Profile cover photo
Profile photo
Osman Karagöz
127 followers
127 followers
About
Posts

Post has attachment
Okulumda bişeyler oluyor... ;-)
Add a comment...

Post has attachment
Bir haftalık sanayi deneyimi
Uzun zaman olmuş yazmayalı, bir buçuk yıl gibi bir zaman :D Bir önceki yazı anılarımdan olduğu gibi bu yazı da anılarımdan olsun. Konumuz başlıkta da yazılı olduğu gibi bir haftalık sanayi deneyimi. Yanılmıyorsam 6. sınıfın sonundaki yaz tatiliydi. Okulun s...
Add a comment...

Post has attachment
After linux-3.13.8-1 kernels my screen looks like this and Gnome desktop is not responding.
Toshiba satellite L830-154
Monitor Asus vk228h
Connection is hdmi
Is there a solution for this?
Photo

Post has attachment
I have a problem with new kernel upgrade(3.10.6-2). I login to system but after login system switch to console with kernel panic.

I started system with single user mode, when I start NetworkManager and after several seconds, kernel panics again. But not every time.

Downgrading to old kernel(3.10.5-1) system working normaly.

What is my problem with new kernel? How to resolv this problem?
Photo

Post has shared content
Facebook'ta tanımadığım arkadaşlar(ım) vardı, Google+'ta ise çevremde tanımadığım insanlar var. Google+'ın Facebook'a en önemli üstünlüklerinden biri bu bence. Gerçek hayatı daha iyi yansıtabilmişler servise.

Belki ben Facebook'u anlamadığım ve yanlış kullandığım için öyle bir durum oluştu ama işte burası öntanımlı olarak böyle, anlamaya kafa yormadan, uğraşmadan, normal, güzel. Herkes çevresinde kendi halinde. Yavaş yavaş kendiliğinden gelişiyor her şey, çevreler değişiyor, arkadaş olunuyor filan.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded