referencje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli nie mają Państwo możliwości przyłączenia się do miejskiej sieci wodnej i kanalizacyjnej to jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne rozwiązanie zagospodarowania wody deszczowej oraz oczyszczalni ścieków. Jakie rozwiązania proponujemy? Można je znaleźć na http://www.intelplast.pl/roboty-ziemne/79.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Instalacja klimatyzacji w miejscu pracy jest standardem w dzisiejszych czasach. Trudno wyobrazić sobie biuro bez systemu zapewniającego pracownikom idealną temperaturę powietrza, prawda? Zgłoś się do nas, a zaprojektujemy i zamontujemy klimatyzację w Twojej firmie! Zapraszamy na http://www.intelplast.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Intelplast zaprasza do skorzystania z obsługi serwisowej klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania. Gwarantujemy pełen profesjonalizm – nasz doświadczony zespół korzysta z najlepszych specjalistycznych narzędzi i oprogramowania. Więcej informacji na http://www.intelplast.pl/serwis/101
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zespół składa się z młodych i kreatywnych, ambitnych inżynierów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Korzystamy z najnowocześniejszych oprogramowań do projektowania – ReviMEP oraz AutoCas. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej to zapraszamy na http://www.intelplast.pl/dzial-projektowy/50.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań by kreować wizerunek firmy będącej liderem w racjonalnym gospodarowaniu ilościami zużywanej energii. Nasze założenia realizujemy poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie - http://www.intelplast.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze projekty sporządzamy przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania RevitMEP (3D) oraz AutoCad. Proponowane Państwu przez nas rozwiązania są zoptymalizowane pod względem eksploatacyjnych oraz inwestycyjnym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami oferty - http://www.intelplast.pl/dzial-projektowy/50.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded